tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sprzedać, a nie wypożyczać
0
Te plusy to chyba tylko od gimbazy
1
Ja myślę, że Bartomeu specjalnie zakomunikował, że to Hiszpan po to by Pogba obniżył swoje żądania finansowe. Jest taka możliwość.
1
Zlatan :D
26
Abidal za Braidę? Laporta go home, you are drunk.
28
A ja żyje w tych czasach!
0
Świetny ruch ze strony Barcy. Przez pół roku bez solidnego prawego obrońcy byłoby ciężko, dodatkowo Dani jest w bardzo dobrej formie. Teraz odszedłby za darmo, a tak można zarobić na nim jeszcze dobre pieniądze ;)
0
dzięki ;) (to do wszystkich)
0
Tak tak ;)
0
Sorry, że nie na temat, ale macie gdzieś zdjęcie cieszącego się po bramce jak biegnie po herbie Barcelony? ;)
0
Co do Messiego masz rację, ale nie zdziwiłbym się na wieść o transferze Ronaldo do PSG ;)
0
Niestety, ale prawdziwe.
3
Nike chyba na głowę upadło ;)
0
Był hejt na Mathieu, potem Lucho, zarząd no to teraz przyszła pora na stroje, bo nie ma już czego hejtować :P
0
Zubi by jeszcze Montoye dorzucił :D
0
hahahahahaha!
0
Nie wiem jak w rzeczywistości, ale na zdjęciu wyglądają jak te stroje dla dzieci z bazaru.
0
I trzech tytułów ;) Na razie jest jeden.
0
7:07 Ronaldo to kawał chu**. Grał razem z Rooneyem w klubie, a domagał się dla niego kartki na mundialu. To tak jakby Messi domagał się o kratkę dla Neymara w meczu reprezentacji.
0
Tyle jest maksymalnie wart, nie więcej. Chociaż to i tak bardzo dużo ;)
0
Ja również, szczególnie jak rozpoczął przygodę z Liverpoolem. Podobnie było z Suarezem, ale jeszcze za czasów Ajaxu ;)
5
Vermaelen: 0 min gry w La Liga - 1 Mistrzostwo Hiszpanii
0
enri enri enri enrienri gol golgolgolgolgolgolgolgolgolgolgolgol
0
Nie minęła 5 min, a ten już nurkował w polu karnym..
5
Kim on jest, żeby płacić za niego 80 mln?
0
To ile oni chcą za niego???
1
Czasem się zastanawiam co to będzie gdy Messiego już nie będzie. Będą nowi, ale czy ktokolwiek Mu dorówna?
1
Jeżeli to prawda to szacunek dla Daniego.
7
Dobrze, że mecz z Sociedad nie w San Sebastian.
5
Messi-Alba-Suarez-Neymar - PERFEKCJA