szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon akurat sobie ogarnąłem kuchnie w trakcie i ugotowałem obiad na jutro. Łącznie obejrzałem jakieś 5 minut pierwszej połowy i myślę, że to z 50 procent za dużo. :v
2
Atletico w szoku, przeciez mozna bezkarnie pchac w polu karnym... a nie, czekaj. :)
0
Wiecie co, tak między nami, to mi się wydaje, że pan prezes po prostu boi się, że dupa mu pęknie, jak po wygranym klasyku odebralibyśmy jeszcze trofeum za zwycięstwo w lidze.
0
@Gaucho tam nie było linii obrony. Piękna formacja 2-4-4.
2
@Awedi w punkt. Drugie najmniejsze zło to właśnie chyba Bayern.
0
@Zoker najbezpieczniejsza sytuacja dla mnie będzie finał Bayern, mimo całej niechęci do Bawarczyków, to PSG po prostu nie cierpię. Z drugiej strony z dwojga złego, wolę Arsenal.
1
Jutro prosimy o 9-7.
0
@Roobo odświeżali, 12.5 razy każdy.
0
@Krzyniu z pewnością, ale mega szkoda, że ten Betis w ostatnich meczach tak dawał ciała, bo mógłby zepchnąć AM.
4
Ale boli mnie dupsko, że te kotlety nas wywalili z LM.
0
Iniesta reborn.
2
Var już wymyśla co by tutaj... :D
0
Cóż, Bardghjinho ogarnie, ale szkoda tej kontuzji Yamala.
0
@ranger3120 aż chyba odpalę mecz, żeby się pośmiać z niekompetencji... albo właśnie kompetencji, ma nie być straty punktów, straty punktów nie będzie. :D
3
@michaleu reklama PS3... zdaję sobie sprawę, że ta konsola "kilka" lat już ma, ale... no, 20?!
2
@Kinginiesta Wrzucą im 3 i nie będzie miejsca na to, żeby to wydrukować, więc podejmą kontrowersyjną decyzję na stronę Betisu i potem madrycioki będą pierdzielić, że wygraliśmy ligę dzięki sędziom. Taka moja narracja. :D
7
O, dzisiaj Betis pokazuje białym jak się gra w piłkę, a my jutro robimy -12.
0
@gumaz Betis w kilku ostatnich meczach mocno się po mydło schylał, bo tak to widmo niezagrania w LM w przyszłym sezonie przez AM byłoby bardzo realne. :)
8
@capoN dokładnie, tam kino domowe praktycznie jest wstawione, dodatkowo pierdyliard ekraników, które Cię rozpraszają, ale trzymać telefonu przy uchu, nawet na niego nie patrząc, nie możesz.
2
@RezerwowyWojtus toć nie wpieprza tego codziennie. Moim zdaniem to po prostu przeciążenie.
9
No był potencjał, żeby ten mecz nam zjebać, stykowy wynik, więc do końca "sędziowie" walczyli, ale cóż.
2
@July_6_BcN 3 i pół miliona to bardzo dużo.
3
@Kitek1640 to Arbeloa pewnie gwizdał, żeby móc wziąć to na siebie.
1
@AduŚ07 a przeczytałeś kiedyś mars od tyłu?
2
@Maras855 Najtańszy niecała stówka, z kodem wyjdzie poniżej 80 zł. Gdybym był we Wrocławiu, na pewno bym poszedł, z czystej ciekawości. Gorzej, że muszę tam dojechać i ogarnąć sobie nocleg. :) W takim wypadku na mecz towarzyski wydać 400zł, to już trochę sporo.
5
@Gaz swój drugi prime miał w momencie, kiedy całą Barcelonę ciągnął na plecach do mistrzostw przed swoim odejściem.
6
40 baniek za 16 latka... co to się dzieje.
3
@kch 90% słonecznych dni, piękne plaże, klimat, super jedzenie, czy ponure wieczory w Manchesterze przy jakimś gównianym fishnczyps. :D
A tak serio, to tak, masz w zupełności rację.
0
Bastoni, ok, typowy ŚO, ale Alvarez nie jest chyba typową 9, które potrzebujemy na cito.
0
Przy naszym, ultra ofensywnym stylu gry boki obrony i tak mają mega utrudnione zadanie, a jako wahadłowy potrafi dać coś ekstra.