32

Wielka szkoda, ze dzisiaj Yamal nie moze na skrzydle huraganu robic. :D

2

Wiecie co? My po prostu jestesmy skuteczni. :D

2

Flashback Neymar-Iniesta. :D

0

Jeszcze 4 i mamy to!!!

1

Dobra Panowie, dzisiaj nie odpuszczamy! Wrzucmy im jak najwiecej!

0

@draxidox flimik się zakończył, bo Gavi wkroczył, żeby ich uspokoić.

1

@Kozinho. dokładnie, niech omówią na jednej lekcji i będzie z głowy.

2

@NerwowyFistaszek nie no, moim zdaniem to i tak Negreira ten burdel sprowokował.

5

@sopa10pl przecież szybko pokazał, że z jego ego idealnie tam pasuje.

3

Co tam się odwala, hit. :D

0

@Lordzi myślę, że mecz tak, ale stan rywalizacji, nie.

0

@Filipem Pierre-Dzący

0

Ten Doue całkiem niezły grajek. :v

0

@Marcelinho99 pokazuje jak dobrym trenerem i przede wszystkim doświadczonym, jest Enrique.

3

@Karol145 tam obie były ewidentne. Żeby nie było, mam w dupie kto tutaj przejdzie, ale ludzie... :D

0

@derus oho, widzę sajkofan, nie kontynuuje tematu. :D

1

@derus weź pokaż, jak PSG powinno grać w 10, a i karny się należał.

36

I pomyśleć, że w pewnym momencie był wyceniany na około stówkę. :D

15

Okrutne i niesprawiedliwe? Bo sędzia nie pozwolił im faulować w każdym sektorze boiska i gwizdać po byle dotknieciach w drugą stronę? Bo Anglicy byli lepsi, niż my w obronie i pokazali więcej cwaniactwa? :D
Ale boli ich dupsko, ciekawe, czy Simeone wczoraj też tak szybciutko pobiegł masować do szatni.

3

@norbi77 Baja wygra

12

O, biedny Koke. XD
Miód na moje oczy.

2

O, Atleti musi atakować. Najgorzej xD

0

@ZuczekFCB1899 wszystko się zgadza, tylko od Bayernu.

2

@MessiForeverTheBest jak dziewiątki, jak to dwunastka...

7

@Hosh czyli obejdzie się bez piwa? Najs.

1

@Azazel_Pazuzu i to za darmo!

1

Szybka piłka, nie chce mi się samemu oglądać niedzielnego klasyku. Ktoś nie chce zbłąkanej duszy przygarnąć do jakiegoś baru, żeby razem wydrzeć mordę? xD
Stawiam piwo w ramach rekompensaty za chujowe towarzystwo. :D

2

@PatrychoO dokładnie. W tym sezonie się nie wyrobiłem, ale w przyszłym bym jeszcze Polaka w barwach zobaczył. :)

2

Dobra, zdejmij tego Pedriego, bo jak na to popatrzyłem, to mi się więzadła powiązały z powrotem.

0

I ja wtedy mówię, weźmy tego Budimira.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?