0

@Azazel_Pazuzu niewyobrażalna presja na tym chłopaku ciąży. Zarówno ze strony rywali jak i swoich kibiców względem oczekiwań w każdym meczu.
Niesamowite imperium wokół siebie zbudował w tak młodym wieku.

0

@Katalończyk 99 W tym roku najważniejsze jest prezentować tylko te ligi mistrzów, na koszulkach, chorągiewkach, szalikach, etc.

5

Ja skromnie proszę o podobna statystykę jak ta z drugiej połowy z ostatniego meczu. :))
https://imgur.com/a/Or0I3Gg

4

Realowi się po prostu wczoraj nie chciało.
Przebimbali sobie pierwszy termin i zdadzą w terminie poprawkowym.

0

@michaleu no, ale Olise to piękny grajek. Fakt, że za 6 lat Mastasuashdaidono może grać na poziomie nieosiągalnym dla większości lub kopać się po czole w jakimś Sztrazburgu.

6

@D10SLEO chłop prosto z ryb, a i tak na luzaku sobie w Madrycie wygrał.

0

@Kgorecki2500 lubisz placki.

13

@SeWo77 oby zrobił i wznawiał grę Atletico ze środka ze 4 razy dzisiaj.

4

@lucca87 w LM każdy kalkuluje. Boi się otworzyć. Druga strona też zawsze gra na maxa. Na dobrą sprawę Bayern po bramce na 2:0 powinien dorzucić jeszcze 2 i byłoby po meczu, a niepotrzebnie się cofnęli.

0

@mackowiakowy w meczu z nami po pierwszej połowie byłoby 5:4.

0

@Marcelinho99 ja wierzę, że Bayern u siebie ich rozjedzie.

0

No nic, najmniejszy wymiar kary. Szkoda, ale najważniejsze, że wjebali. :)

1

Łoooo kurwa, oni w godzinę gry wybiegali o 7 km więcej... Niesamowicie jest przygotowany ten Bayern. Pomijam fakt, że biali na stojąco, ale wciąż...

1

Ale ten Guler pasuje zachowaniem do bialych. Przesiąknięty zarozumialstwem.
A żałowałem, że do nas nie trafił...

0

Tu pachnie, żeby Rudigerowi coś odjebalo i chciałby zrobić komuś krzywdę.

3

Wyobraźcie sobie jakby skończyło się jakieś 0:4, 0:5... Ouuuu

0

Kary Hejn! Ale przymierzył.

2

A dlaczego bez karteczki za symulowanie?

2

Kibice Realu narzekają na sędziowanie. :v
https://imgur.com/a/b9SWLCK

1

@kuz piękny obrazek. :D

2

Hahahah, chłop łamał spalonego 2 metry i pierwszy rękę podnosi. XD

2

Ooo, Arbeloa dresik Louis Vuitton...

3

Ktoś tu pisał o setce Bayernu w 10 minucie... No kurwa tu nie może być 3:1 dla Realu. XD

0

@qbsonFCBarca a, no to widzimy się na meczu. :v

0

Czyli z jutrzejszego meczu nici...

21

Tekst, jakby co najmniej 10 lat ich dzieliło. :D

3

@kemyt1995 chłop sam ze sobą gada, no nie mogię...
Ja zawsze i wszędzie wolę, żeby Real odpadał jak najszybciej.

1

@tbas Psze pana, to on!

0

Nie.... to tak można? No jak to tak?

0

@Herato spojler. Pan Antoni to profesor Rafał Wilczur!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?