szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN ja przeżywam traumę, bo nie wiem jak mam córkę przestawić na późniejsze wstawanie. Póki co budzi się po 4. :|
4
@Proxi dawaj 1x, wtedy to już pozamaitane. :D
1
@AmigoBlancos im się chciało grać. A wielkie gwiazdy wyszły i myślały, że po zwycięstwie, nomen omen bardzo efektownym, nad Rapidem każdy będzie nogi rozkładał przed nimi.
3
@Hosh i to jest to, co chciałem przeczytać.
Ja osobiście przewiduje zacięty pojedynek, ale skończy się 3:8.
4
Ale co by nie mówić, Fermin to kawał wojownika, a i umiejętności nieprzeciętne.
Super piłkarz.
1
@szela1899 to prawda, ale mimo wszystko z bardzo podobną dało się ugrać półfinał LM, wygrać ligę i puchar.
1
Zdjęcie Pedriego z z taką miną w głownym artykule i od razu pomyślałem: PEDRI KONTUZJOWANY.
29
No przecież anulując tę kartkę to się przyznają do błędu. W życiu nie zrobią ukłonu w kierunku Barcelony.
Nie ta część Hiszpanii, nie ten kolor koszulek.
0
@draxidox Jezusiechrystusienazareński Mati co zajebał przerzut to kękajcie narody.
1
@Faro klasyka. Chłop 70 pace i nie idzie go dogonić.
Teraz jest chyba hype na kotłowanie w miejscu jednym zawodnikiem z wysokim dryblingiem i nie idzie mu zabrać piłki.
Klasyczna fifa, czyli zero jakiegokolwiek realizmu. :D
0
@KaczorDonald niejednokrotnie widzieliśmy przedziwne sytuacje, choćby w klasyku, gdzie "dzięki Bogu była ręka"...
0
@draxidox już miała powiedzieć, to filmik ucięli. :(
4
@Czarny_ck czerwo dla Mbappe przed meczem z nami? Przecież chłop musiałby chyba z nożem biegać po boisku, a i tak by się odwołali, skutecznie. :D
3
@Cules69 żółta dostał, ale to był 4-5 jego faul przy okazji. :D
5
Nic lepszego nas nie mogło spotkać jak trener z jajami. Jeśli dadzą mu wolną rękę będzie git... jeśli nie, to pewnie się z nim pożegnamy...
1
@Who_you_mam zróbmy zrzutkę. Wpłacajcie na moje konto!
43
Dla mnie to jest niepojęte. Idol, bożyszcze niektórych nastolatków, a sam, będąc na początku swojej kariery nie może dać głupiego autografu. Sport przestaje być dla ludzi...
0
@blakkudium nie przedłuży. Bayern go bierze.
2
@draxidox Czabalalalalalalalala!
1
@MichuZ44 chłop podszedł do nikogo, pogadał do siebie i wyłączył kamerę. No głupek.
2
@Eklerek Uuuuuuu. Klauzula strachu.
0
@ProMILs najlepsze, że biali utwierdzają, że Manzano faworyzuje Barcelonę w każdym meczu. :D
3
@tbas No przecież musi być dwunasty zawodnik. Absurd...
16
Jak ten chłop się wysypie to kaplica z sezonem.
2
@Safrani a no to dobrze. Złodziej jeden.
0
@mordini123 kupon daj gotowy, a nie jakieś znaczki przesyłasz.
2
@Safrani ciekawe skąd pieniążki na takie drogie sprzęty.
2
Skaranie z tymi kolanami w tej Barcelonie...
2
Czemu Macedonia prowadzi w grupie z Belgami? Czy im się coś nie pojebało?
4
Z tak grającą Gironą to wspomniani piłkarze powinni wejść jedynie na ostatnie minuty...