szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Johnnie_Walker zgadzam się, że taki zawodnik byłby idealny, tylko że tutaj wymieniłeś kogoś, kto jest praktycznie pokroju Pedriego. :D
0
@Johnnie_Walker właśnie o tym mowa. O typowym destruktorze, który wybiega więcej, niż wspomniani przez Ciebie. Pedri, mając zapas sił robi cuda. A w ostatnich meczach, gdy jest podwajany i przy kreacji musi włożyć dodatkowo mnóstwo sił, nie ma pola do popisu.
1
@xavi890 od razu mi w takiej sytuacji do głowy przychodzi Yaya Toure. :)
No, obyś się mylił, ale obawiam się, że jednak uparcie w swój schemat będzie szedł, choć póki co, absolutnie nie wieszam na nim psów.
0
U nas potrzebna jest osoba, która odrobi lekcję biegania wzdłuż i wszerz boiska za Pedriego. Kogoś, kto zrobi mu trochę miejsca do rozgrywania.
2
@kanver_ ja się z tym zgadzam, wygrywa ten, kto strzela co najmniej jedną bramkę więcej, niż przeciwnik, ale z tyłu głowy też siedzi myśl, że atakiem sprowadza się ludzi na stadion, a obroną trofea do gabloty. :)
Niemniej też wolę 5:4, niż 1:0. :)
0
@kanver_ Z tą Benficą to bym nie szalał.... te 5:4 to był jakiś kosmos. :D
0
@ShawnC Indywidualnych błędów kolegów nie będzie w stanie naprawić sam. :) Poza tym nie mówię, że nie był całkowicie bez winy, ale patrząc po tym, co dzieje się aktualnie, to tak, ubolewam, że odszedł.
1
@Walpiano Legia to jest fenomen polskiego podwórka.
Klub z takim zapleczem, finansami jak na nasze realia powinien praktycznie tę ligę zjadać, walczyć tylko z jednym, czy dwoma zespołami o mistrzostwo.
Środek tureckiej tabeli też powinien być ogrywany z palcem w części, gdzie rozchodzą się plecy.
1
Kilka meczów za nami, a już mocno odczuwamy brak doświadczonego stopera, który trzyma w ryzach linię obrony i ustawia kolegów... nie sądziłem, że Inigo będzie tak kluczową postacią.
5
Może mu po prostu pasuje tamten styl gry? Może liga jest słabsza, może tam nie odczuwa takiej presji, a może rzeczywiście zaczyna się odbudowywać.
W Barcelonie nie tacy piłkarze nie radzili sobie z presją.
0
My nie mamy napastnika, ludzie. Zresztą, nietrafione karne się zdarzają, a przy 2:2 byłaby zupełnie inna narracja.
1
@Roobo połowę zwolnić filmik i by się zgadzało.
1
@draxidox a może po prostu chujowo napisane CV?
Rekruterzy dostając setki CV, pierwszą weryfikację robią na podstawie tego, czy dokument rzuca się w oczy i jest atrakcyjny wizualnie...
4
Ale zimny kubeł! Brawo panie Hansi, zgadza się, nie byliśmy w niczym lepsi, więc niestety, kara zasłużona.
4
Pedri wyglądał dość słabo, jak na niego oczywiście, PSG ultraszybko doskakiwało do nas i w drugiej połowie kompletnie siedliśmy.
Na ten moment Cubarsi to nie jest poziom na podstawowego ŚO. Yamal też kiepsko poza kilkoma indywidualnymi akcjami, złe decyzje, dość samolubnie.
Szkoda sytuacji Olmo... i Ferrana, gdzie rywali blokowali piłkę, która leciała już w światło bramki.
Taka jest piłka. Będzie dobrze. Mamy trenera z prawdziwego zdarzenia, który wpłynie na zespół. Vamos!
0
Przecież my oddychamy rękawami. Nastolatkowie nas zabiegali.
Yamal w przerwie już powinien zejść...
8
Chuj mnie strzeli, ale Martin chyba najlepszy z czwórki obrońców. XD
8
A Ruiz to jakiś adwokat? Po każdym gwizdku leci do sędziego i dyskutuje.
1
Szkoda, bo raczej kontrolowaliśmy mecz.
3
@BezglutenowyPedri glutenu się najadłeś?
3
Jak ja uwielbiam tego chłopaka. Niesamowity charakter i serducho.
Tacy piłkarze zdarzają się już bardzo rzadko.
1
@Kgorecki2500 nie jestem z Krakowa, ale szykują się korki. :D
0
To co panie i panowie, lejemy zaraz turasów w walce o półfinał?
0
@draxidox przy prędkości 130 i minus 5 zasięgi im spadają z 800 deklarowanych do 200 km, więc co się dziwić, że się wafluja. :p
3
@ACMaldini3 Moim zdaniem za hajsem do arabów albo City.
9
W następnej kolejce ligi francuskiej PSG mierzy się z Auxerre. Myślicie, że Irek Jeleń jest w stanie ukłuć Paryżan?
0
@macio_944 no i chłop za jeden mecz wygra tę nagrodę.
0
Czyli to nie jest nagroda Puskasa?
4
Co to za baba prowadzi? Paskudny ma ten dekolt...
1
Czyli Bombel z balonem xD