tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki ;)
0
Orientujecie się może ile zużyje transferu neta oglądając wyścig F1 lub mecz?
0
Messi jest drugi w hierarchi jeżeli chodzi o kapitana?
Myślalem, że przed nim są Pique i Busquets.
0
Wejdź na stronkę fly4free.pl
Są tam bardzo dobre oferty. Kiedyś widziałem weekend w Barcelonie + mecz ligowy z Valencją za chyba 900zł za osobę.
W cenie jest przelot w obie strony, jakiś hotel no i oczywiście bilet na mecz ;)
13
Szkoda strzępić ryja.
0
Gdzie mógłbym obejrzeć przedmeczowe studio z El Clasico?
Może ktoś nagrał jakoś?
0
A obejrzę trzeci raz ;)
8
Warto wspomnieć, że to Gomes popisał się świetnym podaniem do Pique przy jego strzale.
4
Żeby powiedzieć takie coś to trzeba być jakąś amebą. Bez kitu xd
6
Keylor Navas również zagrał świetny mecz. Parę razy popisał się dobrymi interwencjami ;)
0
Ja na przykład zasnąłem podczas finału Bayern - Inter jak Barca odpadła z Interem
0
Messi nie potrafi i nie próbuje czasem strzelić zza pola karnego?
Z resztą się zgadzam.
2
Pozostaje mi chyba tylko włączenie jakiejś dobrej komedii po tych dwóch dniach rozczarowań oglądając piłkę kopaną.
0
Co jak co, ale jak w podstawówce ze mnie śmieszkowali, to pozostawałem wierny :D
0
Spokojnie, wyrosłem z tego :P
5
Jak w młodości kibicowałem białym, to co rok 1/8 i koniec.
A teraz farciarzom wszystko wychodzi
0
Klasyk.
0
już nie bądź taki pewien, że na pewniaczka to wygramy.
0
Ale błąd Burkiego. Gdyby Falcao to wykorzystał, to Borussi byłoby już bardzo ciężko
1
Chętnie bym ugościł jakąś fankę z Francji ;))
0
A kto mówił inaczej?
Real, Juve Bayern i Barca? to obecnie najlepsze drużyny w LM
0
Enrique ma czasem jakieś wizje, których nikt nie potrafi zrozumieć
0
jprdl
powtórka
0
Nie wiem czy to normalne, ale po meczu z PSG, 0:2 z Juve w 23 min już mnie tak nie szokuje. Mam tylko nadzieję, że nie będzie gorzej
1
na wizji podobno jest spoko
0
Nie wiem czemu, ale od początku uważałem, że to będzie dobry transfer.
1
"No i w ten sposób Sevilla wyprzedza Atletico w tym rankingu drużyn najmocniej poszkodowanych przez Argentyńczyka"
Brakuje mi takich komentarzy Orłowskiego ;)
0
Trenerzy powtarzają, że żeby być piłkarzem potrzebne są: 10% talent i 90% ciężka praca.
Niestety zdrowie jest nieocenione.
1
Jak sobie radzi Cuenca w tej Granadzie?
Ktoś śledzi jego poczynania?
Tak sobie przypomniałem o nim. Zapowiadał się bardzo dobrze, tylko te kontuzje.
1
A i jeszcze jak widzę Petru to mi się coś robi.
Tak walczył o demokrację, a poleciał sobie na sylwka do Portugalii. To tak jakby nie wiem, twój syn leżał w szpitalu, a Ty myślisz sobie: przecież i tak żona siedzi koło niego. Nic się nie stanie, jak w tym czasie zaproszę kumpli do domu i popijemy.