tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawi mnie co myślą w takich sytuacjach jego koledzy z drużyny.
Czy mówią:
1. Ronaldo ty mendo!
czy może
2. Cristiano nie zrobił tego celowo, i tutaj zacytuję dużą część Madryckich kibiców "to wynika z jego wielkich ambicji i pazernosci do strzelania bramek"
? :D
1
Wraca na właściwe tory ;)
0
Tak jak Barca z Chelsea ;)
2
Gran Derbi to nie tylko mecz o punkty
2
Wszyscy teraz piszą o Coutinho. Pamiętam go jeszcze z Interu. Już wtedy mnie oczarował i zastanawiałem się dlaczego on grzeje ławę ;)
0
Co jak co, ale Ramos zdobył gola normalnie, nie było tam żadnego przypadku. Sytuacja jak u nas z Iniestą w półfinale LM
4
AA i przede wszystkim
Ktoś wreszcie w jakimś rankingu docenił Busquetsa
2
Całkiem w porządku ten ranking. Nie chodzi tylko o to, że wysoko są piłkarze Barcy, ale wybór pozostałych graczy jest bardzo sensowny.
2
Tam w USA widzę, że tak samo jak u nas w Polandii. Pamiętacie pewną panią, która też chciał uciekać do Kanady po wyborach? ;)
Jeszcze dobrze nie zaczęła się nowa kadencja....
4
Co w tym gronie robi Hagi i Luis Enriue?
Oni przyszli z Realu do Barcelony a nie na odwrót
1
oj nie taki mały :P
0
O co chodzi?
1
Ta Argentyna to jakaś patologia
3
Dopiero teraz jak tak piszecie ogarnąłem, że Brazil vs Argentina jest teoretycznie dzisiaj, a wpisany jest piątek, bo to po północy ;)
0
Mój ulubiony kierowca F1 wypowiedział się o moim ulubionym piłkarzu ;)
1
czaje ;)
5
przecież jest od wczoraj
0
Bardo lubiłem Kroosa jeszcze za czasów Bayernu. Dziwne jest uczucie gdy piłkarz, którego lubisz przechodzi do największego rywala.
1
1:54 te oczko Pazdana xd
0
wizja.tv ;)
1
Jak wyglądał mecz Realu?
Chodzi mi bardziej o grę i szczególnie interesuje mnie postawa pewnego Pana. Niestety nie mogłem obejrzeć, a nie lubię czytać podsumowania ze stron sportowych. Interesuje mnie opinia kibica Barcelony. Obiektywna oczywiście ;)
0
Poważnie dałeś Ronaldo na pierwszy miejscu??
0
Messi - Griezman - Bale
Może lepiej byłoby dać Suareza za Bale, ale już poszło
0
Myślę, że Griezman nie masz szans z pozostałą dwójką. Ta sytuacja jest podobna do tej z Riberym, który był w trójce nominowanych, miał świetny rok, wygrał najwięcej trofeów, ale indywidualnie nie był najlepszy.
0
Bardzo dobry ekspert. Pamiętam jak komentował chyba Superpuchar Polski Legia - Lech. Ładnie krytykował grę obu drużyn ;)
0
Myślę, że gdy Ronaldo się skończy rozpocznie się rywalizacja Messi - Bale
0
Nikt nie płacze, że jest dużo komentarzy nt wydarzeń, które akurat się odbywają, ale chodzi o taki przesądzony hejt na sami wiecie kogo :P
Np. leci m.in hejt za to, że Ronaldo ustrzelil dzisiaj hattricka. No kurde, ja też go nie lubię, ale nie miejcie pretensji za to, że strzela gole.
Przez to hejt traci na wartości xd
16
La Rambla podczas meczy Realu powinna być chyba wyłączana xd
Ja wiem, że chyba każdy z tu obecnych nie przepada za zespołem z Madrytu w białych koszulach, ale bez przesady. Poziom niektórych komentarzy to juz jest patologia xd
0
Gdy popatrzyłem na modele, wiedziałem, że Neymar wybrał RS 7 ;)
0
Wygrać z liderem Juve, by potem polegnąć z Genuą -,-
(Btw. przez chwilę chciałem napisać "polec", ale nie byłem pewien czy to jest poprawna forma, ale z pomocą przyszedł wujek google. Obie formy są poprawne, ale "polegnąć" jakoś lepiej brzmi) ;)