0

@FcPortoFan1999 niby tak, ale kurde... Taki hype był na PSG, że myślałem, że im dadzą puchar za ligę zaraz po pierwszym gwizdku pierwszego meczu ligowego.

0

Dopiero ogarnąłem, że liderem ligi francuskiej jest Lens xD

6

On jest głupszy, niż myślałem. :v
Idealnie pasuje narracja do białych. Oby był jak najdłużej ich trenerem. :)
Chyba, że po prostu każą mu tak mówić.

0

Kurde, akurat 3 marca wyjeżdżam i nie będę mógł oglądać. :((

0

@Criss18Barca Pajor > cały Real

1

@draxidox ludzie się rozleniwili. Łatwiej narzekać, pierdziec w stołek i mówić jak tu jest źle, podając argumenty z dupy, które gdzieś za rogiem ktoś usłyszy.
Patrząc realnie, jeśli ktoś ma zdrowe ręce, myśli choć odrobinę i na trochę ochoty do pracy, to naprawdę można tu żyć.
Ja wolę zarabiać więcej, płacąc drożej we własnym kraju, niż non stop dostawać po dupie względem zachodu.
Kiedyś, na wakacjach, kupując kawę za 1 euro, przeliczałem to, że muszę pracować powiedzmy 15 minut. Teraz tak nie liczę, bo nie muszę, bo po pierwsze zrobiłem zawodowy krok, a po drugie, w Polsce jest coraz więcej pieniędzy w obrocie i ta minimalna rośnie.
Absolutnie nie jestem zwolennikiem naszych rządów, ale gadanie jak to w Polsce jest źle i słabo z rozwojem to bujda sprzed 20 lat.

0

Ale ze klasyku nie ma w telewizji...

2

@macio_944 ten po prawej to na bank Liu Kang, ale tego po lewej nie poznaję... Kung Lao?

3

Pewien etap się skończył, a Flick to najlepsze co nas w ostatnich latach spotkało...

0

@Pedri16Future ciężko mówić o pozytywach, jakichkolwiek, w tej sytuacji, ale w pace się szybko dowiedzą za co siedzi.

0

@ZuczekFCB1899 Przy nim to Ferran jest całkiem skuteczny. :D
Chłop ostatnie 3 sam na sam nie trafił nawet w bramkę. ;p

4

@agaFCB biedna Franka.... ;((

1

@Pedri16Future powiedzieć, że chłop jest mało inteligentny, to nic nie powiedzieć.
Debil max pro.

0

@ShawnC trafialiby połowę z jego podań, to miałby 20 asyst w sezonie. :D

2

@blakkudium "one of" to powinien wyrzucić

0

Roland Aruajo! Brawo!

3

Co jest z tym Rashfordem? Taka szeroka bramka, a on w takich sytuacjach non stop nawet pomiędzy słupki nie trafia. :D

0

@LukaszFan 1:5.

11

Ja mogę wziąć. Co ma tak leżeć...

0

Ter Stegen wypada na 3-4 miesiące.

3

@Arden dobry dzikus :D
Joao Pedro wszystkie modlitwy jakie zna przez te 2 sekundy pewnie odmówił.

2

@DariaFCB Daj mi jeszcze kalesony, szkoda mi jajek.

3

@Gaucho Rayo dało podstawy do tego karnego... wiem, że obrońca chciał jak najdalej wykopać piłkę, ale po co ten wymach tak ewidentny.
Choć moim zdaniem, nieobiektywnym, ten karny i tak jest z dupy. :D

2

@europejczyk czy Ty widzisz co napisałeś? :v
Jak? Real karać?

0

@A4ron moja Corollka też daje radę. :D choć odczuwalna raptem -27.

0

Nie oglądałem, należał się karny w SETNEJ minucie? :v

0

@draxidox A dejże spokój dobrze napisał! Polać mu, ja bym tę stawkę jednak dał x4. Albo x tyle, ile jest płci według tychże osobników.

0

@Stinger_ W tych dwóch mecz Lewy strzeliłby 7 bramek, więc okradziony. SKANDAL!

13

Zawsze oddaje 100% serca na boisku. Nawet jak piłka "nie siedzi", to gryzie trawę, żeby to nadrobić.

12

Fajnie, że kobita robi coś swojego, ma swoje biznesy, itd., ale niech nigdy nie mówi, że to wszystko jej zasługa, wyłącznie jej. Nie oszukujmy się, nawet te dobrze prosperujące, bez nazwiska byłyby prawdopodobnie klapą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?