2

@Rifek Było on go raz kopnął, a potem jeszcze drugi raz dołożył.

1

@blakkudium Za mało dla tego dzbana.

0

@Aragorn33 ale żeby Kapele promować, trochę godności.

3

Factos;

2

@macio_944 Tylko chyba dodatek był w formie kodu, przynajmniej według co znalazłem.

2

W końcu 3 kolejka fazy grupowej i przyśpieszenie troche tego mundialu.

0

W Francji tez stabilnie hala wybudowana w 2023 bez klimatyzacji xD

0

Trochę absurdalna pensja.

1

@Safrani Od razu po sezonie, zwłaszcza że piszesz że Płatek który ma być DS już pracował od jakiegoś czasu.

1

@joloskyy W jego przypadku aktualnie to wyboru nie ma, jednie poważnie zainteresowany klub to Galata.

6

Kocham piłkarzy. Pierw nagraj wywiady, niektóre jeszcze w trakcie sezonu że odchodzisz, po tym stwierdzasz że decyzje podejmiesz po mistrzostwach xD

0

@Safrani Szybko tą decyzje podjęli xd

3

@gumaz Tak powinno być, a nie że ten zakaz teraz nic nie daje.

0

@Adran360 Dalej tu nie ma nic o tym że klauzule nie mogą wynosić 500mln czy więcej, a takie będą sie pojawiać i to jest pewne;

2

@Adran360 No to masz klauzule 500mln. A kto będzie decydował jakie widełki ma dać klub fifa czy federacja i na jakiej podstawie?

1

@Encore Clear penalty.

0

Ghana świetnie w obronie i okradziona na karnego.

1

Niezłe sędziowanie xD

1

Gordon to dobre kwity musi miec, ze jeszcze jest na boisku xD

1

@RoberDzik że ktoś ma nieźle nasrane na bani.

5

Zajęli by sie dziwnymi nabiegami, zatrzymaniami się itd.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 W sumie z wypowiedzi Alvareza wynika ze w dupie ma klub który za niego zapłacił kupe hajsu i gdzie podpisał kontrakt na tyle lat,

1

@Sysia11 Włochy ostatni mundial w 2014 nie bez przyczyny.

0

@Sysia11 ale co znaczy pośmiewisko, bo na ten moment żadna z tych repek nic takiego nie zrobiła. Uzbekistan równo walczył z Kolumbią gdzie poprzeczka uratowało Kolumbie, Curacao powalczyło przez chwile z Niemcami i to 7:1 żadnym wstydem nie jest. Jordania też walczy.

2

@MessiForeverTheBest Nie no 11 pkt i ostatnie miejsce w kwali świetna repka xd

5

@Sysia11 To mogły się te kadry dostać na mundial lol Kto nam bronił pokonać Szwedów, Włochom ktoś bronił ograć Bośnie itd. Chile ostatnie miejsce w kwali, Peru przedostatnie 11 i 12 pkt kolejno xD

0

Z jednym ma racje, robicie to samo co z Nico, czyli cała masa artykułów od zaprzyjaźnionych dziennikarzy itd.

0

@daniel32778 ale jakie porównanie, że w Kongo też masz ciekawe nazwiska? Takie są fakty, to nie jest gorsza kadra od Austrii, to są repki na zbliżonym poziomie.

0

@daniel32778 Przecież Kongo nie ma slabszej kadry od Austrii juz nie przesadzajmy, mają wiele ciekawych nazwisk.

5

@Kidd opierdziela się @blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?