szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
O, Real w ćwierćfinale. :v
0
@Nazio_87 na początku też tak miałem. Sporo siedzę w kuchni, no ale ... :D
0
@Nazio_87 i tak będziesz używał 3 funkcji ze 100 dostępnych w tym piekarniku. :D
1
@CrowD Zwłaszcza w tej, bardzo ofensywnej, części środka pola.
1
Jak rozkapryszony nastolatek, który tupie noga i krzyczy, gdy coś jest nie po jego myśli.
1
Kiedyś myślałem, że te u21 coś tam prezentuje... No i trzeba przyznać, że biorą przykład z seniorskiej kadry.
24
Barcelona, klub, który płaci za to, żeby ktoś od nich kupił zawodników. :D
Jeden mniej... w końcu.
0
@Roobo Taki mam plan. :)
Tylko pytanie gdzie... w garażu podziemnym go nie zostawię, w mieszkaniu też wolałbym go nie ładować. Balkon? Boję się, że jest za wilgotno.
8
Chłop ma niesamowity kompleks na punkcie tego dzieciaka. :D
Pytanie, czy dlatego, że gra w Barcelonie, czy jednak że nie gra w Realu.
1
@Shapiro Tylko faza. W neutralnym tylko przy obciążeniu.
1
Flick rekomenduje, ja popieram. Nie mam kompletnie podstaw, żeby chłopu nie ufać. To jak mentalnie i fizycznie nas odbudował, szapoba.
0
@Roobo No i kaplica. 3.5V... ciekaw jestem, czy go jeszcze podniosę. Zastanawia mnie, czy takie rozładowanie mogło być spowodowane jakimś zwarciem...
1
@PatrychoO Olisadebe?
0
@Roobo a multimetr gdzieś mam, nie pomyślałem o tym.
Generalnie akumulator można powiedzieć nowy... półtorej roku temu był wymieniany.
Bosch s5 a80
0
@Roobo nic się nie dzieje. Jakby odpięło kompletnie zasilanie. Jakbym w ogóle wyjął akumulator i postawił obok. Zero zapłonu, żadne światła, awaryjne, nic nie działa.
Nie ma kluczyka, jest start/stop.
0
Wiem, że to miejsce jest miejscem najmądrzejszych tego świata, więc mam pytanie do ludzi, którzy trochę znają się na autach, bo ja ni chusty...
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4125697.html
Pomożecie? :D
1
@Vurt ja tam stawiam 0,7!
2
Czy on uciszał 17 latka? XDD
6
Ronaldo wkurwiony, że się nie odbiło od niego.
3
I bardzo dobrze. Niech go wyjebią... Już w rywalizacji albo bardziej "rywalizacji" z Claudio Bravo zachowywał się jak rozkapryszony dzieciak.
Myślałem, ze Roberto byl słabym kapitanem...
4
Jeśli to prawda, to gosc w tej kadrze stał się tak potrzebny, jak rybie ręcznik...
11
Chcemy grać zbyt pięknie, a zbyt mało wyrachowanie.
Myślę, że w tym sezonie, gdybyśmy mieli odrobinę więcej cwaniactwa i doświadczenia, istnieje duża szansa, że byłoby 6 trofeum w historii.
7
@Stinger_ śmiesznym jest fakt, że my się martwimy o mecz z Finlandią... przecież taką Finlandię to my powinniśmy łykać na miękko.
1
@mekston Yamal vs Koza. Ale będzie partidazo.
1
@Safrani ja mam z nim dwie rzeczy wspólne. Zarabiamy na pracy w nieruchomościach magazynowych. Choć kilka zer różnicy jest, nie powiem.
Urodził się w tym samym mieście. :)
0
Teraz jak ktoś ma poniżej 20 lat to ta cena X5 od razu. :D
Aleeeee... Większym absurdem jest wartość Czułameniego xD
1
@Safrani nie chcę mówić, że pana Dobrzyckiego znam, ale w mojej branży jegomość nadzywaczaj kojarzony. :D
0
@DiSBlaDE *pierwszy trailer.
0
@Safrani no i zaczyna się... napływ imigrantów.
A tak całkiem poważnie, to jakim cudem? :D
1
@szela1899 a jutro ostateczna zgoda do ostatecznej zgody. Czego nie rozumiesz? :D