1

@novy1899 i ja też. Liczę dzisiaj na choć odrobinę skuteczności i stawiam jakieś 1:3, 1:4. :)

0

@novy1899 więcej, możemy wygrać ostatnie mecze, a i tak się bujać w barażach... na własne życzenie.

0

@Maslo i tak może napisać komuś na gadu-gadu np. Yamalowi: Lewy chooi albo Balde, że Fermin posolił mu herbatę.

0

@novy1899 To dokładnie tak samo jak wczoraj Bodo. :D

0

@Murazor wczoraj zero ławki. Ale fakt, są w dołku teraz.

0

@Azi A Rapha gdzie? :v

2

Jak my opłacamy praktycznie cały kontrakt na tym wypożyczeniu, to sorry, ale dla mnie, chłop na trybuny...

2

Ło panie... Przed LM to zły prognostyk...

1

No, ale niektórzy twierdzą, że tego się przecież nie da podważyć. VAR pomaga sędziom... pomaga, utwierdzać w przekonaniu, że wypaczają niektóre sytuacje w białych rękawiczkach.

0

@buglikos Cancelo? I na drugiej Balde? Przeciez to dwie autostrady...

2

Ale trzeba też powiedzieć, że Cancelo mógł mieć asyste, ale poza tym... Mnóstwo niecelnych podań, złe decyzje, chłop ma sporo do nadrobienia.

1

Najbardziej boli, że to za cholerę nie był wyrównany mecz, ale cóż... Takie się zdarzają.
Zwłaszcza przy Manzano albo Grado. :v

0

@lukaszmatusiewicz musisz być w szpitalu, żeby móc im kibicować. W tę stronę to działa.

2

@Szczygiel06 ja bym zdecydował się na 4 bramkarza. Im większa rywalizacja, tym lepiej.

3

@krol211 nic się nie zmienia. Gil robi swoje.

1

@konajoncek ale poza tym też kupa.

3

Remiro, "najgorszy" bramkarz ligi. Oczywiście mecz życia i odrodzenie z Barceloną. :D

0

@Batys opsajt będzie

0

Szkoda, że Balde ma jedną nogę.

2

Yamalowi ostatnia krytyka poszła w pięty... Stąd ten spalony. Bez krytyki byłby gol.

0

@Hosh to śmieszne, bo to prawda :D hahaha

0

@ZwyklyKibicBarcy04 klasyczny mecz z udziałem tego "arbitra".

2

Przecież ten spalony, to jakaś kpina :v

0

Klasyczek. :/

0

Ferran, musisz coś ugryźć, bo posucha w ataku.

0

@beter2 no, tylko tutaj jednak będzie miał dużo bardziej wymagającego rywala...

4

@Jakchcesz lekarz to obcy facet, a ten, to autorytet, znany wszystkim i wielbiony ponad stan.
Vamos panie Flick.

1

Negreira wprowadził roboty, żeby gwizdaly na madrycioków. Sprytnie.

1

Kankelo wbija na pełnej.

0

@bulo czyli idąc tym tokiem, ten nastolatek z Racingu też kopnął w Garcie i w zasadzie mógłby stać tam każdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?