tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej, żeby Celta odpadła chociaż nie lubię United. Wtedy przynajmniej z Real grałby pierwszy skład.
0
Najlepsze jest to, że mając takiego nurka biali gadają na Neymara.
5
Na miejscu Messiego ogoliłbym brodę na zero. Lepiej wygląda bez. No ale to jego broda i jak lubi, to niech nosi.
2
Stroje jak stroje, aczkolwiek chciałbym aby znów pojawiły się bordowe spodenki, tak jak w 2010/11.
0
Nie.
4
Chyba przełączam się z meczu na film. Na TVN7 leci "Adwokat diabła". Polecam.
0
Tak tak, sorry, pomyłka
0
Carasco do zaszył :P
1
Ogląda mecz, tyle że z poziomu murawy
0
Wymarzona sytuacja dla Atletico. Jeszcze tyle czasu, a brakuje im jednej bramki (ewentualnie dwóch przy trafieniu Realu). Presja ciąży na Realu.
0
Słuszny.
0
Jakie były kursy na zwycięstwo Juve i dzisiaj Atletico?
0
smutne ale prawdziwe
1
musiałeś mieć niezły stres zanim dostałeś odpowiedź :P
1
To będzie przyjemny mecz do oglądania. Nie kibicuję bardziej któremuś z zespołów. Chciałbym zobaczyć Monaco w finale, ale chyba tylko Juve może pokonać Real w ewentualnym finale.
5
Bayern: 5
Atletico: na razie 3
Idę się zastrzelić.Tak, mam ogromny ból dupy.
18
Kross to musi chyba przed każdym rożnym fryzurę poprawić :P
1
dzięki ;)
ale mimo wszystko preferowałbym online.
0
Gdzie mógłbym obejrzeć wczorajsza walkę?
0
Wczoraj mecz Barcy kosztował mnie coś koło 4,5 gb transferu. Dowiedziałem się, że taki mecz to koszt jakieś 700 mb. Nie przewidziałem jednak, że oglądając w HD na eleven zużyje troszkę więcej. Ale było warto ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podobno za dzisiaj dostał za to 5 mln -,-
0
Ale murzyn jest wielki
1
Chodzi o to, że jeżeli Barca zdobędzie mistrzostwo i wygra Puchar Króla, to Superpuchar Hiszpanii zagra z finalistą Pucharu Króla.
Taki skrót myślowy ;)
7
Madryt nie odda lidera, nie ma bata. Oni mają taki głód jeżeli chodzi o mistrzostwo. Wszystko wcisną w końcówkach.
9
Włączam laptopa od 10 min. Ale jest, udało się. Patrze i ciesze się jak dziecko, bo 1:1. Patrzę, Marcelo ma piłkę, przekłada na lewą nogę..
Sory.
0
Rozumiem, że za zgranie drużyny to już trener nie odpowiada?
Nie sztuką jest nakupować gwiazdek i dać im piłkę. Sztuką jest zbudować drużynę z tych piłkarzy. Czy tego chcemy czy nie, Zidana bronią wyniki. A przedstawia się to tak: LM i realna szansa na wygranie ligi i ponownie LM.
Możemy narzekać na wrzutki, ale jeżeli to działa to czemu nie? Inni z kolei narzekają na ciągłe utrzymywanie się przy piłce twierdząc, że przy tym usypiają.
0
"Chyba będzie jakaś lampka wina" hehe
1
Widzę, że Hajto Ci się włączył :D
0
Barca zdobyła już 100 bramek w lidze w tym sezonie.