szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor Ja to im kibicowałem od czasów zamierzchłych... około doby już będzie.
4
Liga Mistrzów wraca, więc to czas, w którym należy przegrać pieniądze u buka!
1
@Muhitos to zależy. Gdyby Francuzi je wygrali, to by się liczyło.
Ale im się nie chciało, więc się nie liczy.
3
Dlaczego miałby jej nie dostać Barcola albo Doue w takim razie? :D
Też wygrali wszystko.
Nie uważam, że Yamal jakoś specjalnie na nią zasłużył, bo już w samej Barcelonie Pedri albo Raphinha zasługują na nią bardziej.
26
@Ku84fcb z przyzwyczajenia nas wrzucili do Ligi Europy.
5
Widać, że Rashford jest przyzwyczajony do innego grania, ale ciąg na bramkę ma, więc tego meczu nie można zaliczyć do totalnie nieudanych.
Ja wierzę, że chłop trochę radości nam da. :)
3
Szybko przejął schedę i najważniejsze zachowania u białych jako trener. :)
1
@mrboom ode mnie z roboty znajoma miała kiedyś podobną sytuację. Nie byli jeszcze po ślubie, ale finał był podobny. :D
2
@misterio Turcy mają mocna ekipę, ale raczej gorsza, niż Słoweńcy... Też jestem wieloletnim fanem i znawca.
1
Żeby przez te wybujałe marzenia przypadkiem prześcieradła nie zabrudził. :)
1
@Frimpong czyli też coś tam o zdrowiu
6
Oceniamy gościa po prezesonie i kilkudziesięciu minutach gry?
Dajmy mu chociaż pol sezonu, wtedy możemy powiedzieć cokolwiek, ale teraz..? No ludzie, bez jaj.
0
@Mateo99 War - nietypowy, bo raczej wpływa na psychikę i przemyślenia nt. samej wojny, jej bezsensu itd, oczami zwykłego człowieka.
1
@gumaz ja zmieniłem, ale to tylko dlatego, że zacząłem studia i ostalem... Zaczynam coraz poważniej myśleć, czy nie sprzedać za kilka lat mieszkania albo spróbować odłożyć tyle, żeby kupić coś bardziej na zachodzie, a dodatkowo łapać pensje z wynajmów dotychczasowych.
2
Ale trzeba przyznać, że idealnie trafil. Można powiedzieć, że zapłacił rachunek.
0
@Stinger_ tak, Francja to dobry przykład, choć jak słusznie zauważyłem, raczej na niedługo. :)
14
Ale Zalewski, zwłaszcza jak na nasze standardy, to naprawdę kawał piłkarza.
1
Holendrzy mieli takich napastników, a najlepszym strzelcem w historii kadry jest Depay. Aż dziwnie to wygląda, z całym szacunkiem, bardzo dobry piłkarz, ale nie klasowy. :)
2
@KlimO W punkt kolego. Ja mając tam konto napisałem chyba 3 komentarze... nie chce mi się więcej.
0
@PatrychoO brzydotę
0
Martin musisz!!!!
0
@paweldunajecfcb no jasne. Trochę głupio się dałem wykorzystywać, ale na szczęście nie trwało to długo. :)
2
HEHEHEHEHE. To jak w Polsce. Dej, bo mi się należy, nieważne, że ktoś jest lepszy. :)
0
@FcPortoFan1999 w Portugalii pewnie będzie. Nie oszukujmy się, w tym sezonie smoki albo orły biorą ligę.
1
@Sulimo ja to nieczęsto mam czas grać w plejaka, zacznę jakąś gierkę, przejdę 15%, potem mam długą przerwę i nie chce mi się do niej wracać, bo nie jestem "w transie". :D
6
@mordini123 bardzo fajnie, że polski duet będzie grał w czołowym klubie portugalskim. :)
Chyba od czasu do czasu będzie trzeba zerknąć na Liga Portugal.
0
@Ku84fcb w rezerwach.
0
@bartulek98 tymczasem Liverpool... pół miliarda? No problem!
2
@Geble w życiu bym tak za 600 zł nie zrobił. :D
2
Przez takich ludzi albo nawet podludzi zabija się pasję w dziecięcych głowach... wiadomo, że wspierają lokalny klub, ale idoli można mieć wszędzie.