tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe Wiem ale nie powiem :D
1
Zamawiałem ostatnio na zalando buty do biegania nike. Otwieram pudełko a tam zupełnie inny model. Lekko się zdenerowowałem ale patrzę na necie po ile chodzą i okazuje się, że po 520. Tymczasem ja zapłaciłem 280 xd.
Ostatnio zamówiłem ponownie paczkę z zalando i okazuje się, że moja paczka została odebrana, problem w tym, że nic o tym nie wiem xd
0
Panowie
Muszę wymienić wyświetlacz w swoim xiaomi (z resztą obecny tez jest wymieniony, ale pada). Jaki możecie polecić serwis do tego? I drugie pytanie czy jest jakiś serwis gdzie wymieniają na oryginalny czy w każdym dają jakiś zamiennik o gorszych parametrach albo taki który może po czasie właśnie paść jak mój obecny? (nie wiem tylko czy to wina słabej jakości czy przez to że go rozbiłem kiedyś)
0
O co chodzi z tym dziwnym filmikiem na story u owcy wk na insta gdzie wykonują dziwną czynność? Jak ktoś śledzi to będzie wiedział o jaki filmik chodzi
3
Przez te kilka lat i ostatnie miesiące Dembele tak mi obrzydł że nie chce go widzieć w Barcy. No ale może za to uda się go sprzedać po dobrej cenie
2
@LSNie o to chodzi
0
Szybkie pytanko
Żabki dzisiaj są otwarte?
0
Najlepsze jest to, że to pewnie odłamki ze skrzydła Pereza przebiły oponę Vestappenowi xd
0
@Kondziubarca Niech płacą. Stać ich
1
@Barca1992 Kto by się spodziewał, że tak będzie
12
@QAnon To ironia rozumiem?
0
@Mroziu Ciekawe czy kiedyś wystartowali takim śmigłowcem przed zakończeniem meczu, bo byli pewni że druga drużyna zdobędzie puchar, a tu się zmieniło i musieli zawracać :D
0
Opłaca się kupić Euro w tym momencie żeby aż tak nie stracić na inflacji? Mam na myśli kwoty rzędu 20k?
1
A więc dzisiaj to ta część gdzie bedzie byczek z Bułgarii :D
0
@Bykunn Mówiąc 10 piw miałem na myśli np. dwa dni po 5 a czy to jest naje*anie?
0
Czy 10 piw w większości weekendów to alkoholizm? :D (w tygodniu 0)
2
@AdamaTraore Ciekawe czy sok z buraka doda w międzyczasie zdjęcie Zełeńskiego z Trzaskowskim albo Tuskiem :D
0
@Colon Ale wiesz, że kontroler z wieży też podał złe ciśnienie na lotnisku co w efekcie spowodowało błędne obliczenie wysokości przez jedno z urządzeń?
1
Szojgu miał podobno atak serca
1
Ciekawe co teraz myśli Font jak widzi Xaviego na ławce u Laporty :D
0
@Kgorecki2500 Najgorsze jest to, że Rosja przerzuci się na Chiny. Ogarnia ktoś co i w jakich ilościach biorą obecnie Chiny a jakie jest ich całkowite zapotrzebowanie?
4
Ale słabo wyglądają te błotniki nad kołami
0
Jak obstawiacie, ile procent ludzi w poslce oglądający F1 jest za Hamiltonem? :D
0
Planuję kupić słuchawki bezprzewodowe. Wolałbym bez tych gumek:
https://www.euro.com.pl/sluchawki/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-2-basic.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI7NqClofN9gIVhAWiAx3HBQGEEAQYAiABEgITufD_BwE&gclsrc=aw.ds
Widzę, że nie są wodoodporne jak na przykład te z gumkami:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-dokanalowe-xiaomi-earbuds-basic-2-czarny
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy pot może spowodować uszkodzenie słuchawek?
0
A wejdzie też obrońca za pomocnika? Bo nie punktował między innymi pomocnik, a pomocnika na ławce nie mam
0
W fantasy chyba jak ktoś nie jest powołany to liczą się punkty tego z ławki? A jak jest w sytuacji gdy gość był na ławce ale w ogóle nie wszedł?
1
@Kondziubarca A tak lubiłem decathlon
3
@Hanok Nie zgodzę się co do pierwszej połowy. Tam PSG dobrze utrzymywało się przy piłce i to zasługa między innymi Messiego. Druga połowa słabo
4
Co za frajerzy. Jak my
0
Znacie jakieś kody zniżkowe na kfd? Wydaje mi się że na youtubie podają ale w tej chwili nie znam żadnego. Z góry dzięki