1

@BobbyD najlepsze, że Arsenal zaczął tak nieudolnie grać, że Kotletico może być w finale...

0

@RobsonPL Trafiając połowę swoich szans mielibyśmy awans i wtedy wszystkie te gówniane decyzje sędziów wzięłyby w łeb... tego cholernie żałuję.

1

@Pablozeusz padło na nas, bo jesteśmy światowym topem medialnym. Większe prawdopodobieństwo zawieszenia arbitra byłoby, gdyby to nas przepchnął do półfinału.
My mogliśmy to spokojnie wygrać trafiając połowę swoich szans. Ba, my mogliśmy zamknąć ten dwumecz sytuacjami tylko z pierwszej połowy wczorajszego meczu. Tam do strzelenia bramki przez Lookamana powinno być 4:0.

0

Jest mi nazwyczajniej w swiecie przykro. Chuj w dupe tym lajzom w niebieskich fartuchach.
Ilez my mielismy sytuacji w tym dwumeczu.

0

No kurwa kpina. Ale podjarany biegnie. On nienmusi patrzec, on wie xD

0

Nie to, zeby byl ovok Kounde xD

1

I czemu on mogl od razu wejsc?

0

O, ten wół wchodzi. Zaraz bedzie rwmis xD

0

@MariusGajusMaximus 5 bramek w 8 minut.

0

@clyde chlop i tak gotuje w taki sposob, ze mozna kazda kuchnie swiata wybrac.

0

@girlanda serio? Czy jaja robisz?

0

Gavi juz powinien to skonczyc. :(
Kurwa, tyle akcji mamy, a te gnidy z 2 sytuacji strzelaja 3 beamki.

1

O, i chuj. Pozamiatane.

0

Ale co ich rozklepali. Ja pierdole. MSN, to wy?

0

Ale mu zeszłaaaaaa!!!!!

2

Garcia spada na leb, a te kurwy rece rozkladaja, ze gra przerwana. Tfu.

1

No popycha goscia, wybija go z rownowagi. Przeciez Olmo moglby normalnie strzelac, mial otwarta przestrzen.

1

@galix22 tylko, ze niewiele wiecej. Szkoda jak cholera tej glowki Fermina i tego, ze byla ta przerwz, ktora wynila nas z rytmu.

0

Mnostwo lilek trafia do Torresa, szkoda, ze z ta oststnia sie nie zabral...

1

Przeciez to jest faul xD

2

No i chuj. Wybilo nas z rytmu... znow mielismy tyle akcji...

1

O dlugosc palca bedzie spalony xD

0

Mitsukurina¡!!!!!!!!!

0

Jazda z kurami!!!!

0

Dobra Ferran, dzisiaj odpalaj tryb mitsukurina. Mnie nic wiecej nie obchodzi.

1

@Derean tak. Wlasnie odpalilem.

0

@arasz1819 ku...mi Cholo. :v

1

@LeoMessiiBarcaPepa no trawa jest i ma swoją długość.

2

Wiecie co, najbardziej to się wkurwię, jak będziemy prowadzić 2:0, wejdzie ten kloc Sorloth i nam wrzuci bramkę po jakimś gównodośrodkowaniu. :D

0

Ojej, ależ pobłażliwość. Ciekawe jak mówiłby pan Simeone, gdyby sytuacja była odwrotna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?