tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka, że Ronaldo to zadufany w sobie egoista.
0
na afere :D
8
Pires i Henry ;)
0
No i niedługo zmiana przepisów w wykonywaniu rzutów karnych ;)
0
Gdzie chcą rozegrać finał?
Proste - na Santiago Bernabeu ;)
0
Ten sport już jest zniszczony przez pieniądz
0
Podobają mi się Ci komentatorzy ;)
1
Oj Florentino, pieniądze to nie wszystko
3
Według mnie najlepszą opcją będzie wypożyczenie, coś na zasadzie jak Courtois
1
I zobacz po meczu, czy o Busqetsie ktoś mówi poza osobami, które oglądały mecz i przede wszystkim mają pojęcie o piłce?
3
Busquets jest nieoceniony
0
oglądaj mecz :P
0
Dobre i to
26
Ronaldinho był na samym szczycie, wygrał wszystko co mógł. Gdyby tylko był bardziej poukładany...
0
Najbardziej obawiam się przemęczenia tridente
0
Czerwona kartka dla tego idioty to jest minimum
0
Na boisku brakuje kogoś takiego jak Arda
0
Ważne, żeby soda mu do głowy nie uderzyła
1
Bravo to chyba największe pozytywne zaskoczenie transferowe Barcy ostatnich lat ;)
0
Myślę to samo
0
Może te procesy to jednak nie przypadek? ;)
0
Dopóki w Barcelonie Neymarowi układa się bardzo dobrze pod względem sportowymi i drużyna jest w gazie, nie ma szans, żeby odszedł. Nie wykluczałbym takiej możliwości gdyby Barca miała takie 1-2 gorsze sezony.
0
Nie ma co się spierać z Enrique co do jego obecności w składzie. On wie lepiej kto ma grać.
1
Były dobre wieści z Madrytu no i są też z Sevilli ;)
0
Co oni tam odpier*** w tej obronie?
0
"Mascherano nie doliczył się kilku milionów" ;))
0
Może będzie trochę kontrowersji w tym co napiszę, ale Barca nie osiągnęła by tyle mają Alexisa zamiast Suareza.
To dwaj różni piłkarze - inny typ charakteru.
Suarez to prawdziwy killer, lider, człowiek, który może sam rozstrzygnąć mecz z najlepszym rywalem, bardziej dojrzały (pomijam gryzienie :P) natomiast Alexis ma ogromne umiejętności, ale nie ma tego czegoś.
Takie jest moje zdanie.
0
Tak, ale warto zwrócić jeszcze uwagę na wiek piłkarza. Tello jest 4 lata starszy. Warto jeszcze poczekać z Munirem i Sandro. Przyszły sezon to będzie test dla nich. Jeżeli go nie wykorzystają, trzeba będzie się z nimi pożegnać definitywnie.
2
Stroje ładne, tylko nie podoba mi się ten kołnierzyk w domowych i brakuje mi żółtego dodatku. Fajny powrót do strojów z 2010/11.
0
A ja nie mogłem obejrzeć tego meczu