0

haha chyba ich poje*ało :)

0

"w celu podjęcia nowych wyzwań"

0

Skoro Roma musi kogoś sprzedać to może uda się wynegocjować jakąś korzystną sumę za niego (oczywiście na pierwszym miejscu Thiago Silva !)

0

Nie liczy się nazwisko, liczy się to co ma się z przodu na piersi, tym bardziej w tym wieku ;)

0

A ja liczę, że strzeli kilka bramek w meczu z nami i pokaże, że nadal jest świetnym snajperem

0

Miejmy nadzieję, że Villa pokaże na co go stać w Tottenamie i za rok zobaczymy wielkiego Davida na mundialu w Brazylii !

0

ja w ogóle nie wiem dlaczego Barca oddała Eto'o za Ibrahimovica, Ba! nawet dopłaciła chyba 40 mln...

0

Spokojnie, za kilka lat wróci do nas...za 40 mln

0

Według mnie wypożyczenie go byłoby najlepszy wyjściem, tym bardziej, że nie jest gotowy jeszcze na pierwszy skład. Zobaczymy jak sprawdzi się w klubie gdzie będzie grał regularnie i gdzie nabierze doświadczenia.

0

Szacun dla Ciebie ;) bo od podpisania umowy z Barcą słyszę od kibiców Realu jaki to on jest słaby + te symulki (oczywiście wcześniej mówili co innego :D)

0

Skoro jego marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów to jak najszybciej powinien przyjść do Barcy ;)

0

Nie można już teraz mówić, że Barca wygra LM, bo przed nią jeszcze sporo pracy, ale niewątpliwie będzie to bardzo silna jedenastka

0

sorry to nie tu

0

Cutujęę
"Pedro, czyli kto?
Rodríguez to żaden Messi, Xavi, Iniesta, Alves, Villa, Puyol, Piqué, Valdés, Fàbregas. Wkładanie go w ich buty jest pomyłką. To nie jest gość od uzdrawiania piłkarskiego gwiazdozbioru. Zaangażowanie go do takiej roli „na pełen etat" przez fanów i kolegów prowadzi do sytuacji, w której traci główne atuty swojej piłkarskiej tożsamości np. poprzez multiplikujących krycie rywali. Pedro jest w tej drużynie w pierwszej kolejności właśnie od robienia wiatru! Wszystko, co zrobi ponad to - jest konsekwencją wydajności całej machiny blaugrana, wartością dodaną jej i jego gry."

0

Thiago nie może odejść, Thiago to przyszłość !

0

Coś czuje, że transfer Silvy tego lata jest bardzo możliwy ;))

0

Jeśli zostanie to na pewno kupię właśnie koszulkę z numerem 7 ! ;)

0

Jeżeli Barcelona nie narzuci swojego stylu gry Neymarowi to może i Alexis zacznie więcej grać w swoim stylem. W tym sezonie brakowało mu wykończenia i to właśnie jest tym spowodowane, że boi się zrobić coś indywidualnie, choć ma wielkie umiejętności. Pok koniec sezonu było widać jednak u niego duży progres i to jest spowodowane tym, że nabrał większej pewności siebie.
Jeżeli współpraca Neymara z Messim będzie układała się pomyślnie to możemy mieć naprawdę zabójczy atak Neymar-Messi-Alexis !

0

Hiszpania grała zupełnie bez pomysłu, dokładnie tak jak Barcelona z Bayernem. Brazylia obnażyła ich wszystkie słabości.
Pique to ma chyba sieczke w bani. Wychodzi na pewniaka na boisku i nic nie gra. Nie chce mu się ? Ma dosyć sukcesów ? Powoli mnie denerwują te jego błędy/nieudane wślizgi.

0

Dokładnie, w tym roku nagroda dla najlepszego piłkarza globu jest zagadką. Indywidualnie według mnie - Messi/Ronaldo z przewagą na Messiego.
Myślę, że o złotą piłkę może powalczyć też Neymar, jeżeli by dobrze prezentował się jesienią w Barcelonie.
W tym roku najlepszą drużyną był Bayern, ale tak jak kolega wspomniał oni tworzą jeden zgrany zespół i nie ma najlepszego, oni wszyscy byli świetni !
Niech Złotą piłkę wygra po prostu cały Bayern Monachium !

0

aż podniosłem się z krzesła :D

0

Cała krytyka Fabregasa wynika z tego, że przyszedł za duże pieniądze. Inni piłkarzy Barcy będąc w gorszej formie nie są tak krytykowani. Przykładem tego może być Pedro. Od kiedy on już jest bez formy ?? dwa lata ? i co, bardziej obrywa taki Fabregas, że gra w kratkę, a mimo to ma bardzo dobre statystyki, trochę obiektywizmu..

0

Puszczenie Thiago to będzie największa głupota !! To jest niesamowity talent, on musi grać już teraz co najmniej w co drugim meczu, ale powinien grać nawet częściej. Jeżeli Tito nie będzie dawał mu szansy to Thiago na pewno opuści Camp Nou, a to będzie ogromna strata..

0

Myślę, że Mata pasowałby do gry w Barcelonie, ale czy szukamy zawodnika na takiej pozycji ?
no chyba nie, priorytetem jest PRZEDE WSZYSTKIM OBRONA, i bramka, tym bardziej, że sprowadziliśmy już Neymara

0

To były piękne czasy

0

Bardzo dobra decyzja choć miałem nadzieję, że Ter dołączy do Barcy już teraz. Dobrze że Barca chce go kupić już teraz, a nie za rok, bo przez ten jeden rok jego cena może bardzo wzrosnąć.

0

Marquinhos jest za niski ??
przecież ma 186 cm wzrostu (dla porównania Mascherano ma 174). Puyol też jest niższy. Nie widziałem go w akcji, ale słyszałem, że świetnie sobie radzi w Romie i zbiera pochlebne opinie. Jest zwrotny, szybki, a więc chyba takiego stopera szuka Barca ?

0

Jordi Alba !

0

A to nie ten co ustawiał mecze ;p ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?