0

@vangoor Ja to im kibicowałem od czasów zamierzchłych... około doby już będzie.

4

Liga Mistrzów wraca, więc to czas, w którym należy przegrać pieniądze u buka!

1

@Muhitos to zależy. Gdyby Francuzi je wygrali, to by się liczyło.
Ale im się nie chciało, więc się nie liczy.

3

Dlaczego miałby jej nie dostać Barcola albo Doue w takim razie? :D
Też wygrali wszystko.
Nie uważam, że Yamal jakoś specjalnie na nią zasłużył, bo już w samej Barcelonie Pedri albo Raphinha zasługują na nią bardziej.

26

@Ku84fcb z przyzwyczajenia nas wrzucili do Ligi Europy.

5

Widać, że Rashford jest przyzwyczajony do innego grania, ale ciąg na bramkę ma, więc tego meczu nie można zaliczyć do totalnie nieudanych.
Ja wierzę, że chłop trochę radości nam da. :)

3

Szybko przejął schedę i najważniejsze zachowania u białych jako trener. :)

1

@mrboom ode mnie z roboty znajoma miała kiedyś podobną sytuację. Nie byli jeszcze po ślubie, ale finał był podobny. :D

2

@misterio Turcy mają mocna ekipę, ale raczej gorsza, niż Słoweńcy... Też jestem wieloletnim fanem i znawca.

1

Żeby przez te wybujałe marzenia przypadkiem prześcieradła nie zabrudził. :)

1

@Frimpong czyli też coś tam o zdrowiu

6

Oceniamy gościa po prezesonie i kilkudziesięciu minutach gry?
Dajmy mu chociaż pol sezonu, wtedy możemy powiedzieć cokolwiek, ale teraz..? No ludzie, bez jaj.

0

@Mateo99 War - nietypowy, bo raczej wpływa na psychikę i przemyślenia nt. samej wojny, jej bezsensu itd, oczami zwykłego człowieka.

1

@gumaz ja zmieniłem, ale to tylko dlatego, że zacząłem studia i ostalem... Zaczynam coraz poważniej myśleć, czy nie sprzedać za kilka lat mieszkania albo spróbować odłożyć tyle, żeby kupić coś bardziej na zachodzie, a dodatkowo łapać pensje z wynajmów dotychczasowych.

2

Ale trzeba przyznać, że idealnie trafil. Można powiedzieć, że zapłacił rachunek.

0

@Stinger_ tak, Francja to dobry przykład, choć jak słusznie zauważyłem, raczej na niedługo. :)

14

Ale Zalewski, zwłaszcza jak na nasze standardy, to naprawdę kawał piłkarza.

1

Holendrzy mieli takich napastników, a najlepszym strzelcem w historii kadry jest Depay. Aż dziwnie to wygląda, z całym szacunkiem, bardzo dobry piłkarz, ale nie klasowy. :)

2

@KlimO W punkt kolego. Ja mając tam konto napisałem chyba 3 komentarze... nie chce mi się więcej.

0

@PatrychoO brzydotę

0

Martin musisz!!!!

0

@paweldunajecfcb no jasne. Trochę głupio się dałem wykorzystywać, ale na szczęście nie trwało to długo. :)

2

HEHEHEHEHE. To jak w Polsce. Dej, bo mi się należy, nieważne, że ktoś jest lepszy. :)

0

@FcPortoFan1999 w Portugalii pewnie będzie. Nie oszukujmy się, w tym sezonie smoki albo orły biorą ligę.

1

@Sulimo ja to nieczęsto mam czas grać w plejaka, zacznę jakąś gierkę, przejdę 15%, potem mam długą przerwę i nie chce mi się do niej wracać, bo nie jestem "w transie". :D

6

@mordini123 bardzo fajnie, że polski duet będzie grał w czołowym klubie portugalskim. :)

Chyba od czasu do czasu będzie trzeba zerknąć na Liga Portugal.

0

@Ku84fcb w rezerwach.

0

@bartulek98 tymczasem Liverpool... pół miliarda? No problem!

2

@Geble w życiu bym tak za 600 zł nie zrobił. :D

2

Przez takich ludzi albo nawet podludzi zabija się pasję w dziecięcych głowach... wiadomo, że wspierają lokalny klub, ale idoli można mieć wszędzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?