tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj dobra, cicho już
0
ja miałem wyłączyć przy 2:0 dla Realu ;)
0
hoho
Casemiro w ogóle co odwalił. Zachował się jak junior.
0
Z tym graniem bez trenera nie przesadzajmy, bo wiemy jak to wyglądało w Barcy gdy Tito był w szpitalu
4
Ronaldo jaki ucieszony na trybunach po golu
3
"Ciacho" na polsacie
Jezu, jakie to dziadostwo. Oglądam 10 min i dziwię się, że na filmwebie to ma ocenę aż 3,8
0
To był słupek czy Navas sięgnął ręką?
3
Bez Ronaldo mogą wygrać niestety ;/
xd
0
Gdyby nie spalony, to nie wiem czy tam nie powinien być karny
1
eleven na wizja.tv
5
Komu tam brakował remis Realu do 400zł? :D
0
Za to w finale ME był niczym trener!
pff..
0
Widzieliście te rewelacje mundo deportivo?
http://www.mundodeportivo.com/futbol/balon-oro/20161206/412437249464/cristiano-ronaldo-balon-oro-2016.html
Jak się do tego odniesienie?
0
Jak tylko pojawi się jakaś większa oferta za Turana, Barca powinna to poważnie rozważyć. Według mnie Turek jest nam niepotrzebny.
0
Barca, City, Roma xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
moi znajomi nazwali psa Bimber ;)
0
Btw. są tu jacyś fani Manu? xd
0
Do tego akurat nie mam pretensji. Pośliznął się i stracił równowagę. No cóż, zdarza się.
0
Generalnie obrona nie była zła, ale głównie chodzi mi o Mascherano i coraz częstsze błędy. Nie dość, że na początku meczu mógł być karny, to potem w jednej sytuacji w pola karnym trzymał ewidentnie Ronaldo z koszulkę. No prosił się o tego karnego.
1
Busquets chyba też wrócił ;)
1
A mogło być tak pięknie
0
Pierwszy skład dla Umititiego obowiązkowo
3
Nasi wygrali w konkursie drużynowym w skokach ;)
0
uff, Alba drugi raz ratuje Barcę
0
Tradycji stało się zadość - Neymar asystuje ;)
2
Nic nie daje, ale tragedii też nie będzie
0
Już widzę memy z tą miną Zidana :P
0
Ma świetne ciała, ale z twarzy nigdy mi się nie podobała. Tylko ja myślę, że jej usta są paskudne?
0
Coś mi się pomieszało jak czytałem twój komentarz. Może to przez kto, że mało spałem ;)