takisobiektos
Dołączył/a: wrzesień 2018
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rifek Było on go raz kopnął, a potem jeszcze drugi raz dołożył.
1
@blakkudium Za mało dla tego dzbana.
0
@Aragorn33 ale żeby Kapele promować, trochę godności.
3
2
@macio_944 Tylko chyba dodatek był w formie kodu, przynajmniej według co znalazłem.
2
W końcu 3 kolejka fazy grupowej i przyśpieszenie troche tego mundialu.
0
0
1
@Safrani Od razu po sezonie, zwłaszcza że piszesz że Płatek który ma być DS już pracował od jakiegoś czasu.
1
@joloskyy W jego przypadku aktualnie to wyboru nie ma, jednie poważnie zainteresowany klub to Galata.
6
0
@Safrani Szybko tą decyzje podjęli xd
3
@gumaz Tak powinno być, a nie że ten zakaz teraz nic nie daje.
0
@Adran360 Dalej tu nie ma nic o tym że klauzule nie mogą wynosić 500mln czy więcej, a takie będą sie pojawiać i to jest pewne;
2
@Adran360 No to masz klauzule 500mln. A kto będzie decydował jakie widełki ma dać klub fifa czy federacja i na jakiej podstawie?
1
@Encore Clear penalty.
0
Ghana świetnie w obronie i okradziona na karnego.
1
Niezłe sędziowanie xD
1
Gordon to dobre kwity musi miec, ze jeszcze jest na boisku xD
1
@RoberDzik że ktoś ma nieźle nasrane na bani.
5
Zajęli by sie dziwnymi nabiegami, zatrzymaniami się itd.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 W sumie z wypowiedzi Alvareza wynika ze w dupie ma klub który za niego zapłacił kupe hajsu i gdzie podpisał kontrakt na tyle lat,
1
@Sysia11 Włochy ostatni mundial w 2014 nie bez przyczyny.
0
@Sysia11 ale co znaczy pośmiewisko, bo na ten moment żadna z tych repek nic takiego nie zrobiła. Uzbekistan równo walczył z Kolumbią gdzie poprzeczka uratowało Kolumbie, Curacao powalczyło przez chwile z Niemcami i to 7:1 żadnym wstydem nie jest. Jordania też walczy.
2
@MessiForeverTheBest Nie no 11 pkt i ostatnie miejsce w kwali świetna repka xd
5
@Sysia11 To mogły się te kadry dostać na mundial lol Kto nam bronił pokonać Szwedów, Włochom ktoś bronił ograć Bośnie itd. Chile ostatnie miejsce w kwali, Peru przedostatnie 11 i 12 pkt kolejno xD
0
Z jednym ma racje, robicie to samo co z Nico, czyli cała masa artykułów od zaprzyjaźnionych dziennikarzy itd.
0
@daniel32778 ale jakie porównanie, że w Kongo też masz ciekawe nazwiska? Takie są fakty, to nie jest gorsza kadra od Austrii, to są repki na zbliżonym poziomie.
0
@daniel32778 Przecież Kongo nie ma slabszej kadry od Austrii juz nie przesadzajmy, mają wiele ciekawych nazwisk.
5
@Kidd opierdziela się @blakkudium