13

@marcin9185 straszne rozgoryczenie przez Ciebie przemawia i albo pisałeś "w biegu", albo z gramatyką nie jesteś za pan brat. Nie stawiajmy spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
Swoją drogą, jeśli to, co tutaj jest przekazywane jest prawdą, to ten gość kapitanem jest tylko i wyłącznie z nazwy. Kapitanami można nazwać ludzi o charakterze Puyola, Valdesa... a teraz do nich najbliżej chyba Gaviemu, choć ten potrafi grać bardzo wrednie, ale chodzi o oddanie klubowi.

2

To, że Flick zorganizował im powrót pieszo, to tylko część obozu przygotowawczego, w czym problem?

0

@KrystianR ja Ci nie powiem, bo pewnie zabierzesz mi te, które ja będę chciał kupić.
Priv. :)

1

@macio_944 ja aż tak to nie, ale czekałem na puentę w stylu: dostaliśmy śmieciarkę, ale sprzedam, bo nie umieją się dzielić i zbieramy dla nich na ajfona 20.

2

@NeroTFP1 zawsze można przegrać, to jasne, da się to wybaczyć, ale przegrać bez żadnej walki, nie oddając serca na boisku, to zupełnie inna sprawa.

0

@BorzyKrzys nie znam piłkarza, który lepiej wykorzystał swoje pół roku prime'u będąc, nie ujmując, piłkarzem naprawdę średnim.

1

Prawdziwy kapitan! Prowadź, wodzu.

0

@mientusek1407 Przepracowany calutki okres przygotowawczy, mając do dyspozycji zdrowych piłkarzy i znając coraz lepiej znając szkółkę... Flick może dać nam sporo radości w nadchodzącym sezonie. :)

5

Martin strzela gola Lewym.
Najs

2

Sprzedajmy wszystkich proszę, tutaj powinno być co najmniej 4:2. Słabo wyglądamy, nie podchodziłbym do sezonu w ogóle.

0

@Kondziubarca sprzedać!

0

Ale tam co chłop w 4:17 po tej wrzutce wymyślił przy bandach, to koniec. :D

0

Liga Negreiry. Znów się wszystko potwierdza.

0

@Pedri16Future No i tyle w temacie. Martin > Araujo, Cubarsi < Christensen

3

@Nhyz Hansi: "ty se kur*a nie myśl, że teraz będziesz odpoczywał, 100 kółek wokół stadionu".

1

Wojtek w bramce, zero bramek straconych... jeszcze,e 15 minut, a strzelone tez 3. Wnioski nasuwają sie same.

0

Widać, ze Ferran nie lubi sie z Rashfordem.

1

@adi7adi8 poza tą minutą, w której stracilismy 1 bramkę.

0

Sprzedajmy wszystkich.

0

@Sapos93 u mnie nie zlamal, pozdrawiam.

1

@adamek20151 Yamal i Yamal. :D
A tak poważnie, to Pedri gra swoje, a przy bramce, strata Yamala na 25 metrze.

3

Ale spalony to metrowy byl jak cos xD
Gdzie jest var?! Skandal.

0

Chcial zabić naszego bramkarza.

0

@kanver_ Olmo dal mu trochę za plecy. Poza tym pewnie wolal asystować od słupka, niż samemu strzelać.

0

@cules100pro o, elegancko, a jeszcze lepiej, że VPN w robocie nie blokuje domeny. :D

2

@ShawnC musiałby na brzuchu leżeć, bo siedzieć by nie dał rady.

10

@Lanosss ale to byłby strzał w oba kolana.

0

@Arcybiskup Z jednej ekipy.

1

@Andrzej_Majonez Tylko fajnie byłoby, jakby ten zastępca wchodził do zespołu, był rotowany, a nie wrzucony w pierwszy skład, bo nie ma nikogo innego.
Najlepiej byłoby kogoś ściągnąć, żeby jeszcze jeden rok mógł się dostosować do gry zespołu.

0

@Bernard777 Presja na Anfield? Ok... na Camp Nou, nowym, przy ciśnieniu na tytuły jakie panuje w stolicy Katalonii, rzeczywiście, zero presji. Tutaj piłkarze gotowi, którzy byli tuzami w poprzednich ekipach nie dali rady dźwignąć oczekiwań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?