1

@kubix05 o, Wczoraj podobne na kolację. :)

1

@neymarjr_143 "normalne chłopaki, nie żadne odmieńce" :d

1

@blakkudium Czy on właśnie poskarżył się na to, że zawodnicy przeciwni go atakują i próbują zabrać piłkę? xD

5

Patrząc przez pryzmat tego sezonu, że my potrzebowaliśmy trenera z prawdziwego zdarzenia, bo poziom młodzieży w tym zespole jest kosmiczny.

8

Ale Hansi wkurwiony.
Dobrze, że na butach ich nie wyniósł do tej szatni.
Wielki szacunek panie Trenerze.

1

Ten chłopak jest pierdolnięty.
Brakowało właśnie tych kilku cm w strzałach przeciwko Sommerowi.
Ależ majstersztyk.

3

Dobra, kończą te połowę, Hansi dawaj kopa każdemu i walimy ich na łeb w drugiej połowie.

1

Szkoda, że w takim meczu nie udaje się wrzucić szybko bramki, żeby ten pseudoklub się posypał i wyłapał tak z 5 minimum.

3

Bez fauli. Stempel na żółta, ale co tam. :)

0

@Barceloniarz987 właśnie nie. Gwizdnął raz, czy dwa pod Barcelonę i będzie, że cała ligę tak wygraliśmy. :D
Trzeba zapudrować trupa.

4

@NeyJr11 liczby, liczbami, ale Olmo naprawdę dał kilka ważnych punktów.

2

@fart już prawie 7 jest. :)

0

@Klimach fan przecież on po to tam poszedł imo...

5

Według Realu podłamana po meczu z Interem Barcelona daje sobie wbić 2 bramki. Mentalnie przecież mieli już mistrza.
Barcelona odrabia 4 bramki w pierwszej połowie. Ale muszą mieć ból dupska, wstrętne kasztany.

4

Ciekawe, czy rmtv ma już filmik jak powinno być podyktowane 5 karnych dla Realu.

5

Przecież ten cep w żółtym trykocie robił wszystko, żeby utrzymać Real z szansami na mistrza. Odechciewa się oglądać ten sport.
ALEŻ PAN SEDZIA musi mieć ból miejsca, gdzie się plecy rozchodzą.

0

Niesamowity jest ten zespół.

1

Ale gdzie jest spalony? XD

0

@mekston W sumie nie było to złe rozwiązanie, choć liga francuska to inna bajka, no ale... olać trochę te mecze w LM, narobić przewagi w lidze, a potem po prostu wygrać w Europie to, co trzeba. :D

1

@Kozinho. Tam Sommera w pelerynie trzeba wkleić.

0

@CPuyol wiesz... to zależy kto strzela. :v

27

Szkoda, że jego bramka z 1 meczu z Interem była zaliczona jako samobój.

0

No to teraz, z takim kontraktem, kolejny będzie się czuł jak na wakacjach i nikt go nie kupi.

1

@aleksandrowielki podstawy ku temu są OGROMNE. Nie przesadzę, jeśli powiem, że mamy najlepszego skrzydłowego świata (17 lat!), 18-letniego środkowego obrońcę, który potrafi grać jak profesor, Pedriego, który jest dyrygentem światowej klasy.
Mamy trzon i ja też, pomimo ogromnego bólu dupy za wczorajszy mecz, wierzę, że przyszły sezon będzie jeszcze lepszy!

1

@BARCA1899Messi 14 udanych dryblingów! (ponad 70%)
Kosmiczny wynik, zwłaszcza przeciwko włoskiej ekipie...

3

@Kinginiesta no to sprzedać, póki jeszcze coś wart.

0

@tbas ale ja nie mówię o konkretnym meczu, tym wczorajszym, tylko ogólnie, że gra niewspółmierna z pensją kwalifikuje go do odstrzału.


0

@sporting3 a widzę, rzeczywiście, nie wiem dlaczego, ale miałem wrażenie, że to się zdarzyło dużo później. Mea culpa.

0

@Katalończyk 99 to tak jakby po klasyku np. Viniciusa Flick chwalił.
Mam wrażenie, że de Jong jest jeszcze przesiąknięty tą "starą" Barceloną.

0

Największym paradoksem jest to, że pierwsi do odstrzału są kapitanowie... de Jong, Araujo no i nie wiem jak Ter Stegen, zobaczymy po kontuzji jak wróci, choć przedsmak już dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?