szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sama porazka oczywiscie, ze nie, ale tak dotkliwa juz bym sie zastanawial.
0
Czy drugą żółtą można VARowac normalnie?
1
Żodyn się nie spodziewał, żodyn!
0
@Filipem nie chcę rozstrzygać który z dwójki Pedri/ Raphinha jest ważniejszy, ale na pewno przy obecności Brazylijczyka ta lewa strona w obronie nie wyglądałaby tak tragicznie.
3
Po wpierdzielu od Chelsea mieliśmy niesamowitą serię zwycięstw, może znów się to powtórzy?
18
Oczywiście, że nie jest lekiem na CAŁE zło, ale zamiast 4 do przerwy można byłoby dowieźć 1, czy 2... No cóż. Takie mecz się zdarzają. Wciąż murem za trenerem, ale rysa zostaje.
0
@Toretto we wczorajszym meczu było widać brak jakiegokolwiek wsparcia dla Balde, nie, nie usprawiedliwiam katastrofalnego wystepu, a juz na pewno nie takiego wsparcia, jakie daje Rapha. On czesto po prostu broni jak LO.
0
@tbas przypominam, że my też mielismy poprzeczkę, sam na sam i brak karnego.
Do tego czerwona na Simeone? A i nieuznany gol.
1
@Aragorn33 ale pan Siemone oburzony, że w ogóle był faul.
1
Perfekcyjne Atletico w pierwszej połowie, bezjajeczni my, no i fakt, że Garcia w bramce nam nie pomógł.
Druga połowa, cóż... Nieuznana bramka i brak tego karnego na Yamalu... My ten mecz powinniśmy przegrać, ale nie takim wynikiem. :)
0
@AnalnyMasakrator bo tak działa var. Nie wiesz?
0
@MesQueUnClub22 akurat dzisiaj Kounde to najlepszy z tej całej obrony.
0
@SiempreCule10 tam faulu nawet nie widział.
1
Hahahaha, no pewnie. Tamten wyprostowana noga skakał w Balde, zero sygnału. Dziękuję.
Gramy gówno, to prawda, ale te jebane szmaty robią swoje. Brawo.
0
Znając życie, to na notatniku napiszą, że przegralibyśmy więcej, tylko sędziowie nas ratowali xD
2
Co za cwel w niebieskiej koszuli. Przecież trzymał rękę na brzuchu.
1
Daj Martina... Proszę.
3
Czyli można kopać na wysokość kolana w polu karnym.
3
Siedzia od razu pokazał, nie, nie, pojebało was, nie sprawdzamy nic.
0
@Kris_OK tylko, że im mniej meczu, tym gorzej dla nas, a wzięcie nas w klincz na 6 minut idealnie nas zastopowalo
4
Cudnie rozegrane. Ostudziło zryw, urawli 7 minut, a doliczy 2. Pięknie.
0
Dobra, anuluj i tak wiemy, że czegoś szukasz pajacu.
0
@CurryTheGoat30 idealnie, żeby z rytmu wybić, nawet jak bramkę uzna.
1
73 minuta, dalej będą stali...
1
Lewy był przed Cubarsim. Co on sprawdza kretyn.
0
Tam zaraz wyjdzie, że Lewandowski siła woli przesunął pilke i będzie spalony. XD
0
Ale pięknie to wykończył!
1
Ale szkoda tej 4 bramki....jedziemy panowie! Zostawiamy serducho!
0
Tępy kutafon...
0
@Marcelinho132 przecież Casado trafił w piłkę i miał nogę na ziemi xD