0

Prawda jest taka, że Ronaldo to zadufany w sobie egoista.

0

na afere :D

8


Pires i Henry ;)

0

No i niedługo zmiana przepisów w wykonywaniu rzutów karnych ;)

0

Gdzie chcą rozegrać finał?
Proste - na Santiago Bernabeu ;)

0

Ten sport już jest zniszczony przez pieniądz

0

Podobają mi się Ci komentatorzy ;)

1

Oj Florentino, pieniądze to nie wszystko

3

Według mnie najlepszą opcją będzie wypożyczenie, coś na zasadzie jak Courtois

1

I zobacz po meczu, czy o Busqetsie ktoś mówi poza osobami, które oglądały mecz i przede wszystkim mają pojęcie o piłce?

3

Busquets jest nieoceniony

0

oglądaj mecz :P

0

Dobre i to

26

Ronaldinho był na samym szczycie, wygrał wszystko co mógł. Gdyby tylko był bardziej poukładany...

0

Najbardziej obawiam się przemęczenia tridente

0

Czerwona kartka dla tego idioty to jest minimum

0

Na boisku brakuje kogoś takiego jak Arda

0

Ważne, żeby soda mu do głowy nie uderzyła

1

Bravo to chyba największe pozytywne zaskoczenie transferowe Barcy ostatnich lat ;)

0

Myślę to samo

0

Może te procesy to jednak nie przypadek? ;)

0

Dopóki w Barcelonie Neymarowi układa się bardzo dobrze pod względem sportowymi i drużyna jest w gazie, nie ma szans, żeby odszedł. Nie wykluczałbym takiej możliwości gdyby Barca miała takie 1-2 gorsze sezony.

0

Nie ma co się spierać z Enrique co do jego obecności w składzie. On wie lepiej kto ma grać.

1

Były dobre wieści z Madrytu no i są też z Sevilli ;)

0

Co oni tam odpier*** w tej obronie?

0

"Mascherano nie doliczył się kilku milionów" ;))

0

Może będzie trochę kontrowersji w tym co napiszę, ale Barca nie osiągnęła by tyle mają Alexisa zamiast Suareza.

To dwaj różni piłkarze - inny typ charakteru.
Suarez to prawdziwy killer, lider, człowiek, który może sam rozstrzygnąć mecz z najlepszym rywalem, bardziej dojrzały (pomijam gryzienie :P) natomiast Alexis ma ogromne umiejętności, ale nie ma tego czegoś.
Takie jest moje zdanie.

0

Tak, ale warto zwrócić jeszcze uwagę na wiek piłkarza. Tello jest 4 lata starszy. Warto jeszcze poczekać z Munirem i Sandro. Przyszły sezon to będzie test dla nich. Jeżeli go nie wykorzystają, trzeba będzie się z nimi pożegnać definitywnie.

2

Stroje ładne, tylko nie podoba mi się ten kołnierzyk w domowych i brakuje mi żółtego dodatku. Fajny powrót do strojów z 2010/11.

0

A ja nie mogłem obejrzeć tego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?