szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 o, Wczoraj podobne na kolację. :)
1
@neymarjr_143 "normalne chłopaki, nie żadne odmieńce" :d
1
@blakkudium Czy on właśnie poskarżył się na to, że zawodnicy przeciwni go atakują i próbują zabrać piłkę? xD
5
Patrząc przez pryzmat tego sezonu, że my potrzebowaliśmy trenera z prawdziwego zdarzenia, bo poziom młodzieży w tym zespole jest kosmiczny.
8
Ale Hansi wkurwiony.
Dobrze, że na butach ich nie wyniósł do tej szatni.
Wielki szacunek panie Trenerze.
1
Ten chłopak jest pierdolnięty.
Brakowało właśnie tych kilku cm w strzałach przeciwko Sommerowi.
Ależ majstersztyk.
3
Dobra, kończą te połowę, Hansi dawaj kopa każdemu i walimy ich na łeb w drugiej połowie.
1
Szkoda, że w takim meczu nie udaje się wrzucić szybko bramki, żeby ten pseudoklub się posypał i wyłapał tak z 5 minimum.
3
Bez fauli. Stempel na żółta, ale co tam. :)
0
@Barceloniarz987 właśnie nie. Gwizdnął raz, czy dwa pod Barcelonę i będzie, że cała ligę tak wygraliśmy. :D
Trzeba zapudrować trupa.
4
@NeyJr11 liczby, liczbami, ale Olmo naprawdę dał kilka ważnych punktów.
2
@fart już prawie 7 jest. :)
0
@Klimach fan przecież on po to tam poszedł imo...
5
Według Realu podłamana po meczu z Interem Barcelona daje sobie wbić 2 bramki. Mentalnie przecież mieli już mistrza.
Barcelona odrabia 4 bramki w pierwszej połowie. Ale muszą mieć ból dupska, wstrętne kasztany.
4
Ciekawe, czy rmtv ma już filmik jak powinno być podyktowane 5 karnych dla Realu.
5
Przecież ten cep w żółtym trykocie robił wszystko, żeby utrzymać Real z szansami na mistrza. Odechciewa się oglądać ten sport.
ALEŻ PAN SEDZIA musi mieć ból miejsca, gdzie się plecy rozchodzą.
0
Niesamowity jest ten zespół.
1
Ale gdzie jest spalony? XD
0
@mekston W sumie nie było to złe rozwiązanie, choć liga francuska to inna bajka, no ale... olać trochę te mecze w LM, narobić przewagi w lidze, a potem po prostu wygrać w Europie to, co trzeba. :D
1
@Kozinho. Tam Sommera w pelerynie trzeba wkleić.
0
@CPuyol wiesz... to zależy kto strzela. :v
27
Szkoda, że jego bramka z 1 meczu z Interem była zaliczona jako samobój.
0
No to teraz, z takim kontraktem, kolejny będzie się czuł jak na wakacjach i nikt go nie kupi.
1
@aleksandrowielki podstawy ku temu są OGROMNE. Nie przesadzę, jeśli powiem, że mamy najlepszego skrzydłowego świata (17 lat!), 18-letniego środkowego obrońcę, który potrafi grać jak profesor, Pedriego, który jest dyrygentem światowej klasy.
Mamy trzon i ja też, pomimo ogromnego bólu dupy za wczorajszy mecz, wierzę, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy!
1
@BARCA1899Messi 14 udanych dryblingów! (ponad 70%)
Kosmiczny wynik, zwłaszcza przeciwko włoskiej ekipie...
3
@Kinginiesta no to sprzedać, póki jeszcze coś wart.
0
@tbas ale ja nie mówię o konkretnym meczu, tym wczorajszym, tylko ogólnie, że gra niewspółmierna z pensją kwalifikuje go do odstrzału.
0
@sporting3 a widzę, rzeczywiście, nie wiem dlaczego, ale miałem wrażenie, że to się zdarzyło dużo później. Mea culpa.
0
@Katalończyk 99 to tak jakby po klasyku np. Viniciusa Flick chwalił.
Mam wrażenie, że de Jong jest jeszcze przesiąknięty tą "starą" Barceloną.
0
Największym paradoksem jest to, że pierwsi do odstrzału są kapitanowie... de Jong, Araujo no i nie wiem jak Ter Stegen, zobaczymy po kontuzji jak wróci, choć przedsmak już dał.