szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@novy1899 i ja też. Liczę dzisiaj na choć odrobinę skuteczności i stawiam jakieś 1:3, 1:4. :)
0
@novy1899 więcej, możemy wygrać ostatnie mecze, a i tak się bujać w barażach... na własne życzenie.
0
@Maslo i tak może napisać komuś na gadu-gadu np. Yamalowi: Lewy chooi albo Balde, że Fermin posolił mu herbatę.
0
@novy1899 To dokładnie tak samo jak wczoraj Bodo. :D
0
@Murazor wczoraj zero ławki. Ale fakt, są w dołku teraz.
0
@Azi A Rapha gdzie? :v
2
Jak my opłacamy praktycznie cały kontrakt na tym wypożyczeniu, to sorry, ale dla mnie, chłop na trybuny...
2
Ło panie... Przed LM to zły prognostyk...
1
No, ale niektórzy twierdzą, że tego się przecież nie da podważyć. VAR pomaga sędziom... pomaga, utwierdzać w przekonaniu, że wypaczają niektóre sytuacje w białych rękawiczkach.
0
@buglikos Cancelo? I na drugiej Balde? Przeciez to dwie autostrady...
2
Ale trzeba też powiedzieć, że Cancelo mógł mieć asyste, ale poza tym... Mnóstwo niecelnych podań, złe decyzje, chłop ma sporo do nadrobienia.
1
Najbardziej boli, że to za cholerę nie był wyrównany mecz, ale cóż... Takie się zdarzają.
Zwłaszcza przy Manzano albo Grado. :v
0
@lukaszmatusiewicz musisz być w szpitalu, żeby móc im kibicować. W tę stronę to działa.
2
@Szczygiel06 ja bym zdecydował się na 4 bramkarza. Im większa rywalizacja, tym lepiej.
3
@krol211 nic się nie zmienia. Gil robi swoje.
1
@konajoncek ale poza tym też kupa.
3
Remiro, "najgorszy" bramkarz ligi. Oczywiście mecz życia i odrodzenie z Barceloną. :D
0
@Batys opsajt będzie
0
Szkoda, że Balde ma jedną nogę.
2
Yamalowi ostatnia krytyka poszła w pięty... Stąd ten spalony. Bez krytyki byłby gol.
0
@Hosh to śmieszne, bo to prawda :D hahaha
0
@ZwyklyKibicBarcy04 klasyczny mecz z udziałem tego "arbitra".
2
Przecież ten spalony, to jakaś kpina :v
0
Klasyczek. :/
0
Ferran, musisz coś ugryźć, bo posucha w ataku.
0
@beter2 no, tylko tutaj jednak będzie miał dużo bardziej wymagającego rywala...
4
@Jakchcesz lekarz to obcy facet, a ten, to autorytet, znany wszystkim i wielbiony ponad stan.
Vamos panie Flick.
1
Negreira wprowadził roboty, żeby gwizdaly na madrycioków. Sprytnie.
1
Kankelo wbija na pełnej.
0
@bulo czyli idąc tym tokiem, ten nastolatek z Racingu też kopnął w Garcie i w zasadzie mógłby stać tam każdy.