szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu niewyobrażalna presja na tym chłopaku ciąży. Zarówno ze strony rywali jak i swoich kibiców względem oczekiwań w każdym meczu.
Niesamowite imperium wokół siebie zbudował w tak młodym wieku.
0
@Katalończyk 99 W tym roku najważniejsze jest prezentować tylko te ligi mistrzów, na koszulkach, chorągiewkach, szalikach, etc.
5
Ja skromnie proszę o podobna statystykę jak ta z drugiej połowy z ostatniego meczu. :))
https://imgur.com/a/Or0I3Gg
4
Realowi się po prostu wczoraj nie chciało.
Przebimbali sobie pierwszy termin i zdadzą w terminie poprawkowym.
0
@michaleu no, ale Olise to piękny grajek. Fakt, że za 6 lat Mastasuashdaidono może grać na poziomie nieosiągalnym dla większości lub kopać się po czole w jakimś Sztrazburgu.
6
@D10SLEO chłop prosto z ryb, a i tak na luzaku sobie w Madrycie wygrał.
0
@Kgorecki2500 lubisz placki.
13
@SeWo77 oby zrobił i wznawiał grę Atletico ze środka ze 4 razy dzisiaj.
4
@lucca87 w LM każdy kalkuluje. Boi się otworzyć. Druga strona też zawsze gra na maxa. Na dobrą sprawę Bayern po bramce na 2:0 powinien dorzucić jeszcze 2 i byłoby po meczu, a niepotrzebnie się cofnęli.
0
@mackowiakowy w meczu z nami po pierwszej połowie byłoby 5:4.
0
@Marcelinho99 ja wierzę, że Bayern u siebie ich rozjedzie.
0
No nic, najmniejszy wymiar kary. Szkoda, ale najważniejsze, że wjebali. :)
1
Łoooo kurwa, oni w godzinę gry wybiegali o 7 km więcej... Niesamowicie jest przygotowany ten Bayern. Pomijam fakt, że biali na stojąco, ale wciąż...
1
Ale ten Guler pasuje zachowaniem do bialych. Przesiąknięty zarozumialstwem.
A żałowałem, że do nas nie trafił...
0
Tu pachnie, żeby Rudigerowi coś odjebalo i chciałby zrobić komuś krzywdę.
3
Wyobraźcie sobie jakby skończyło się jakieś 0:4, 0:5... Ouuuu
0
Kary Hejn! Ale przymierzył.
2
A dlaczego bez karteczki za symulowanie?
2
Kibice Realu narzekają na sędziowanie. :v
https://imgur.com/a/b9SWLCK
1
@kuz piękny obrazek. :D
2
Hahahah, chłop łamał spalonego 2 metry i pierwszy rękę podnosi. XD
2
Ooo, Arbeloa dresik Louis Vuitton...
3
Ktoś tu pisał o setce Bayernu w 10 minucie... No kurwa tu nie może być 3:1 dla Realu. XD
0
@qbsonFCBarca a, no to widzimy się na meczu. :v
0
Czyli z jutrzejszego meczu nici...
21
Tekst, jakby co najmniej 10 lat ich dzieliło. :D
3
@kemyt1995 chłop sam ze sobą gada, no nie mogię...
Ja zawsze i wszędzie wolę, żeby Real odpadał jak najszybciej.
1
@tbas Psze pana, to on!
0
Nie.... to tak można? No jak to tak?
0
@Herato spojler. Pan Antoni to profesor Rafał Wilczur!