0

Sama porazka oczywiscie, ze nie, ale tak dotkliwa juz bym sie zastanawial.

0

Czy drugą żółtą można VARowac normalnie?

1

Żodyn się nie spodziewał, żodyn!

0

@Filipem nie chcę rozstrzygać który z dwójki Pedri/ Raphinha jest ważniejszy, ale na pewno przy obecności Brazylijczyka ta lewa strona w obronie nie wyglądałaby tak tragicznie.

3

Po wpierdzielu od Chelsea mieliśmy niesamowitą serię zwycięstw, może znów się to powtórzy?

18

Oczywiście, że nie jest lekiem na CAŁE zło, ale zamiast 4 do przerwy można byłoby dowieźć 1, czy 2... No cóż. Takie mecz się zdarzają. Wciąż murem za trenerem, ale rysa zostaje.

0

@Toretto we wczorajszym meczu było widać brak jakiegokolwiek wsparcia dla Balde, nie, nie usprawiedliwiam katastrofalnego wystepu, a juz na pewno nie takiego wsparcia, jakie daje Rapha. On czesto po prostu broni jak LO.

0

@tbas przypominam, że my też mielismy poprzeczkę, sam na sam i brak karnego.
Do tego czerwona na Simeone? A i nieuznany gol.

1

@Aragorn33 ale pan Siemone oburzony, że w ogóle był faul.

1

Perfekcyjne Atletico w pierwszej połowie, bezjajeczni my, no i fakt, że Garcia w bramce nam nie pomógł.
Druga połowa, cóż... Nieuznana bramka i brak tego karnego na Yamalu... My ten mecz powinniśmy przegrać, ale nie takim wynikiem. :)

0

@AnalnyMasakrator bo tak działa var. Nie wiesz?

0

@MesQueUnClub22 akurat dzisiaj Kounde to najlepszy z tej całej obrony.

0

@SiempreCule10 tam faulu nawet nie widział.

1

Hahahaha, no pewnie. Tamten wyprostowana noga skakał w Balde, zero sygnału. Dziękuję.
Gramy gówno, to prawda, ale te jebane szmaty robią swoje. Brawo.

0

Znając życie, to na notatniku napiszą, że przegralibyśmy więcej, tylko sędziowie nas ratowali xD

2

Co za cwel w niebieskiej koszuli. Przecież trzymał rękę na brzuchu.

1

Daj Martina... Proszę.

3

Czyli można kopać na wysokość kolana w polu karnym.

3

Siedzia od razu pokazał, nie, nie, pojebało was, nie sprawdzamy nic.

0

@Kris_OK tylko, że im mniej meczu, tym gorzej dla nas, a wzięcie nas w klincz na 6 minut idealnie nas zastopowalo

4

Cudnie rozegrane. Ostudziło zryw, urawli 7 minut, a doliczy 2. Pięknie.

0

Dobra, anuluj i tak wiemy, że czegoś szukasz pajacu.

0

@CurryTheGoat30 idealnie, żeby z rytmu wybić, nawet jak bramkę uzna.

1

73 minuta, dalej będą stali...

1

Lewy był przed Cubarsim. Co on sprawdza kretyn.

0

Tam zaraz wyjdzie, że Lewandowski siła woli przesunął pilke i będzie spalony. XD

0

Ale pięknie to wykończył!

1

Ale szkoda tej 4 bramki....jedziemy panowie! Zostawiamy serducho!

0

Tępy kutafon...

0

@Marcelinho132 przecież Casado trafił w piłkę i miał nogę na ziemi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?