0

@July_6_BcN ja przeżywam traumę, bo nie wiem jak mam córkę przestawić na późniejsze wstawanie. Póki co budzi się po 4. :|

4

@Proxi dawaj 1x, wtedy to już pozamaitane. :D

1

@AmigoBlancos im się chciało grać. A wielkie gwiazdy wyszły i myślały, że po zwycięstwie, nomen omen bardzo efektownym, nad Rapidem każdy będzie nogi rozkładał przed nimi.

3

@Hosh i to jest to, co chciałem przeczytać.
Ja osobiście przewiduje zacięty pojedynek, ale skończy się 3:8.

4

Ale co by nie mówić, Fermin to kawał wojownika, a i umiejętności nieprzeciętne.
Super piłkarz.

1

@szela1899 to prawda, ale mimo wszystko z bardzo podobną dało się ugrać półfinał LM, wygrać ligę i puchar.

1

Zdjęcie Pedriego z z taką miną w głownym artykule i od razu pomyślałem: PEDRI KONTUZJOWANY.

29

No przecież anulując tę kartkę to się przyznają do błędu. W życiu nie zrobią ukłonu w kierunku Barcelony.
Nie ta część Hiszpanii, nie ten kolor koszulek.

0

@draxidox Jezusiechrystusienazareński Mati co zajebał przerzut to kękajcie narody.

1

@Faro klasyka. Chłop 70 pace i nie idzie go dogonić.
Teraz jest chyba hype na kotłowanie w miejscu jednym zawodnikiem z wysokim dryblingiem i nie idzie mu zabrać piłki.
Klasyczna fifa, czyli zero jakiegokolwiek realizmu. :D

0

@KaczorDonald niejednokrotnie widzieliśmy przedziwne sytuacje, choćby w klasyku, gdzie "dzięki Bogu była ręka"...

0

@draxidox już miała powiedzieć, to filmik ucięli. :(

4

@Czarny_ck czerwo dla Mbappe przed meczem z nami? Przecież chłop musiałby chyba z nożem biegać po boisku, a i tak by się odwołali, skutecznie. :D

3

@Cules69 żółta dostał, ale to był 4-5 jego faul przy okazji. :D

5

Nic lepszego nas nie mogło spotkać jak trener z jajami. Jeśli dadzą mu wolną rękę będzie git... jeśli nie, to pewnie się z nim pożegnamy...

1

@Who_you_mam zróbmy zrzutkę. Wpłacajcie na moje konto!

43

Dla mnie to jest niepojęte. Idol, bożyszcze niektórych nastolatków, a sam, będąc na początku swojej kariery nie może dać głupiego autografu. Sport przestaje być dla ludzi...

0

@blakkudium nie przedłuży. Bayern go bierze.

2

@draxidox Czabalalalalalalalala!

1

@MichuZ44 chłop podszedł do nikogo, pogadał do siebie i wyłączył kamerę. No głupek.

2

@Eklerek Uuuuuuu. Klauzula strachu.

0

@ProMILs najlepsze, że biali utwierdzają, że Manzano faworyzuje Barcelonę w każdym meczu. :D

3

@tbas No przecież musi być dwunasty zawodnik. Absurd...

16

Jak ten chłop się wysypie to kaplica z sezonem.

2

@Safrani a no to dobrze. Złodziej jeden.

0

@mordini123 kupon daj gotowy, a nie jakieś znaczki przesyłasz.

2

@Safrani ciekawe skąd pieniążki na takie drogie sprzęty.

2

Skaranie z tymi kolanami w tej Barcelonie...

2

Czemu Macedonia prowadzi w grupie z Belgami? Czy im się coś nie pojebało?

4

Z tak grającą Gironą to wspomniani piłkarze powinni wejść jedynie na ostatnie minuty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?