tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może dzisiaj Alen coś ukuje z Realem ;)
1
To nie dowcip, naprawdę szukałem Realu.
0
1:08 młody Suarez :P
1
Szukałem już na tej grafice z kim zagra Real, ale zapomniałem. że oni dostali walkowera :D
0
Już to kiedyś mówiłem, ale warto powiedzieć to jeszcze raz. Żyję w Jego erze. Żyję w erze Messiego i Ronaldo. To jest niesamowite ;)
1
do fap folderu xd
0
Jeżeli zagrałby jedynie w ewentualnym finale, ale okres przygotowawczy spędził w Barcelonie, to czemu nie? Tylko teraz pytanie, czy to możliwe?
0
Do przewidzenia.
1
Pazerny grubas.
0
Klasyk to "Przypadek? Nie sądzę" ;)
0
Ewentualnie P$G lub €ity
0
"Messi jest tak dobry, tylko dlatego, że ma obok siebię Xaviego i Iniestę"
Pamiętacie to? ;)
Teraz to Messi jest prawdziwym playmakerem, w dodatku najlepszym na świecie.
0
Według FIFA Bravo nie jest nawet w trójce najlepszych :c
0
otwieracz do konserw ;)
5
Nie. Nie przepadam za United.
0
Jeszcze nikt nie obronił LM
0
Alves chyba będzie dzisiaj rozkręcał balet :D
2
Szkoda, że Ney bez gola, bo ładnie tam kręcił
4
Nie można tego nazwać klęską. Lepiej pasuje określenie - niespełnienie.
1
Arsenal - to jest idealny klub dla Pepa. Nie zdobyli mistrzostwa od lat, nie mówiąc już o lidze mistrzów. Tam ma okazję się wykazać.
0
Messi jest z innej planety, to i on chce ;)
0
Neymar ma jeszcze czas ;)
0
Mam nadzieję, że po sezonie odejdzie na stałe. Tak trzeba robić z każdym wychowankiem. Jeżeli zawodnik ma w granicach 22 lat to albo gra albo wypożyczenie. Jeżeli nie sprawdza się na wypożyczeniu - out. Jeżeli się sprawdza można mu dać drugą szansę.
2
Użytkownicy Barca.com początkowo nawet od Enrique wiedzieli więcej ;)
0
już myślałem, że masz nadzieję, że do nas przyjdzie ;)
0
To jeszcze nie ten Messi
0
Dla mnie ewidentny spalony. Nie wiem nad czym się tu zastanawiać
1
W ogóle nie rozumiem tego całego hejtu na Beniteza u białych. Skąd Benitez miał wiedzieć, że Czeryszew nie powinien grać?
1
Uwielbiam takie informacje :D
0
Pamiętacie jak wielu zastanawiało się zastanawiało się jak będzie wyglądała współpraca Neymara z Messim? ;)