21

O, Real w ćwierćfinale. :v

0

@Nazio_87 na początku też tak miałem. Sporo siedzę w kuchni, no ale ... :D

0

@Nazio_87 i tak będziesz używał 3 funkcji ze 100 dostępnych w tym piekarniku. :D

1

@CrowD Zwłaszcza w tej, bardzo ofensywnej, części środka pola.

1

Jak rozkapryszony nastolatek, który tupie noga i krzyczy, gdy coś jest nie po jego myśli.

1

Kiedyś myślałem, że te u21 coś tam prezentuje... No i trzeba przyznać, że biorą przykład z seniorskiej kadry.

24

Barcelona, klub, który płaci za to, żeby ktoś od nich kupił zawodników. :D
Jeden mniej... w końcu.

0

@Roobo Taki mam plan. :)
Tylko pytanie gdzie... w garażu podziemnym go nie zostawię, w mieszkaniu też wolałbym go nie ładować. Balkon? Boję się, że jest za wilgotno.

8

Chłop ma niesamowity kompleks na punkcie tego dzieciaka. :D
Pytanie, czy dlatego, że gra w Barcelonie, czy jednak że nie gra w Realu.

1

@Shapiro Tylko faza. W neutralnym tylko przy obciążeniu.

1

Flick rekomenduje, ja popieram. Nie mam kompletnie podstaw, żeby chłopu nie ufać. To jak mentalnie i fizycznie nas odbudował, szapoba.

0

@Roobo No i kaplica. 3.5V... ciekaw jestem, czy go jeszcze podniosę. Zastanawia mnie, czy takie rozładowanie mogło być spowodowane jakimś zwarciem...

1

@PatrychoO Olisadebe?

0

@Roobo a multimetr gdzieś mam, nie pomyślałem o tym.
Generalnie akumulator można powiedzieć nowy... półtorej roku temu był wymieniany.
Bosch s5 a80

0

@Roobo nic się nie dzieje. Jakby odpięło kompletnie zasilanie. Jakbym w ogóle wyjął akumulator i postawił obok. Zero zapłonu, żadne światła, awaryjne, nic nie działa.
Nie ma kluczyka, jest start/stop.

0

Wiem, że to miejsce jest miejscem najmądrzejszych tego świata, więc mam pytanie do ludzi, którzy trochę znają się na autach, bo ja ni chusty...
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4125697.html
Pomożecie? :D

1

@Vurt ja tam stawiam 0,7!

2

Czy on uciszał 17 latka? XDD

6

Ronaldo wkurwiony, że się nie odbiło od niego.

3

I bardzo dobrze. Niech go wyjebią... Już w rywalizacji albo bardziej "rywalizacji" z Claudio Bravo zachowywał się jak rozkapryszony dzieciak.
Myślałem, ze Roberto byl słabym kapitanem...

4

Jeśli to prawda, to gosc w tej kadrze stał się tak potrzebny, jak rybie ręcznik...

11

Chcemy grać zbyt pięknie, a zbyt mało wyrachowanie.
Myślę, że w tym sezonie, gdybyśmy mieli odrobinę więcej cwaniactwa i doświadczenia, istnieje duża szansa, że byłoby 6 trofeum w historii.

7

@Stinger_ śmiesznym jest fakt, że my się martwimy o mecz z Finlandią... przecież taką Finlandię to my powinniśmy łykać na miękko.

1

@mekston Yamal vs Koza. Ale będzie partidazo.

1

@Safrani ja mam z nim dwie rzeczy wspólne. Zarabiamy na pracy w nieruchomościach magazynowych. Choć kilka zer różnicy jest, nie powiem.
Urodził się w tym samym mieście. :)

0

Teraz jak ktoś ma poniżej 20 lat to ta cena X5 od razu. :D
Aleeeee... Większym absurdem jest wartość Czułameniego xD

1

@Safrani nie chcę mówić, że pana Dobrzyckiego znam, ale w mojej branży jegomość nadzywaczaj kojarzony. :D

0

@DiSBlaDE *pierwszy trailer.

0

@Safrani no i zaczyna się... napływ imigrantów.
A tak całkiem poważnie, to jakim cudem? :D

1

@szela1899 a jutro ostateczna zgoda do ostatecznej zgody. Czego nie rozumiesz? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?