0

Jak jesteś w stanie, to najlepiej coś zjedz. I niech to będzie najlepiej coś z białkiem i glukozą. Przydałyby się równie jakieś elektrolity (izotonik).
Jeżeli chodzi o białko to polecam kefir.

1

tak

2

To podanie Suareza przypominało mi tak troszkę to Ronaldo z wczoraj (sorry, nie mogłem się powstrzymać do nawiązania do the best player z 2016)

0

Nie dziękujcie ;) (to ja wszedłem w transmisję)

0

Dziwnie opisali w sporcie na tvp 1 przebieg spotkania Realu z Celtą.
Najpierw pokazali gola Celty, potem drugiego i na koniec dodali, że Real był w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką.

2

ja bym dał jeszcze ten starszy znaczek Adidasa ;)

0

Wolałbym Atletico w półfinale niż mieliby być naszymi rywalami w finale. Zakładając oczywiście udział obu tych drużyn w finale.

0

Internet explorer jak nic :D

0

co zrobił?

13

Ronaldo jak nurkował tak nurkuje,a tymczasem na stronie sport.pl w artykule o zwiększeniu kar w Premier League dla symulant na zdjęciu z artykułem kto?
Busquets (wiecie jakie zdjęcie)

0

Kiedyś Ronaldo był naprawdę dobry. A teraz? Sami wiecie ;)

1

Nie skomentuję tego. Poczekam do meczu ligowego.

0

My zawsze gonimy wynik. Inaczej nie umiemy

0

to ładnie

1

Czy podczas meczu Polaków nie leciał przed chwilą Cypis? ;o

3

Don jest, bo przedwczoraj polubił mój komentarz ;)

0

a może i tak, w każdym razie coś w tym stylu ;)

2

"Jeden z użytkowników napisał, że prawie popłakał się ze szczęścia po bramce Aleixa Vidala"
Ćwiąkała zacytował La Ramblowicza: Zimny :))

17

Eleven również śledzi La Ramble podczas meczu haha

8

Stoch jest fenomenalny. Tragiczne warunki. Wszyscy skaczą poniżej 120 m, a tymczasem on leci 124 m ;)

0

*kilku ligowych

0

Warto zaznaczyć, że Barca strzeliła bramkę w pierwszej połowie od iluś tam spotkań

4

Messi spudłował niczym Ronaldo

2

i komentarz Enrique po meczu "Był fantastyczny"

1

Mimo wszystko mam nadzieję, że zwiększenie liczby uczestników nigdy nie dojdzie do skutku. Taka liczba jest optymalna. Marzy mi się też o powrocie do starego formatu Euro, ale to chyba niemożliwe. Pamiętam to w Austrii i Szwajcarii. Tam to dopiero był poziom. Chyba najlepsze Euro jakie oglądałem (piłkę nożną oglądam od 2005/2006)

0

Liczę na wylosowanie Realu. Dlaczego?
1. W ostatnich latach było mało klasyków.
2. Bo mam dosyć liczenia na to, że ktoś ich wyeliminuje. Dlaczego nie spróbować samemu?

0

Matematyk się znalazł

0

Widzieliście nowe Audi Q5?

http://frogcars.com/wp-content/uploads/2015/03/2016-audi-q5_03-600x320.jpg



Osobiście bardziej podoba mi się poprzednia wersja

http://www.cstatic-images.com/stock/900x600/1406658433133.jpg

Takie "Skodowate" (tak, wiem, to jeden koncern)

0

Nie ma to jak włączyć Polaków na ostatnie 4 min ;)

0

Obecnie jeżeli chodzi o postawę Lucho i ogólny obraz gry Barcy, Lucho przypomina mi takiego (nie śmiejcie się xd) wuefiste w gimnazjum. Da gałe MSN i "haraszo", "wyczarujcie coś, ja nie mam pomysłu na naszych rywali".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?