szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co kurwa? XD hahahahaha
1
Bez Pedriego my nie istniejemy w środku pola.
Fart, że spalony.
0
Każdego boli dupsko jak wielka wizerunkowo jest Barcelona.
3
@4Fabregas4 Absolutnie nie jest. Bez przesady. :D Ja wiem, że on gra lepiej, niż będąc u nas w Barcelonie, bo przede wszystkim łapie minuty, ale upychać go w skład Brazylii ze wspomnianych lat to trochę ujma dla jednej z najlepszych reprezentacyjnych ekip w historii tego sportu.
Mówimy o Brazylii w swoim prime...
4
@Zoker zawodnika rasy ludzkiej*
1
@tbas Aktualnie Oranje > Makarony, więc lejemy Włochów jak nigdy. :D
1
@HarveySpecter O tym samym pomyślałem, jakich Brazylia musi mieć łaków w ataku, skoro Roque w ogóle z ławki się podnosi. :D
0
@Eklerek ale to trzeba być imbecylem...
1
@Lionel_Messi10 pięknie, bez kompleksow i bardzo widowiskowo.
Super kolektyw.
3
Norwegowie mistrzami świata.
4
@macio_944 To i tak lepsze, niż utylizacja, bo ktoś rzeczywiście z tego skorzysta.
Pracowałem kiedyś, kiedyś w miejscu, gdzie wylewano wszystko do odpływu.
Na szczęście już daaawno tam nie pracuję. :D
2
@Eklerek @Zoker
ej, bez kitu, nie zauważyłem tego. hahahah :D
Dzięki.
@Kinginiesta nie powiem, że nie ciśnie się na usta, ale jednak skorzystam.
1
@FCB24 Absolutnie nie. Może źle się wyraziłem. 1 mecz to liczę ten, z którego wypadł, kolejny, obligatoryjnie i 1-2 dodatkowe. W ten sposób.
0
@Moderacja jak już musicie wpierdzielać 18 reklam przy jednym uruchomieniu strony, żeby zarobić hajs, to zróbcie jakieś "konta premium" za kilka złotych i usuńcie je, bo to żyć się nie da. :(
2
@draxidox ledwo ponad pół procenta. Niezłe jaja. :v
Ty oddawaj 12... a ja zarobisz "za dużo" nie daj Boże, to zabierzemy ci 1/3 pensji.
Kryminał.
0
@FCB24 Za bezpośrednią czerwoną? Nie sądzę. :)
0
To co... maksymalna kara dla Ronaldo, czyli kolejny mecz pauzy, bo przecież na MŚ zagrać musi. :)
Normalnie za coś takiego 3-4 mecze to minimum.
0
Zawsze wzmianka o tym pajacu musi być.
Powiem coś, ale muszę na siłę wtrącić coś o swoich, zwłaszcza o tym kasztanie.
0
@gaucho104 Nie wiem, czy Roque wytrzymałby tyle czasu jako "uczeń". Jednak mentalność brazylijska mogłaby wziąć górę.
0
@karolup Pomelo było nawet spoko, ale ja nie jestem wymagający. Jak podają pod nos, to już połowa sukcesu. :D
1
@gaucho104 na dwoje babka wróżyła. Bo jeśli chcemy napastnika na 2-3 sezony, to w dzisiejszych czasach piłkarze nie kończą karier około 30 roku życia... dyscyplina, medycyna robią swoje, więc na spokojnie tyle pogra.
Pytanie co dalej? Nikogo młodego, kto mógłby potem wejść w buty tych weteranów?
0
@alone49 Dokładnie, zależy wobec jakiej stawki. :)
13
@ShawnC Akurat jak Fermin przestanie być decydujący to Olmo i tak będzie połamany. :D
0
@gumaz jak na dłuższą metę, to wiadomo, że szkoda psychiki, ale jak finansowo naprawdę warto, zwłaszcza gdy tego bardzo potrzebujesz, to może zastanowić się nad 1 opcją i szukać dalej? :)
Wiesz, też zależy czym jest lepsza kasa, czy to wzrost o 50% wynagrodzenia z pułapu 6k-9k, czy z pułapu 15k-20k. Bo jeśli i tak pozwoli Ci to spełniać wszystkie swoje potrzeby to się nie zastanawiaj.
0
Na głupiej głowie to i włosy nie rosną...
4
De Jonga pierdyliard razy dzisiaj faulowali. Ten raz w walce o piłce skrobnął tego memlona, a ta parszywa gęba musiał mało się nie zesrać.
0
Aspas dostaje na papę? Miód dla moich oczu.
1
Chyba trzeba zacząć zarabiać na tym, że Barcelona traci po 2-3 bramki na mecz. :v
1
Połowa składu Celty budowała swoje umiejętności w Barcelonie po to, żeby spełnić swoje marzenia w Vigo.
0
Ok, akurat tutaj to powinno być 2:0, a nie bramka w dupsko.
Tracimy takie bramki i będziemy tracić. Tak już gramy w tym momencie...