szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho i pomyśleć, że był tak blisko dołączenia do nas.
3
No i jak mawia klasyk, z jednej strony dobrze, że Real przegrał, ale z drugiej, zajebiście.
0
@Bobo25 No to jak City będzie w takiej formie jak ostatnio, to pojedynek dwóch równorzędnych ekip, chociaż.... z drugiej strony ten Real to Bodo nie ogra. :D
1
@Giwera no i jak buca nie lubię, tak tutaj super zachowanie, może mu się pomyliło z kimś z zespołu? Nie wiem, ale chłopak od piłek super wspomnienie. :)
4
Ale że Villarreal będzie praktycznie najgorszą drużyną tej edycji LM, to bym się nie spodziewał. :D
2
No najgorzej jak jest wiatr, bo nawet jak jest ciepło, a jest wiatr, to jest zimno.
0
@szela1899 no wlasnie siedze i tupie noga zniecierpliwiony.
0
Alez historia w Lizbonie. Alez determinacja! Brawo!
1
O kurwaaaaa co sie odjebalo. Bramkarz daje im baraze! O ludzie.
1
Ale Sporting co sie wjebal w top8. :D
1
Co by nie mowic, ale Rashford ma armate w nodze.
1
Jak PSG wcisnie, to i Real zremisuje, easy. :D
2
Niech PSG wrzuca bramke i Real poza osemka. :v
0
Lewy juz wiedzial. Nostradamus.
1
@Toretto Cancelo nie moze grac w tym meczu. A szkoda.
19
Wiecie co jest najlepsze, że Balde nic nie daje w ofensywie, zero wsparcia dla Raphinhi, ale za to Raphinha musi za niego bronić. XD
1
O, sam bramkarz zajebał z 3 minuty, ten co kartkę wyłapał też ze 2, a chłop minutę dolicza. :v
Przegrywamy na własne życzenie, ale że Kotarski nie ma kartki to jest jakaś kpina.
0
@Zoker to będzie nieśmieszny żart, których... niestety wiele w tym kraju.
0
@clyde nie wiem, czy nie jesteś, jedno nie wyklucza drugiego. :D
0
@clyde ja tak miałem, ale raczej tylko cień, miałem wrażenie, że ktoś idzie obok, a potem ten "ktoś" znikał.
0
@BezglutenowyPedri jasna sprawa, że fajnie być wcześniej, ja czekałem nawet kilkanaście minut, aż bramy otworzą, ale widziałem i rozgrzewkę i wejście i wszystko. Było stosunkowo mało ludzi, więc sobie chodziłem po trybunie. :)
4
@Giwera z tym, że Cubarsi tak samo wali babole, przy Araujo jest chociaż szansa, że dogoni obrońcę, ale... ryzyko, że go wykosi na czerwo. :D
1
@DragonxNF Zwłaszcza za pierwszym razem, jak kompletnie nie wiesz o co chodzi, potem to już, trochę niekomfortowo, ale po prostu czekasz na koniec, bo przynajmniej zdajesz sobie sprawę z czym masz do czynienia.
0
@Corr dobra, a tak serio, to czemu liczy po 10 gr?
1
@Huck deja vu i paraliż senny to jakieś pojebane twory ludzkiego umysłu. :D
1
@blakkudium czekamy na last dance w Barcelonie.
1
Ale ładnie sobie radzimy w futsalu z Włochami...
0
@macio_944 still more than nothing :v
0
No zeszła, zeszła.
1
@macio_944 niewiele daje, ale chociaż się stara.