3

Getafe i Las Palmas.
W tabeli Getafe ma jedynie 3 pkt więcej, a porównując styl gry jaki prezentują te dwa kluby dzielą ich lata świetlne. To jest porównanie jedynie na podstawie meczy z Barcą, nie wiem jak grają na co dzień. Śledzicie Las Palmas może?
Jeżeli chodzi o prezentowany styl gry dzielą ich lata świetlne na korzyść Las Palmas.

0

To się z 8 skończy

0

Ten Argentyńczyk jest niesamowity

0

Jeżeli chodzi o wszystkiego zdobyte trofea zdobyte w całej historii, to prawda - Real jest najlepszy, ale myślę, że jest to kwestia czasu kiedy Barca prześcignie Real. Pod względem sportowym na pewno jest lepiej zarządzana.

Nie zgodzę się co do słów, że Barca ma jakąkolwiek obsesję Realu. Chyba ma trochę za duże mniemanie o swoim klubiku.

0

Rozumiem jakby na ten temat krytycznie wypowiedział się ktoś z zarządu Barcy, ale co ma do tego Prezes LFP?

0

Dany jest na co dzień kapitanem Zenitu?

1

Z całego sera liczę na Argentynę na Copa America. Do samej reprezentacji nie mam żadnego sentymentu, ale mam dosyć tego niedoceniania Leo.

0

Boczny obrońca to nie jest priorytet Barcy na to okienku transferowe. Tym bardziej, że Alaba najtańszy nie będzie - zawodnik z najwyższej światowej półki. Priorytetem jest stoper i napastnik.

8

Cheryshev robi w tym sezonie kawał dobrej roboty dla Barcy ;)

0

Chyba podrażniły go 4 bramki Ronaldo ;)

3

Podobno Leo to genetyczny fenomen. Nie zdziwiłbym się gdyby grał do tej 40 na najwyższym poziomie.

1

Najlepsze jest to, że Real teraz może gromić każdego po 10:0 a i tak nie zdobędą mistrzostwa :D

0

Wyjaśnię Ci o co mi chodziło, skoro moja wypowiedź okazała się zbyt dużym wyzwaniem dla twojego mózgu ;)
Real Madryt pod wodzą Mourinho nie wygrał Ligi Mistrzów tak jak zrobił to potem Włoch (Carlo Ancelotti), ale pod jego wodzą (pod wodzą Mourinho) był bardzo, bardzo groźny w pojedynkach ze swoim największym przeciwnikiem (FC Barcelona). Był groźniejszy pod wodzą Mourinho niż pod wodzą Ancelottiego.

3

Co myślicie o Vermaelenie?

Jak dla mnie nie ma miejsca dla niego. Podstawowa para stoperów to Pique i Mascherano, na ławce solidny, szybki i doświadczony Mathieu - czego chcieć więcej od zmiennika? Co więcej, spokojnie może wyjść w pierwszym składzie w najważniejszych meczach. Co prawda już nie te lata, ale myślę, że jeszcze pogra z dwa sezony na najwyższym poziomie.

W letnim okienku transferowym trzeba podjąć decyzję co do Bartry - jak dla mnie, jest do odejścia, ale może pokaże coś jeszcze w tym sezonie.

1

Szkoda, że nie można dać minusa.

0

Na papierze może i tak.

2

Oj cienko tam w Madrycie. Dawno nie widziałem tak słabego Realu. Według mnie Real najmocniejszy był za czasów Mourinho. Co prawda z Ancelottim wygrali LM, ale w pojedynkach z Barcą, czyli z tym najbardziej wymagającym przeciwnikiem Real był piekielnie groźny. Może nie grali tak ładnie dla oka jak potem z Włochem, ale taktycznie byli przygotowani rewelacyjnie.

2

I problem z głowy ;)

0

Swoją drogą wąs spodobał się Hilde, bo miał go dłuższy czas po zakończeniu kariery przez Małysza. Miał, bo jakiś czas temu zgolił ;)

0

Nie no, aż tak źle nie będzie, ale jakby wróciła klątwa 1/8 LM, to byłoby cudownie ;)

0

Dla tych, którzy oglądają Liverpool - City

Jak dla mnie absolutnie słuszna decyzja o nieprzyznaniu karnego. Co prawda wystawił tam nogę, ale Aguero chciał to wykorzystać. Tam w ogóle był kontakt? :P
Nie wiem skąd ta pewność u komentatorów, że powinna być jedenastka.

1

Jeszcze Villareal wyprzedzi na koniec Real w tabeli :P

0

Tego spalonego Ronaldo nie dało się nie zauważyć. Jak dla mnie jest to sędziowanie pod Real. Simeone już się o tym wypowiadał dla kogo ma być liga w tym roku. Oceńcie sami.

0

Zatrzymać Messiego? Bardzo ciężkie zadanie, ale możliwe.
Zatrzymać jednocześnie Neymara, Messiego i Suareza? Niemożliwe ;)

0

kto oglądał więcej niż 5 razy? :D

0

Ta Malaga chce przegrać chyba na własne życzenie. Ile oni chcą jeszcze mieć sytuacji z Realem, żeby coś trafić?

3

Głupie pytanie: kto podejdzie do karnego?
To nie Barcelona Panie Tomku ;)

0

I pograne

0

uff

0

"Mamy trzech wybitnych specjalistów” - chodzi o MSN?
Neymar raczej nie jest specjalistą od karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?