0

Lepiej, żeby Celta odpadła chociaż nie lubię United. Wtedy przynajmniej z Real grałby pierwszy skład.

0

Najlepsze jest to, że mając takiego nurka biali gadają na Neymara.

5

Na miejscu Messiego ogoliłbym brodę na zero. Lepiej wygląda bez. No ale to jego broda i jak lubi, to niech nosi.

2

Stroje jak stroje, aczkolwiek chciałbym aby znów pojawiły się bordowe spodenki, tak jak w 2010/11.

0

Nie.

4

Chyba przełączam się z meczu na film. Na TVN7 leci "Adwokat diabła". Polecam.

0

Tak tak, sorry, pomyłka

0

Carasco do zaszył :P

1

Ogląda mecz, tyle że z poziomu murawy

0

Wymarzona sytuacja dla Atletico. Jeszcze tyle czasu, a brakuje im jednej bramki (ewentualnie dwóch przy trafieniu Realu). Presja ciąży na Realu.

0

Słuszny.

0

Jakie były kursy na zwycięstwo Juve i dzisiaj Atletico?

0

smutne ale prawdziwe

1

musiałeś mieć niezły stres zanim dostałeś odpowiedź :P

1

To będzie przyjemny mecz do oglądania. Nie kibicuję bardziej któremuś z zespołów. Chciałbym zobaczyć Monaco w finale, ale chyba tylko Juve może pokonać Real w ewentualnym finale.

5

Bayern: 5
Atletico: na razie 3
Idę się zastrzelić.Tak, mam ogromny ból dupy.

18

Kross to musi chyba przed każdym rożnym fryzurę poprawić :P

1

dzięki ;)
ale mimo wszystko preferowałbym online.

0

Gdzie mógłbym obejrzeć wczorajsza walkę?

0

Wczoraj mecz Barcy kosztował mnie coś koło 4,5 gb transferu. Dowiedziałem się, że taki mecz to koszt jakieś 700 mb. Nie przewidziałem jednak, że oglądając w HD na eleven zużyje troszkę więcej. Ale było warto ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podobno za dzisiaj dostał za to 5 mln -,-

0

Ale murzyn jest wielki

1

Chodzi o to, że jeżeli Barca zdobędzie mistrzostwo i wygra Puchar Króla, to Superpuchar Hiszpanii zagra z finalistą Pucharu Króla.
Taki skrót myślowy ;)

7

Madryt nie odda lidera, nie ma bata. Oni mają taki głód jeżeli chodzi o mistrzostwo. Wszystko wcisną w końcówkach.

9

Włączam laptopa od 10 min. Ale jest, udało się. Patrze i ciesze się jak dziecko, bo 1:1. Patrzę, Marcelo ma piłkę, przekłada na lewą nogę..
Sory.

0

Rozumiem, że za zgranie drużyny to już trener nie odpowiada?
Nie sztuką jest nakupować gwiazdek i dać im piłkę. Sztuką jest zbudować drużynę z tych piłkarzy. Czy tego chcemy czy nie, Zidana bronią wyniki. A przedstawia się to tak: LM i realna szansa na wygranie ligi i ponownie LM.
Możemy narzekać na wrzutki, ale jeżeli to działa to czemu nie? Inni z kolei narzekają na ciągłe utrzymywanie się przy piłce twierdząc, że przy tym usypiają.

0

"Chyba będzie jakaś lampka wina" hehe

1

Widzę, że Hajto Ci się włączył :D

0

Barca zdobyła już 100 bramek w lidze w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?