tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*Arsenal pierwiastek z 4 :D
0
Messi do Liverpoolu za 64 mln :D
1
Mathieu nie pójdzie do Arsenalu, bo tam Wenger nie pozwoli mu palić :c
0
Mam nadzieję, że wyleczy się, zaprezentuje się dobrze na Euro i zostanie sprzedany za w miarę dobre pieniądze
6
najchętniej zobaczę jeszcze raz ten z 22.11.2015 ;)
0
Odchodzi część charakteru tego zespołu
3
Co jak co, ale Douglas ma przygodę życia ;)
3
Don Messione :D
0
Wykonujecie jakieś ćwiczenia z hantlami w domu/na siłowni?
Jeżeli tak, to ile bierzecie na rękę?
Chciałbym oszacować na jakim, mniej więcej, znajduję się poziomie.
3
Polacy ćwiczą te tie breaki czy jak? Najpierw 0:2, po czym wygrywają 3:2
Mimo wszystko jedno jest pewne - mecz Polaków to gwarancja emocji ;)
0
Z jednej strony świetna wiadomość, z drugiej kolei za miesiąc mam sesję i nie wiem czy nauka wygra z futbolem
3
Witam po banie ;)
Podejrzewałem, że tak to się skończy po meczu Real - Altetico
6
0
tak, masz rację - koszmar ;)
0
Niestety, mój sen o jedenastym triumfie Realu spełnił się
0
Casemiro to ogromne wzmocnienie dla reprezentacji Canarinhos. Jak dotąd w kadrze rozegrał zaledwie 5 meczy.
0
Myślę, że Busquets zostanie w Barcy do końca kariery
1
Chciałem napisać jak bardzo to wideo mnie poruszyło, ale nie mam pojęcia jak to zrobić.
Taki mały gest ze strony twoich idoli może zdziałać tak wiele. To jest niesamowite. Nie napiszę, że chciałbym być na miejscu tego chłopaka, bo bym nie chciał, ale jednego mu zazdroszczę - tego szacunku, który wzbudza wśród tych wszystkich ludzi.
0
Mówię poważnie. Może dlatego, ze wcześniej o tym nie myślałem. Po prostu chciałem sobie przypomnieć jak ten mecz wyglądał, ale przypomniało mi się, że to był sen.
0
Tak jak Montoya
6
Śniło mi się, że Real wygrał LM i dopiero teraz (3h po obudzeniu) ogarnąlem, że to był tylko sen
Uff
0
Widocznie chcą odejść z Barcy w chwale, a nie odsunięci gdzieś na boczny tor. Poza tym chcieliby jeszcze jeden wielki kontrakt w swojej karierze, a dla nich to dobry moment. Być może kolejny sezon będzie równie dobry dla nich, ale lepiej mieć wróbla w garści niż skowronka na dachu.
4
Z ekonomicznego punktu widzenia odejście Mascherano i Alvesa i zastąpienie nimi młodszymi, równie dobrymi o mniejszych wymaganiach finansowych zamiennikami to dobra decyzja.
Jest jednak jedno ale. Wyobrażanie siebie szatnie bez tych dwóch charyzmatycznych ludzi? Walczaka , który zostawia serce na boisku, prawdziweg szefunia i Alvesa - człowieka o niezwykłej fantazji, wiecznie uśmiechniętego, bez którego być może atmosfera w szatni nie będzie taka sama.
Zmiany w szatni muszą kiedyś nadejść . Teraz pytanie, czy to odpowiedni moment?
0
Ostatnie sezony gorsze? Za Tito i Martino może i tak, ale poprzedni miał bardzo dobry, a ten, jak dla mnie, solidny.
1
żyć, nie umierać :D
2
Paskudna sprawa. Ja dodatkowo miałem wrażenie jakby ktoś stał nad moją głową
0
Z jednej strony coś może być na rzeczy, ale z drugiej kolei, jeśli pojawiają się też newsy o sprzedaży Messiego..
23
Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie tej drużyny bez Daniego.
55
Ronaldo w Realu od 2009 i jedno mistrzostwo Hiszpanii
Douglas w Barcy od 2014 i dwa mistrzostwa Hiszpanii ;))
0
może się dogadają jeszcze, żeby na Copa jechał