1

jeżeli mecz Barcy będzie rozstrzygnięty, a w Maladze będzie utrzymywał się wynik dający nadzieję, to przełączę.

1

Chodzi o to, że kolega: Godlo nawiązał do Ronaldo o to, że jest w cieniu Messiego. Ja natomiast stwierdziłem, że jest to złe porównanie (oczywiście innymi słowami). W ciągu tych 9 lat (5 złotych piłek dla Messiego i 4 dla Ronaldo) Ronaldo też miał swoje pięć minut. Uważam, że zdobyta złota piłka za czasów gry w Manu oraz dwie kolejne wygrał w pełni zasłużenie. Gdy wyprzedził Riberego również uważam, że to właśnie jemu się należała.
Podsumowując, między Messim a Ronaldo jest duża różnica, ale nie jest też tak, że nie było momentów kiedy Ronaldo miał lepsze lata.

pawello10: jeżeli chodzi o ostatnią złotą piłkę masz rację, nie zasłużył na nią, ani nie zasługuje na kolejną.

0

Co jak co, ale złote piłki zdobywa.

0

Dzieje się też dlatego, że po zmianie władzy partia obsadza stanowiska "swoimi".

2

I to Cię tak zdenerwowało?

0

Coraz więcej ze starej epoki. Piłkarzy, którzy imponowali mi w dzieciństwie, gdy kupowałem pierwsze bravo sport.
Lahma pamiętam z mundialu w Niemczech jakby to było dziś. Czas leci strasznie szybko ;(

5

Odniosę się do pierwszej części: punkty i bezpośrednie starcia.

Widzisz, w mistrzostwie chodzi o to, że żeby je zdobyć trzeba uzbierać największą ilość punktów grając 38 meczy. Bramki strzelone/stracone i bezpośrednie mecze schodzą na dalszy plan. Barcy nikt nie kazał tracić punktów z m.in. z Alaves.

3

No co za lamus. To po co ja to robiłem.

Mówiłem, że darmowe

0

Znacie jakieś darmowe testy na IQ? ;)
Wiem, że jest tego sporo, ale obawiam się, że po wykonaniu takiego testu będzie trzeba wysłać sms-a, który trochę kosztuje

1

Również jestem sceptycznie nastawiony. To nie jest tak, że narzekam. Mam po prostu złe przeczucie. Obym się mylił.

18

Jakby kupował u mnie alkohol to pytałbym go o dowód xd

0

Morata ironicznie klaskał na decyzję arbitra. No ciekawe czy będzie o tym wspomniane w pomeczowym raporcie.

0

Rafinha jako tako, ale też uważam, że to nie poziom na Barcę.

0

Cilessen tak. Paco mało minut z powodu MSN z przodu, ale mimo wszystko jego transfer bardziej na minus. Digne to samo - bardziej na minus aniżeli na plus. Do tergo dochodzi Denis, Arda, Gomes. Prawda jest taka, że nikt z wymienionych nie zachwycił w tym sezonie.

0

Czerwona.

0

Nie, musiał założyć pośrednie. Jechał na odpowienio: S S M. Mógł ewentualnie zjechać jeszcze na jeden Pit Stop i założyć chyba miękkie.

3

Szkoda, że Ferrari nie zaryzykowało z trzecim Pit Stopem.

0

powiedz mi jeszcze, co to jest CAM? :D

0

Spytam z ciekawości, bo nie interesuje się już nowymi fifami. Jak to jest, że Suarez ma 98, a Messi 96?

1

Zmęczona jednostka napędowa. Cztery weekendy z nią jeździł.

0

Jeżeli chodzi o emerytów, to było do przewidzenia skoro Barca naściągała ludzi ok. 27 lat lub więcej. Mówię tutaj o Ardzie, Vermalenie, o Mathieu już nie wspomnę :P Nie mówię, że był to zły transfer. Mathieu również miał swój udział w zdobyciu trypletu.

Były to jednak transfery "na już", tak trochę bez odległej przyszłości.

0

Wtf dlaczego nikt nie głosuje na Polskę. Jedna z lepszych piosenek jak dla mnie.

0

co się stało?

1


to, nie? ;)

5

Jak dla mnie Bułgar jest najlepszy.

0

Co do występu Szwecji, dziwna ta moda: garnitur bez paska do spodni.
Podejrzewam, że ubierał ich HM :P

0

dzięki ;)

0

Z ciekawości spytam, ile takich nagród ma Ronaldo?

2

Zubi wróć

2

Do Korei ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?