tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
20 MLN rocznie mniej na wydatki ?
A jak opłacisz swoich: Cuadrado, Koke, Reusa i Pogbe ?
1
Przed sezonem wszyscy mówili, że w Barcelonie jest potrzebny trener z jajami, który będzie rządził twardą ręką, który nie będzie bał się posadzić Messiego na ławce. Dzisiaj jest zupełnie inaczej. Enrique sadza Messiego na ławce a za chwile spada na niego fala krytyki, wszyscy drą mordy na Enrique co ten idiota wyprawia. Pomijając już poczynania Lucho.
0
Jakby nie grał Montoya to pewnie byś pisał, że Enrique jest do dupy, bo znowu posadził Montoye na ławce.
1
Teraz zamiast grac finały z Realem, Chelsea, Bayernem to będziemy grać finały z Celtą, Malagą i Granadą :P
0
Czasem po takich wypowiedziach zastanawiam się czy to może ja nie znam się na piłce o.O
0
w PESie chyba ;)
1
ja bym raczej wskazał na pomoc
0
Prosta sprawa - stroje nie podobają się, nie kupuj. Mam nadzieję, że te stroje kupi jak najmniej osób (oczywiście jeżeli w ogóle takie będą) i więcej żadnych rewolucyjnych zmian w strojach domowych nie będzie. A co do wyjazdowych - są całkiem w porządku (no oprócz tego napisu z przodu może :P).
0
MASCHERANO + BUSQUETS
0
Krótko: gra Barcelony wyglądała dzisiaj tragicznie.
0
A co, to my nie mamy wyższych zawodników oprócz Mascherano, którzy mogliby powalczyć w powietrzu ?
0
Dawno nie byłem tak wkur*iony...
0
Jak ten transfer dojdzie do skutku (i to za 20 mln) to zwątpię w ten klub
1
Márquez dobrze gada, polać mu
0
Cuadrado jest niesamowity. Obejrzałem jak on gra na mundialu i byłem pod wrażeniem. To jak walczy, jaką ma technikę. Jest również niesamowicie wszechstronny. Barca powinna jak najszybciej rozważyć ściągnięcie tego zawodnika. Tylko pytanie: na jakiej pozycji będzie grał on w Barcy ?
0
Człowieku, Suarez to oprócz Messiego najlepsza 9 na świecie. Jest stary ?? Bez przesady jest w takim wieku jak Messi. Myślę, że pogra jeszcze z 5 lat w swojej obecnej formie.
0
Jest !!
0
Uwielbiam Suareza i chcialbym aby do dołączył do nas. Obawiam się tylko, że opcja z trzema gwiazdami w ataku nie wypali i prędzej czy później któryś z nich odejdzie.
Plan mógłby wypalić jeśli cofnęlibyśmy Leo do drugiej linii i to on zajął by się rozgrywaniem piłki (uważam, że jest w tym świetny). Druga sprawa jest taka, że Suarez grałby kosztem Alexisa, który miał świetny poprzedni sezon i obecnie świetnie radzi sobie w reprezentacji.
Trzecia sprawa dotyczy jakże nie czego innego jak pieniędzy. Na tą chwilę poszukujemy dobrego stopera więc pewnie cała transakcja ściągnięcia takiego zawodnika nie skończy się na 10-15 mln euro tylko ok. co najmniej 30. Możemy ściągnąć Suareza, ale za co kupimy stopera ? No chyba, że Mathieu (30 lat) za 10-12 mln.
0
Wiedzą, że Barca potrafi robić interesy, dlatego cena z dupy..
nie zdziwię się jeśli Barca się zgodzi na to..
0
do pracy chciałeś powiedzieć głąbie..
1
co Ty ćpasz człowieku ??
0
z Argentyną to trochę przesadziłeś :D
0
z takim składem wątpie, że coś ugramy w następnym sezonie
0
Tak. Mieli być następcami Xaviego. Fabregas mnie zawiódł, bo nie wychodzimy mu mecze z najlepszymi natomiast co do Thiago, miałem ogromne nadzieje. Szkoda, że zabrakło mu cierpliwości i odszedł..Teraz bez wątpienia grałby pierwsze skrzypce w Barcelonie. Mam cichą nadzieję, że wróci ;)
0
Czy ja wiem czy były w stanie odmienić losy meczu ?
Ze sportowego punktu widzenia jest to dobra decyzja, bo niestety przykro mi to mówić, ale Xavi jest jedną z przyczyn tak powolnej gry. Drugą przyczyną był Fabregas, ale jego już nie ma.
Z psychologicznego punktu widzenia trochę lipa. Odszedł Puyol, Valdes, i może Xavi odejdzie. Obawiam się, że w nowej Barcelonie Luisa Enrique nie będzie osoby o charakterze jaki miał Puyol albo Xavi.
Pamiętacie zapewne jak po pierwszy meczu z Milanem Xavi z Puyolem zorganizowali spotkanie i wyjaśnili sobie co trzeba i co poszło nie tak. W tej nowej Barcelonie na chwilę obecną nie widzę takiej możliwości.
Według mnie nowym kapitanem powinien zostać Mascherano. W tej roli nie widzę jakoś Messiego ani Iniesty. Mam nadzieję, że Enrique to dostrzeganie. Mimo, że Mascherano to DM to uważam, że jemu jest najbliżej aby zastąpić Xaviego. W ostatnim czasie Xavi grał bliżej defensywy aniżeli z przodu dlatego Mascherano może się sprawdzić tej roli.
1
przyda się powiew świeżości w środku pola
0
Nie przepadałem specjalnie za Ceskiem. Miał co prawda dobre statystyki, ale jak tylko go oglądałem to miałem wrażenie, że nic mu się nie chce tak jakby nie miał motywacji. Trochę szkoda tego jak staraliśmy się go sprowadzić. Po latach wrócił do domu i został tutaj zaledwie 3 sezony. No trudno.. Szkoda, że kończy się pewna epoka, epoka zapoczątkowana przez Guardiolę..
0
modlę się, żebyś miał racje :D
0
Tak, ale sprzedawać najlepszego rozgrywającego ? (przynajmniej statystyki na to wskazują)
0
Według mnie nie nadawałby się, gra za bardzo indywidualnie