tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Po ostatnim zachowaniu Neymara jakoś wszystko mi jedno czy zostanie czy odejdzie. Cały czas udowadnia, że to ciągle dzieciak. Zostanie - dobrze, Barca nie osłabi się. Odejdzie - 220 mln to nie mało. Osobiście najbardziej chyba zależy mi na transferze Dembele. Mam przeczucie, że to może być strzał w dziesiątkę.
Niezastąpiony jest tylko jeden człowiek.
0
A co nas obchodzi Ronaldo
0
XD
wyraża więcej niż tysiąc słów xd
0
Akurat obejrzałem wspaniałą akcję Neymara i poszedłem spać, bo rano do pracy ;)
0
Teraz chyba już nie ma znaczenia, że za granicą, bo znieśli Roaming?
1
Jak oglądałem mecz przez aplikację eleven w full HD, to zużyło mi ok. 4 GB.
0
Szkoda szkoda. Jeden z najlepszych skoczków.
0
na razie ;)
1
Severin Freund (skoki narciarskie) po raz drugi zerwał więzadła w prawym kolanie w ciągu roku.
1
Co jak co, ale to okienko transferowe może być najlepsze od lat (nie mowie tutaj akurat z punktu widzenia Barcy)
5
Doświadczyłeś depresji, że tak piszesz?
Najłatwiej ocenić coś bez większego zaznajomienia się z konkretną sytuacją.
0
Sam nie wiem jak zareagowałbym na wieść, że oficjalnie odchodzi. Barca wiele by straciła. Osobiście za nim nie przepadam. Nie pod względem sportowym, bo jest świetnym piłkarzem, ale to jakim jest człowiekiem. Nie ma jednak tej klasy co Messi. Bardziej mi przypomina Ronaldo, którego nie trawie.
W przypadku jego odejścia bardzo liczę na transfer Dembele.
0
Teraz prawdopodobnie też jest kasa na Verattiego, ale problem leży w czym innym.
4
Oglądam na TVP info te całe obrady i zastanawiam się po co niektórzy politycy robią zdjęcia i nagrywają
0
Krychowiak nadałby się do tych rzeźników. W LM grają i hajs by się zgadzał. To może być strzał w dziesiątkę.
0
Ta buźka wyraża więcej niż tysiąc słów xd
0
Ktoś tak wczoraj napisał. To nie byłeś Ty, bo sprawdziłem twoje komentarze. Napisz chociaż, że to nie twoje słowa.
0
Biorą wszyscy, ale nie wszyscy czyszczą się na czas
0
Btw. ładne koszulki ;)
1
Po meczu dalej tak mówił xd
0
Mam pytanie do osób, które wymieniały wyświetlacz w telefonie.
Jak to jest z zamiennikiem, który oczywiście przedstawiany jest na aukcjach na allegro jako oryginalny i kosztuje ok 100-150zł.
Jaka jest jakość, awaryjność takiego wyświetlacza i ogólnie powiedzcie jak się sprawuje.
Mój telefon: Xperia Z1
2
Shakira nie zaśpiewa, bo jest podobno skłócona z Antonellą.
10
Ale śmieszne...
2
Czyżby Krisu znowu chciał być bohaterem a nawet nie będzie miał szansy uderzyć? ;(
0
Nie chodzi o to że Arda jest za słaby na bycie zmiennikiem. Po prostu jest szansa, żeby jeszcze na nim coś zarobić. Najmłodszy też nie jest, a kadrę trzeba odmładzać.
0
Właśnie jeżeli chodzi o transfery to aż za dużo tego "więcej niż klub"
0
Bez przesady. Obecnie Brazylia zasłużenie prowadzi w rankingu FIFA.
0
to tym bardziej nie mają szans na LM xd
0
Obecnie myślę, że Polska powalczyłaby z Włochami jak równy z równym.
0
Może poleca go ojciec Neymara xd