tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a gol Napoli to nie duża zasługa Navasa? ;)
1
Carvajal to zewniakiem wrzucił?
0
Koulibaly na przedstawieniu składów czerwony jak jakiś diabeł :D
2
Jak już wczoraj ktoś napisał to nie był kubeł zimnej wody, ani też zimny prysznic. To było tsunami
0
No to teraz w LM nie pozostaje mi nic innego jak kibicowanie City.
Do City jestem neutralnie nastawiony, ani za nimi nie przepadam, ale nie jest też tak, że ich nie lubię. Kibicuję Guardioli.
2
Możliwe to jest - mamy Messiego, a to, że trafi ze dwa gole z samych wolnych - w to wierzę. Wierzę też, że Barca jest w stanie strzelić te 4 gole, ale czy nie straci przy tym żadnego?
0
Co do wyboru następcy Enrique (zakładając, że odejdzie)
Czy naprawdę potrzebujemy trenera z "DNA Barcy" skoro z Enrique straciliśmy swoją tożsamość, czyli to co było naszą najmocniejszą stroną - środek pola, jest teraz naszą bolączką?
3
Emery zniszczył taktycznie Enrique
3
Ja już się uczę śpiewać xd
0
W ogóle obwinianie jednego zawodnika to idiotyzm. Cała drużyna zagrała słabo
1
a ja mam takie podsumowanie wczorajszego meczu
https://www.facebook.com/152298371641685/photos/a.152329104971945.1073741829.152298371641685/581838665354318/?type=3&theater
1
https://www.facebook.com/1632383187038660/photos/a.1633724563571189.1073741827.1632383187038660/1870906723186304/?type=3&theater
? :D
1
Ciekawe co tam Katarczycy obiecali piłkarzom PSG za wygranie Ligi Mistrzów :P
0
Tutaj trzeba człowieka, który to wszystko poukłada
0
Enrique ma swój świat
0
Dobra, koniec krytyki - jest jeszcze 45 min a my wierzymy w Barcę
0
Ach Verratti - marzenie ;)
0
jprdl człowieku a Busquets czy Iniesta są lepsi w tym meczu?
3
Wynik jest słaby, ale nie ma jeszcze tragedii. Jedna bramka dla Barcy i obraz no może nie zmienia się o 180, ale sytuacja w rewanżu będzie dużo łatwiejsza.
Druga sprawa to gra - to jest tragedia
2
Jakby Gomes stracił to tutaj padłby chyba serwer
0
spróbuj jakiś zagraniczny odpalić
0
myślisz, że z nim to będzie wyglądać lepiej?
1
Ciekawe jaki jest czas przebywania na połowie Barcy
0
ja oglądam na meczyki.pl - jakiś hiszpański stream
0
Zapowiada się dobry pojedynek Roberto - Draxler
1
Pozycja środkowego pomocnika w Barcelonie jest chyba najtrudniejszą pozycją, gra Gomesa wygląda coraz lepiej.
10
przecież to stare zdjęcie
0
To co, zaraz transmisja tekstowa na La Rambli? ;)
0
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/666092/joel-veltman-to-byla-tylko-sztuczka
Patrzcie jak bezczelnie zachował się Joel Veltman z Ajaxu.
I jeszcze tłumaczy, że to była "taka sztuczka"
żenujące...
1
Nie wierze, że można mieć takie niedoje*anie mózgowe haha