0

a gol Napoli to nie duża zasługa Navasa? ;)

1

Carvajal to zewniakiem wrzucił?

0

Koulibaly na przedstawieniu składów czerwony jak jakiś diabeł :D

2

Jak już wczoraj ktoś napisał to nie był kubeł zimnej wody, ani też zimny prysznic. To było tsunami

0

No to teraz w LM nie pozostaje mi nic innego jak kibicowanie City.
Do City jestem neutralnie nastawiony, ani za nimi nie przepadam, ale nie jest też tak, że ich nie lubię. Kibicuję Guardioli.

2

Możliwe to jest - mamy Messiego, a to, że trafi ze dwa gole z samych wolnych - w to wierzę. Wierzę też, że Barca jest w stanie strzelić te 4 gole, ale czy nie straci przy tym żadnego?

0

Co do wyboru następcy Enrique (zakładając, że odejdzie)
Czy naprawdę potrzebujemy trenera z "DNA Barcy" skoro z Enrique straciliśmy swoją tożsamość, czyli to co było naszą najmocniejszą stroną - środek pola, jest teraz naszą bolączką?

3

Emery zniszczył taktycznie Enrique

3

Ja już się uczę śpiewać xd

0

W ogóle obwinianie jednego zawodnika to idiotyzm. Cała drużyna zagrała słabo

1

Ciekawe co tam Katarczycy obiecali piłkarzom PSG za wygranie Ligi Mistrzów :P

0

Tutaj trzeba człowieka, który to wszystko poukłada

0

Enrique ma swój świat

0

Dobra, koniec krytyki - jest jeszcze 45 min a my wierzymy w Barcę

0

Ach Verratti - marzenie ;)

0

jprdl człowieku a Busquets czy Iniesta są lepsi w tym meczu?

3

Wynik jest słaby, ale nie ma jeszcze tragedii. Jedna bramka dla Barcy i obraz no może nie zmienia się o 180, ale sytuacja w rewanżu będzie dużo łatwiejsza.

Druga sprawa to gra - to jest tragedia

2

Jakby Gomes stracił to tutaj padłby chyba serwer

0

spróbuj jakiś zagraniczny odpalić

0

myślisz, że z nim to będzie wyglądać lepiej?

1

Ciekawe jaki jest czas przebywania na połowie Barcy

0

ja oglądam na meczyki.pl - jakiś hiszpański stream

0

Zapowiada się dobry pojedynek Roberto - Draxler

1

Pozycja środkowego pomocnika w Barcelonie jest chyba najtrudniejszą pozycją, gra Gomesa wygląda coraz lepiej.

10

przecież to stare zdjęcie

0

To co, zaraz transmisja tekstowa na La Rambli? ;)

0

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/666092/joel-veltman-to-byla-tylko-sztuczka
Patrzcie jak bezczelnie zachował się Joel Veltman z Ajaxu.
I jeszcze tłumaczy, że to była "taka sztuczka"
żenujące...

1

Nie wierze, że można mieć takie niedoje*anie mózgowe haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?