tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten Liverpool słaby
1
Narzekali na Messiego, to niech teraz radzą sobie bez niego ;)
0
Ale właścicielem Monaco jest jakiś bogaty Rusek :P
0
Szejków?
1
Chciałbym zobaczyć Davida na Euro we Francji ;)
0
Widać to po jego nieprzyjemniej mordzie
1
Dobra, skończ już z tym. Odszedł to odszedł, jego decyzja. Valdes nie zasłużył sobie na takie traktowanie, no chyba, że zrobił coś czego my nie wiemy.
0
Ale podobni ;)
0
Niech zmienia klub jak najszybciej i gdzie indziej udowodni swoją wartość ;)
3
I tego dokonał Polak!!
7
Nie rozumiem tego "oddawania hołdu" innym zawodnikom poprzez grę z odpowiednim numerem. Według mnie to przywilej dla tej osoby, a nie "oddawanie hołdu".
0
Coś takiego jak Hamilton, gdy przeszedł z Mclarena do Mercedesa (F1).
Wcześniej całe życie w Mclarenie. ;)
0
Gundogan też nie gra :P
12
Jak dla mnie Ter Stegen błędu nie popełnił. Stał mniej więcej na 16 metrze. To duże lepsze wyjście niż stanie w samej bramce, bo większe szanse, że będziesz szybszy od napastnika, a takie strzały jak ten wczoraj nie wpadają zbyt często ;)
0
W najważniejszym momencie kariery
0
Myślę, że przegranemu z tej rywalizacji wypożyczenie wyjdzie na dobre ;)
27
Ty coś jeszcze śmiesz mówić o Mathieu?
0
Ten zespół może osiągnąć coś co nie osiągnął nikt innym wcześniej wygrać drugi raz z rzędu LM. Brak motywacji na nadchodzący sezon? Wątpie! ;)
0
W sparingach chyba mogą grać.
0
Dlatego że tyle żądają Socios są na nie. Jak obniżą żądania to pewnie ich zdanie się zmieni ;)
0
Brak sponsora na koszulkach w tych czasach jest niemożliwe. Na początku byłem zniesmaczony, że na koszulce Barcy to się pojawiło, ale teraz wiem, że to był dobry ruch. Szkoda tylko, że akurat z Kataru. Mam nadzieję, że ktoś inny da większą kasę.
2
Wiesz ile Raiola chciał wynagrodzenia dla Pogby?
0
Kiedyś był taki fajny artykuł o Nim na sport.pl ;)
1
Nie wiedziałem, że Beco jest tureckie ;)
1
Messi im zapewnił finał, a ten marny argentyński redaktorzyna obwinia go za porażkę?
0
Bardzo liczę na Sandro ;)
1
Turan to już potwierdzone?
0
nie bardzo rozumiem? ;)
0
Zawodnik o profilu Xaviego? Ja stawiam - Verratti.
0
A mieliśmy Thiago..;(