szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@marcin9185 straszne rozgoryczenie przez Ciebie przemawia i albo pisałeś "w biegu", albo z gramatyką nie jesteś za pan brat. Nie stawiajmy spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
Swoją drogą, jeśli to, co tutaj jest przekazywane jest prawdą, to ten gość kapitanem jest tylko i wyłącznie z nazwy. Kapitanami można nazwać ludzi o charakterze Puyola, Valdesa... a teraz do nich najbliżej chyba Gaviemu, choć ten potrafi grać bardzo wrednie, ale chodzi o oddanie klubowi.
2
To, że Flick zorganizował im powrót pieszo, to tylko część obozu przygotowawczego, w czym problem?
0
@KrystianR ja Ci nie powiem, bo pewnie zabierzesz mi te, które ja będę chciał kupić.
Priv. :)
1
@macio_944 ja aż tak to nie, ale czekałem na puentę w stylu: dostaliśmy śmieciarkę, ale sprzedam, bo nie umieją się dzielić i zbieramy dla nich na ajfona 20.
2
@NeroTFP1 zawsze można przegrać, to jasne, da się to wybaczyć, ale przegrać bez żadnej walki, nie oddając serca na boisku, to zupełnie inna sprawa.
0
@BorzyKrzys nie znam piłkarza, który lepiej wykorzystał swoje pół roku prime'u będąc, nie ujmując, piłkarzem naprawdę średnim.
1
Prawdziwy kapitan! Prowadź, wodzu.
0
@mientusek1407 Przepracowany calutki okres przygotowawczy, mając do dyspozycji zdrowych piłkarzy i znając coraz lepiej znając szkółkę... Flick może dać nam sporo radości w nadchodzącym sezonie. :)
5
Martin strzela gola Lewym.
Najs
2
Sprzedajmy wszystkich proszę, tutaj powinno być co najmniej 4:2. Słabo wyglądamy, nie podchodziłbym do sezonu w ogóle.
0
@Kondziubarca sprzedać!
0
Ale tam co chłop w 4:17 po tej wrzutce wymyślił przy bandach, to koniec. :D
0
Liga Negreiry. Znów się wszystko potwierdza.
0
@Pedri16Future No i tyle w temacie. Martin > Araujo, Cubarsi < Christensen
3
@Nhyz Hansi: "ty se kur*a nie myśl, że teraz będziesz odpoczywał, 100 kółek wokół stadionu".
1
Wojtek w bramce, zero bramek straconych... jeszcze,e 15 minut, a strzelone tez 3. Wnioski nasuwają sie same.
0
Widać, ze Ferran nie lubi sie z Rashfordem.
1
@adi7adi8 poza tą minutą, w której stracilismy 1 bramkę.
0
Sprzedajmy wszystkich.
0
@Sapos93 u mnie nie zlamal, pozdrawiam.
1
@adamek20151 Yamal i Yamal. :D
A tak poważnie, to Pedri gra swoje, a przy bramce, strata Yamala na 25 metrze.
3
Ale spalony to metrowy byl jak cos xD
Gdzie jest var?! Skandal.
0
Chcial zabić naszego bramkarza.
0
@kanver_ Olmo dal mu trochę za plecy. Poza tym pewnie wolal asystować od słupka, niż samemu strzelać.
0
@cules100pro o, elegancko, a jeszcze lepiej, że VPN w robocie nie blokuje domeny. :D
2
@ShawnC musiałby na brzuchu leżeć, bo siedzieć by nie dał rady.
10
@Lanosss ale to byłby strzał w oba kolana.
0
@Arcybiskup Z jednej ekipy.
1
@Andrzej_Majonez Tylko fajnie byłoby, jakby ten zastępca wchodził do zespołu, był rotowany, a nie wrzucony w pierwszy skład, bo nie ma nikogo innego.
Najlepiej byłoby kogoś ściągnąć, żeby jeszcze jeden rok mógł się dostosować do gry zespołu.
0
@Bernard777 Presja na Anfield? Ok... na Camp Nou, nowym, przy ciśnieniu na tytuły jakie panuje w stolicy Katalonii, rzeczywiście, zero presji. Tutaj piłkarze gotowi, którzy byli tuzami w poprzednich ekipach nie dali rady dźwignąć oczekiwań.