0

Ale ten Liverpool słaby

1

Narzekali na Messiego, to niech teraz radzą sobie bez niego ;)

0

Ale właścicielem Monaco jest jakiś bogaty Rusek :P

0

Szejków?

1

Chciałbym zobaczyć Davida na Euro we Francji ;)

0

Widać to po jego nieprzyjemniej mordzie

1

Dobra, skończ już z tym. Odszedł to odszedł, jego decyzja. Valdes nie zasłużył sobie na takie traktowanie, no chyba, że zrobił coś czego my nie wiemy.

0

Ale podobni ;)

0

Niech zmienia klub jak najszybciej i gdzie indziej udowodni swoją wartość ;)

3

I tego dokonał Polak!!

7

Nie rozumiem tego "oddawania hołdu" innym zawodnikom poprzez grę z odpowiednim numerem. Według mnie to przywilej dla tej osoby, a nie "oddawanie hołdu".

0



Coś takiego jak Hamilton, gdy przeszedł z Mclarena do Mercedesa (F1).
Wcześniej całe życie w Mclarenie. ;)

0

Gundogan też nie gra :P

12

Jak dla mnie Ter Stegen błędu nie popełnił. Stał mniej więcej na 16 metrze. To duże lepsze wyjście niż stanie w samej bramce, bo większe szanse, że będziesz szybszy od napastnika, a takie strzały jak ten wczoraj nie wpadają zbyt często ;)

0

W najważniejszym momencie kariery

0

Myślę, że przegranemu z tej rywalizacji wypożyczenie wyjdzie na dobre ;)

27

Ty coś jeszcze śmiesz mówić o Mathieu?

0

Ten zespół może osiągnąć coś co nie osiągnął nikt innym wcześniej wygrać drugi raz z rzędu LM. Brak motywacji na nadchodzący sezon? Wątpie! ;)

0

W sparingach chyba mogą grać.

0

Dlatego że tyle żądają Socios są na nie. Jak obniżą żądania to pewnie ich zdanie się zmieni ;)

0

Brak sponsora na koszulkach w tych czasach jest niemożliwe. Na początku byłem zniesmaczony, że na koszulce Barcy to się pojawiło, ale teraz wiem, że to był dobry ruch. Szkoda tylko, że akurat z Kataru. Mam nadzieję, że ktoś inny da większą kasę.

2

Wiesz ile Raiola chciał wynagrodzenia dla Pogby?

0

Kiedyś był taki fajny artykuł o Nim na sport.pl ;)

1

Nie wiedziałem, że Beco jest tureckie ;)

1

Messi im zapewnił finał, a ten marny argentyński redaktorzyna obwinia go za porażkę?

0

Bardzo liczę na Sandro ;)

1

Turan to już potwierdzone?

0

nie bardzo rozumiem? ;)

0

Zawodnik o profilu Xaviego? Ja stawiam - Verratti.

0

A mieliśmy Thiago..;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?