szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Wielka szkoda, ze dzisiaj Yamal nie moze na skrzydle huraganu robic. :D
2
Wiecie co? My po prostu jestesmy skuteczni. :D
2
Flashback Neymar-Iniesta. :D
0
Jeszcze 4 i mamy to!!!
1
Dobra Panowie, dzisiaj nie odpuszczamy! Wrzucmy im jak najwiecej!
0
@draxidox flimik się zakończył, bo Gavi wkroczył, żeby ich uspokoić.
1
@Kozinho. dokładnie, niech omówią na jednej lekcji i będzie z głowy.
2
@NerwowyFistaszek nie no, moim zdaniem to i tak Negreira ten burdel sprowokował.
5
@sopa10pl przecież szybko pokazał, że z jego ego idealnie tam pasuje.
3
Co tam się odwala, hit. :D
0
@Lordzi myślę, że mecz tak, ale stan rywalizacji, nie.
0
@Filipem Pierre-Dzący
0
Ten Doue całkiem niezły grajek. :v
0
@Marcelinho99 pokazuje jak dobrym trenerem i przede wszystkim doświadczonym, jest Enrique.
3
@Karol145 tam obie były ewidentne. Żeby nie było, mam w dupie kto tutaj przejdzie, ale ludzie... :D
0
@derus oho, widzę sajkofan, nie kontynuuje tematu. :D
1
@derus weź pokaż, jak PSG powinno grać w 10, a i karny się należał.
36
I pomyśleć, że w pewnym momencie był wyceniany na około stówkę. :D
15
Okrutne i niesprawiedliwe? Bo sędzia nie pozwolił im faulować w każdym sektorze boiska i gwizdać po byle dotknieciach w drugą stronę? Bo Anglicy byli lepsi, niż my w obronie i pokazali więcej cwaniactwa? :D
Ale boli ich dupsko, ciekawe, czy Simeone wczoraj też tak szybciutko pobiegł masować do szatni.
3
@norbi77 Baja wygra
12
O, biedny Koke. XD
Miód na moje oczy.
2
O, Atleti musi atakować. Najgorzej xD
0
@ZuczekFCB1899 wszystko się zgadza, tylko od Bayernu.
2
@MessiForeverTheBest jak dziewiątki, jak to dwunastka...
7
@Hosh czyli obejdzie się bez piwa? Najs.
1
@Azazel_Pazuzu i to za darmo!
1
Szybka piłka, nie chce mi się samemu oglądać niedzielnego klasyku. Ktoś nie chce zbłąkanej duszy przygarnąć do jakiegoś baru, żeby razem wydrzeć mordę? xD
Stawiam piwo w ramach rekompensaty za chujowe towarzystwo. :D
2
@PatrychoO dokładnie. W tym sezonie się nie wyrobiłem, ale w przyszłym bym jeszcze Polaka w barwach zobaczył. :)
2
Dobra, zdejmij tego Pedriego, bo jak na to popatrzyłem, to mi się więzadła powiązały z powrotem.
0
I ja wtedy mówię, weźmy tego Budimira.