0

Może dzisiaj Alen coś ukuje z Realem ;)

1

To nie dowcip, naprawdę szukałem Realu.

0

1:08 młody Suarez :P

1

Szukałem już na tej grafice z kim zagra Real, ale zapomniałem. że oni dostali walkowera :D

0

Już to kiedyś mówiłem, ale warto powiedzieć to jeszcze raz. Żyję w Jego erze. Żyję w erze Messiego i Ronaldo. To jest niesamowite ;)

1

do fap folderu xd

0

Jeżeli zagrałby jedynie w ewentualnym finale, ale okres przygotowawczy spędził w Barcelonie, to czemu nie? Tylko teraz pytanie, czy to możliwe?

0

Do przewidzenia.

1

Pazerny grubas.

0

Klasyk to "Przypadek? Nie sądzę" ;)

0

Ewentualnie P$G lub €ity

0

"Messi jest tak dobry, tylko dlatego, że ma obok siebię Xaviego i Iniestę"
Pamiętacie to? ;)
Teraz to Messi jest prawdziwym playmakerem, w dodatku najlepszym na świecie.

0

Według FIFA Bravo nie jest nawet w trójce najlepszych :c

0

otwieracz do konserw ;)

5

Nie. Nie przepadam za United.

0

Jeszcze nikt nie obronił LM

0

Alves chyba będzie dzisiaj rozkręcał balet :D

2

Szkoda, że Ney bez gola, bo ładnie tam kręcił

4

Nie można tego nazwać klęską. Lepiej pasuje określenie - niespełnienie.

1

Arsenal - to jest idealny klub dla Pepa. Nie zdobyli mistrzostwa od lat, nie mówiąc już o lidze mistrzów. Tam ma okazję się wykazać.

0

Messi jest z innej planety, to i on chce ;)

0

Neymar ma jeszcze czas ;)

0

Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie na stałe. Tak trzeba robić z każdym wychowankiem. Jeżeli zawodnik ma w granicach 22 lat to albo gra albo wypożyczenie. Jeżeli nie sprawdza się na wypożyczeniu - out. Jeżeli się sprawdza można mu dać drugą szansę.

2

Użytkownicy Barca.com początkowo nawet od Enrique wiedzieli więcej ;)

0

już myślałem, że masz nadzieję, że do nas przyjdzie ;)

0

To jeszcze nie ten Messi

0

Dla mnie ewidentny spalony. Nie wiem nad czym się tu zastanawiać

1

W ogóle nie rozumiem tego całego hejtu na Beniteza u białych. Skąd Benitez miał wiedzieć, że Czeryszew nie powinien grać?

1

Uwielbiam takie informacje :D

0

Pamiętacie jak wielu zastanawiało się zastanawiało się jak będzie wyglądała współpraca Neymara z Messim? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?