tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chile ;) ?
1
Według mnie nie powinien powołać Diego Costy. Nie dość, że dopiero co wszedł do kadry i nie jest z nią tak zgrany jak chociażby Negredo to i jest po kontuzji. Jest to jednak tylko moje zdanie. Trener, który zdobył ME I MŚ wie lepiej.
1
No i bardzo dobrze, a byłoby wspaniale gdyby Mascherano wrócił na DM ;)
0
Bardzo fajnie, że Puyol zostaje w klubie, chociaż miałem nadzieję, że dołączy do sztabu szkoleniowego ;)
0
Marquinhos dobry, Alves wypalony, przynajmniej u nas, ale oddawać go + dopłacać jeszcze ?
0
lepiej wyglądałoby gdyby napis i te paski na rękawie z przodu były granatowe + do tego granatowe spodenki
Najlepiej gdyby tego napisu nie było w ogóle no ale jeśli chcemy transferów to musimy to przeboleć ;)
0
to będzie coś takiego co transfer Ibry za Eto'o + ok. 40 mln..
0
Mascherano musi zostać. Jest znakomitym DM i byłby świetnym zmiennikiem dla Busiego, a nawet mógłby spokojnie grać w I jedenasce na tej pozycji.
Co to Pedro - również chciałbym go widzieć dalej w Barcelonie ;)
0
Piękny moment, ale mecz niestety haniebny..
2
Piłkarz wart każdej ceny.
Barca z nim w ataku byłaby piekielnie mocna.
Z całym szacunkiem do Pedro i Alexisa, ale Hazard to zupełnie inny poziom.
0
Ktoś powiedział, że Martin odchodzi ?
0
Boże, to jest nie do myślenia jak ludzie szybko odchodzą................................................ [*]
0
Bodajże jakiś czas temu Caballero pozytywnie wypowiadał się o Barcy i myślę, że rola zmiennika pasowałaby mu. Co prawda ma swoje lata, ale bramkarz bardzo solidny.
0
Yeah !
0
Szkoda go
0
Co on pier*oli !?
0
Tak, prawda, to była świetna jedenastka.
1
Szok, niedowierzanie - trawa jednak nie była za sucha
1
kabaret :D
0
BALE > neymar
1
Owszem, Barcelonie jest potrzebny trener, który zmotywuje piłkarze, ale przede wszystkim potrzebna jest świeża krew.
No bo kto ma zmotywować ludzi, którzy wygrali praktycznie wszystko ?
Niestety, ale to kiedyś musiało nadejść. W Barcelonie potrzebne jest ostre przemeblowanie.
Jeśli chcemy walczyć o potrójną koronę to: Alves - potrafi zagrać świetny mecz, chociażby jak te dwa z City, ale jest coraz rzadszy widok, Song, przyzwoity piłkarz, ale nie na Barcelonę - out
Nie uwzględniając nałożonych sankcji, trzeba kupić:
bramkarz ( najlepszym rozwiązaneim byłby Thibaut Courtois, ale że to jest niemożliwe, to Ter Stegen).
Prawy obrońca.
Stoper: ciekawym rozwiązaniem wydaje się Mangala z FC Porto. Młody, silny, ogarnięty (troszkę tego brakuje Pique, chociaż ostatnio byłem pełen podziwu oglądając jego grę)
Środkowy pomocnik/następca Xaviego: kreator gry, nie bojący się niekonwencjonalnych zagrać, potrafiący zaryzykować i potrafiący rozstrzygnąć mecz w trudnym momencie: na to miejsce najlepszym rozwiązaniem byłby Thiago, ale to również jest niestety niemożliwe, tak więc - Reus, lub z rodzimej ligi - Gabi
Środkowy nominalny napastnik, a nie żadne fałszywe "9": typowy snajper, sęp pola karnego, bardzo dobry w grze głową, umiejący się zastawić, utrzymać przy piłce, zwrotny. Tutaj pasuje mi Sergio Aguero, co prawda nie jest za wysoki, ale jest szybki zwrotny i gra w Premier Leauge, a to według mnie duży plus.
Trener - gość, który nie boje posadzić się Messiego na ławkę (bo to co on zrobił w meczu z Atletico - praktycznie nie biegał, jest nie do wytłumaczenia).
Na to stanowisku w Barcelonie i w obecnej sytuacji najbardziej nadawałby się Diego Simeone.
0
Co jak co, ale fury to moją dobre
0
pamiętam :(
0
Barcelona - czyli jak cały sezon zje*bać w kilka dni.
Jeszcze jak Puchar króla przegrają to będzie mistrzostwo...
0
Najlepszym zawodnikiem w tym sezonie ???
Okej, od jakiegoś czasu gra znakomicie, ale jesień on nie istniał, to nie był ten sam Iniesta.
0
Barca zagrała bardzo dobrze, no ale jest pewien niedosyt 1:1 na Camp Nou przed rewanżem to nie jest najlepsza zaliczka.
Jestem pełen podziwu dla Bartry. Chłopak ma nieduże doświadczenie a mimo wszystko wchodząc z ławki w takim momencie gra świetnie. Mam nadzieję, że będzie grał więcej w przyszłości.
Mascherano - bardzo dobry mecz, bez Pique to on dzielił i rządził w obronie. Lepiej byłoby gdyby został przy ewentualnym transferze stopera. Moim zdaniem lepiej byłoby go przesunąć na DM a sprzedać Songa.
0
to są jakieś jaja..;/
0
Kurna Messi to jednak od urodzenia kochał futbol.
Już po urodzeniu zaczął oglądać mecze i jeszcze przez 2 lata mógł podziwiać grę Polaka :D
(Messi ur. 1987, Boniek - koniec kariery 1989)
0
Mam nadzieję, że sankcje zostaną zniesione po odwołaniu, bo wyrok nie jest prawomocny
Teraz wszystko w rękach prawników itp..
0
Zupełnie nie rozumiem krytyki dla tego sędziego przez Hala dzieci..
Podejmował bardzo dobre decyzje, no może oprócz karnego dla Realu, ale to naprawdę jest trudne do wychwycenia czy faul był tuż przed linią czy już w polu.