0

dzięki ;)

0

Orientujecie się może ile zużyje transferu neta oglądając wyścig F1 lub mecz?

0

Messi jest drugi w hierarchi jeżeli chodzi o kapitana?
Myślalem, że przed nim są Pique i Busquets.

0

Wejdź na stronkę fly4free.pl
Są tam bardzo dobre oferty. Kiedyś widziałem weekend w Barcelonie + mecz ligowy z Valencją za chyba 900zł za osobę.
W cenie jest przelot w obie strony, jakiś hotel no i oczywiście bilet na mecz ;)

13

Szkoda strzępić ryja.

0

Gdzie mógłbym obejrzeć przedmeczowe studio z El Clasico?
Może ktoś nagrał jakoś?

0

A obejrzę trzeci raz ;)

8

Warto wspomnieć, że to Gomes popisał się świetnym podaniem do Pique przy jego strzale.

4

Żeby powiedzieć takie coś to trzeba być jakąś amebą. Bez kitu xd

6

Keylor Navas również zagrał świetny mecz. Parę razy popisał się dobrymi interwencjami ;)

0

Ja na przykład zasnąłem podczas finału Bayern - Inter jak Barca odpadła z Interem

0

Messi nie potrafi i nie próbuje czasem strzelić zza pola karnego?

Z resztą się zgadzam.

2

Pozostaje mi chyba tylko włączenie jakiejś dobrej komedii po tych dwóch dniach rozczarowań oglądając piłkę kopaną.

0

Co jak co, ale jak w podstawówce ze mnie śmieszkowali, to pozostawałem wierny :D

0

Spokojnie, wyrosłem z tego :P

5

Jak w młodości kibicowałem białym, to co rok 1/8 i koniec.
A teraz farciarzom wszystko wychodzi

0

Klasyk.

0

już nie bądź taki pewien, że na pewniaczka to wygramy.

0

Ale błąd Burkiego. Gdyby Falcao to wykorzystał, to Borussi byłoby już bardzo ciężko

1

Chętnie bym ugościł jakąś fankę z Francji ;))

0

A kto mówił inaczej?
Real, Juve Bayern i Barca? to obecnie najlepsze drużyny w LM

0

Enrique ma czasem jakieś wizje, których nikt nie potrafi zrozumieć

0

jprdl
powtórka

0

Nie wiem czy to normalne, ale po meczu z PSG, 0:2 z Juve w 23 min już mnie tak nie szokuje. Mam tylko nadzieję, że nie będzie gorzej

1

na wizji podobno jest spoko

0

Nie wiem czemu, ale od początku uważałem, że to będzie dobry transfer.

1

"No i w ten sposób Sevilla wyprzedza Atletico w tym rankingu drużyn najmocniej poszkodowanych przez Argentyńczyka"
Brakuje mi takich komentarzy Orłowskiego ;)

0

Trenerzy powtarzają, że żeby być piłkarzem potrzebne są: 10% talent i 90% ciężka praca.
Niestety zdrowie jest nieocenione.

1

Jak sobie radzi Cuenca w tej Granadzie?
Ktoś śledzi jego poczynania?
Tak sobie przypomniałem o nim. Zapowiadał się bardzo dobrze, tylko te kontuzje.

1

A i jeszcze jak widzę Petru to mi się coś robi.
Tak walczył o demokrację, a poleciał sobie na sylwka do Portugalii. To tak jakby nie wiem, twój syn leżał w szpitalu, a Ty myślisz sobie: przecież i tak żona siedzi koło niego. Nic się nie stanie, jak w tym czasie zaproszę kumpli do domu i popijemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?