tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak jesteś w stanie, to najlepiej coś zjedz. I niech to będzie najlepiej coś z białkiem i glukozą. Przydałyby się równie jakieś elektrolity (izotonik).
Jeżeli chodzi o białko to polecam kefir.
1
tak
2
To podanie Suareza przypominało mi tak troszkę to Ronaldo z wczoraj (sorry, nie mogłem się powstrzymać do nawiązania do the best player z 2016)
0
Nie dziękujcie ;) (to ja wszedłem w transmisję)
0
Dziwnie opisali w sporcie na tvp 1 przebieg spotkania Realu z Celtą.
Najpierw pokazali gola Celty, potem drugiego i na koniec dodali, że Real był w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką.
2
ja bym dał jeszcze ten starszy znaczek Adidasa ;)
0
Wolałbym Atletico w półfinale niż mieliby być naszymi rywalami w finale. Zakładając oczywiście udział obu tych drużyn w finale.
0
Internet explorer jak nic :D
0
co zrobił?
13
Ronaldo jak nurkował tak nurkuje,a tymczasem na stronie sport.pl w artykule o zwiększeniu kar w Premier League dla symulant na zdjęciu z artykułem kto?
Busquets (wiecie jakie zdjęcie)
0
Kiedyś Ronaldo był naprawdę dobry. A teraz? Sami wiecie ;)
1
Nie skomentuję tego. Poczekam do meczu ligowego.
0
My zawsze gonimy wynik. Inaczej nie umiemy
0
to ładnie
1
Czy podczas meczu Polaków nie leciał przed chwilą Cypis? ;o
3
Don jest, bo przedwczoraj polubił mój komentarz ;)
0
a może i tak, w każdym razie coś w tym stylu ;)
2
"Jeden z użytkowników napisał, że prawie popłakał się ze szczęścia po bramce Aleixa Vidala"
Ćwiąkała zacytował La Ramblowicza: Zimny :))
17
Eleven również śledzi La Ramble podczas meczu haha
8
Stoch jest fenomenalny. Tragiczne warunki. Wszyscy skaczą poniżej 120 m, a tymczasem on leci 124 m ;)
0
*kilku ligowych
0
Warto zaznaczyć, że Barca strzeliła bramkę w pierwszej połowie od iluś tam spotkań
4
Messi spudłował niczym Ronaldo
2
i komentarz Enrique po meczu "Był fantastyczny"
1
Mimo wszystko mam nadzieję, że zwiększenie liczby uczestników nigdy nie dojdzie do skutku. Taka liczba jest optymalna. Marzy mi się też o powrocie do starego formatu Euro, ale to chyba niemożliwe. Pamiętam to w Austrii i Szwajcarii. Tam to dopiero był poziom. Chyba najlepsze Euro jakie oglądałem (piłkę nożną oglądam od 2005/2006)
0
Liczę na wylosowanie Realu. Dlaczego?
1. W ostatnich latach było mało klasyków.
2. Bo mam dosyć liczenia na to, że ktoś ich wyeliminuje. Dlaczego nie spróbować samemu?
0
Matematyk się znalazł
0
Widzieliście nowe Audi Q5?
http://frogcars.com/wp-content/uploads/2015/03/2016-audi-q5_03-600x320.jpg
Osobiście bardziej podoba mi się poprzednia wersja
http://www.cstatic-images.com/stock/900x600/1406658433133.jpg
Takie "Skodowate" (tak, wiem, to jeden koncern)
0
Nie ma to jak włączyć Polaków na ostatnie 4 min ;)
0
Obecnie jeżeli chodzi o postawę Lucho i ogólny obraz gry Barcy, Lucho przypomina mi takiego (nie śmiejcie się xd) wuefiste w gimnazjum. Da gałe MSN i "haraszo", "wyczarujcie coś, ja nie mam pomysłu na naszych rywali".