szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 nie interesuje mnie to. Jest 2:1 dla nas i tyle.
0
@Consigliere no weź, bez przesady. My nie mamy napastnika skrojonego pod Barcelonę. Lewy swoje ugra, ale tutaj potrzeba kogoś, kto będzie szukał wolnych korytarzy.
1
Ale niezły aparat, dolicza 3 minuty, a biali w 51 strzelają bramkę. :D
3
@Arden No, ale technika nienaganna.
0
@maroon @Laminedependencia Takie są fakty i tylko dlatego przegrają... no i jeszcze przez to, że im się nie będzie chciało jak coś.
Tak, byłem tym Negreirą. Dojebałem im na maxa.
2
@macio_944 mentalnie to na pewno mniej.
0
Ale wiecie, że przy ewentualnej obronie tytułu, to nikt z Madrytu nie będzie narzekał, że mieli dzień mniej odpoczynku? :v
0
@ShawnC z tego, że to klasyk...
6
Niedzielny mecz będzie układał się pod nasze dyktando, czy szybko strzelimy bramkę i pójdziemy po swoje, czy nie, bo im dłużej będzie wynik bezbramkowy tym szansę Realu będą rosły. Tak uważam.
0
@CurryTheGoat30 o sile Realu teraz stanowią przebłyski i Mbappe... I to widać gołym okiem.
0
@Roobo też uważam, że wczorajsze Bilbao by wygrało dzisiaj z obiema drużynami. :v
0
@Lucyffffer1922 to, że Garcia by to obronił, to wiem. Stojąc tyłem albo wykorzystując Martina.
1
Jaki to jest kretyn, serio.
Dobrze, że tylko graw piłkę mu w głowie.
11
Trzeba mu oddać, że przypierdolił niesamowicie.
0
@Encore Uuuu, to jednak w Barcelonie slabiutko... mecz więcej, dwa gole mniej.
0
@ProMILs co by nie mówić, to zrobił różnicę w półfinale superpucharu Hiszpanii z zawsze groźnym Bilbao. Wiem, że Baskowie są totalnie pod formą, no ale ludzie, nie odejmujmy mu tego, że to on zrobił pierwszego gola, a i później robił naprawdę dużo.
0
@betonito i pewnie zostanie. :D
Mają najlepszego bramkarza na świecie, a grają gościem z formą na dnie.
1
@cules100pro chłopak naprawdę ma papiery na granie. Nawet namiastkę Neymara pokazał. :D
5
Najlepsze to było to, jak bardzo pewny swojej gry jest Roony. Super forma, niesamowicie absorbuje uwagę obrońców i ma strasznie szybka nogę.
1
@gaucho104 i tutaj w punkt. :D
0
@gaucho104 nie sądzę, żeby Cancelo podołał meczom z najwyższą stawką.
0
@Nazio_87 ja ostatnio na nowej płycie Zeusa chwilę przysiadłem.
Dużo zdrowia! :)
6
Szkoda, że Roony tak rzadko dostaje szansę. Wygląda nieźle za każdym razem jak jest na boisku.
0
@Siloos akurat ostatnio, to całkiem sensownie się wypowiadał, choc tutaj, fakt, pogrzało gościa.
0
@Roobo No fakt, więc byłoby co śledzić. :)
0
No, to byłby w końcu OBROŃCA, który potrafi atakować, a nie skrzydłowy, który jest średni w ataku i jeszcze gorszy w obronie. :P
3
@vangoor określenie, że świat schodzi na psy to bardzo złe określenie... przecież to jest totalne bestialstwo. Nie wyobrażam sobie przez co przechodziła ta bezbronna dziewczynka i jej rodzice...
0
@Roobo Tam nie ma takiej młodzieży... nigdzie nie ma takiej jak u nas. :D
3
Dzięki Martinowi na ŚO mamy kolejne pół bramkarza. Może to rozwiązanie?
18
My na bramkarzu zrobiliśmy taki biznes, że ja nie oczekuję już niczego.
Wszystko ponad będzie fajnym prezentem.
Gdyby trafił tu Schlotterbeck, byłby sztos.