0

Messi zawodnikiem meczu ?
Spoko, grał dobrze, strzelił gola z karnego i dal nam cenne 3 pkt, ale bez Pique nie wiem czy wywieźlibyśmy chociaż 1..

0

"do końca pozostało osiem finałów" - fajnie to ujęli ;)

0

No i elegancko !
Teraz trzeba wygrać wszystkie mecze a na koniec "finał" z Atletico :D Oczywiście jeśli Atletico również nie straci nigdzie punktów

0

Szkoda Valdesa..że w taki sposób prawdopodobnie zakończy swoją przygodę z Barceloną.
Ciekawe co teraz zrobi, czy gdzie przejdzie czy jednak zostanie w Barcelonie

0

Co to był wczoraj za mecz ;oo
Świetne widowisko, dawno takiego nie widziałem, gol za golem, walka do samego końca, w sumie 7 bramek.
Może nawet jak Barcelona nie zdobędzie mistrzostwa to w tym sezonie pokazała kto jest lepszy.
VeB

0

Jak dotąd Neymar może gra dobrze w Barcelonie, ale nadal mnie nie przekonał, że należy mu się miejsce w składzie Barcelony.
Mam nadzieję, że w niedziele to zrobi

1

To był najpiękniejszy czas

0

Tyle zaangażowania !
Taką Barcę pokochałem

0

Bardzo mi się podoba dzisiejsza gra Barcy. Piłkarze wyszli na murawę zmotywowani, zaangażowani, walczyli o każdą piłkę. Taką Barcę chce oglądać, Nie wiem co tam im Martino nagadał :D
Zdecydowani o zwycięstwie zadecydowało to ożywienie. W środku pola zawodnicy rozgrywali piłkę bardzo dynamicznie, dokładnie, to nie była ta sama Barca z ostatnich meczy, gdzie szczere już nie chciało mi się oglądać tych długich, powolnych wymian podań. Mam nadzieję, że to nie był tylko taki jeden mecz tak jak rok temu ten rewanżowy z Milanem.
VeB

0

Jestem zdecydowanie za tym, żeby Martino został jeszcze na przynajmniej jeden rok. Teraz będzie miał czas na zmiany w letnim okienku transferowym a efekty jego pracy będzie można ocenić w kolejnym sezonie

0

Alves projektował

0

Jest świetnym piłkarzem i człowiekiem

0

Liczę, że w nadchodzącym roku statystyki w LM będą lepsze ;)

0

FABREGAS TO GENIUSZ

0

Taką Barcę chce oglądać !
Mimo fatalnego początku potrafili odrobić straty grając piłką. Pedro zaczyna przypominać tego Pedro z najlepszego sezonu. Mam nadzieję, że utrzyma obecną formę i będzie bardziej regularny.

0

City to trudny rywal, ale mimo wszystko cieszę się, że na nich trafiliśmy. Jeśli Barca chcesz być najlepsza i wygrać LM to musi być w stanie pokonać każdego. Oczywiście, że lepiej trafić na słabszego rywala, ale to dobry moment aby zobaczyć na czym tak naprawdę stoimy.
Jestem przekonany, że motywacji przed tym pojedynkiem nie zabraknie. Szykuje się wiele ciekawych indywidualnych pojedynków: m.in Yaya Toure ;) vs Sergio.
Visca el Barca !

0

Dawno nie widziałem tyle solidności w grze Barcelony

0

Jestem wielkim zwolennikiem tego zawodnika. O ile w tamtym sezonie nie można było powiedzieć o nim zbyt dużo to w tym już po kilku meczach pokazuje, że jest pewnym punktem zespołu. Mam nadzieję, że będzie dostawał jak najwięcej szans na grę, bo potencjał ma ogromny ;)

0

Świetny napastnik, myślę, że pasowałby idealnie ;)

0

Nie przejmuje się, bo na pewno jej nie dostanie ;)

0

Song zdecydowanie częściej powinien grać

0

Czas dla Bartry !

0

podobno chciał już zakończyć reprezentacyjną karierę po Euro, ale Del Bosque chciał, żeby został jeszcze przynajmniej do mistrzostw 2014

0

Pep znajdzie złoty środek ?
Ja nie rozumiem po co w ogóle zmieniali trenera skoro Jupp Heynckes stworzył najlepszą w historii drużynę. Rozumiem, że chcieli mieć kogoś takiego jak Pep, ale po co zmieniać coś co doskonale funkcjonuje ?

0

żałosny to jesteś Ty

0

nikt nie wiem czy jak ?

0

hehe na Thiago też czekał i się nie doczekał...

0

To on nie jest wypożyczony do Ajaxu ?
Może już zaczynać trenować, bo z tego co słyszałem to miał mieć drugą artroskopie kolana ?

0

racja, jedno i drugie ;)

0

Bo chce żeby David udowodnił Barcelonie, że zrobiła błąd pozbywając się go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?