2

Jak poczytałem/posłuchałem co mówił Schetyna, Kopacz itd. to jestem coraz bardziej przekonany, że zastąpienie PO PISem jest dobrą zmianą. Przez jakiś czas miałem wątpliwości. Szczególnie jak widzi się takiego Misiewicza albo słucha Macierewicza i tego od San Escobar..tego no Waszczykowskiego. Oczywiście dalej mam nadzieję, że ich jakoś usuną. Mimo to, ta opcja polityczna wydaje mi się "lepsza" niż to co było przez 8 lat.

1

Według mnie lepiej poszukać tańszej alternatywy na PO

0

Stroje jak stroje. Według mnie lepiej byłoby gdyby spodenki były bordowe.
Najważniejsze, że nie ma tego nieszczęsnego "Qatar..."

0

Bardzo optymistyczny wariant ;)

3

Tylko skąd tyle hajsu wziąć, bo Griezman + Bellerin będą trochę kosztować?
Jeśli pojawi się oferta z Chin za Gomesa albo Arde to możliwe, ale w inny wypadku wątpie.

0

Ogórkami to oni są skoro wygrywają mistrzostwo raz na osiem lat przy takim budżecie

0

dzięki wielkie ;)

0

Ma ktoś link do "Pitbull 2: Niebezpieczne kobiety"?
Dzisiaj widziałem na youtubie, ale już skasowano.

1

Jestem na tym serwisie prawie tyle samo, a komentarzy 10 razy mniej. Szanuję ;)

0

O proszę, Nokia powraca ;)

0

Gomes chyba nie przemyślał które pole zaznaczyć :D (0:44)

0

też dobre :P

0

"Cicinho > Dani Alves" xdd

0

Niee, W Hiszpanii wygląda to dużo lepiej. Stare pokolenie odchodzi, ale jest dużo młodych i dobrych. A w Holandii na papierze wygląda to bardzo przeciętnie.

0

Jak ma przyjść Valverde i pracować z Unzue, to chyba już lepiej zostać przy obecnym układzie

0

tak

0

Myślisz, że Barca nie szuka młodych i zdolnych juniorów, którzy grają poza pierwszą drużyną?

0

Brazylia jest na drugim miejscu. Nie zasługują na nie? Obecnie jest to jedna z najlepszych reprezentacji.
Belgia? W eliminacjach radzą sobie bardzo dobrze, na Euro również zaszli nawet daleko więc dlaczego to piąte miejsce w rankingu miałoby być niezasłużone?
Kolumbia? Nie wiem, która jest konkretnie, ale według mnie są jakąś 10-12 reprezentacją Świata

6

Współczuje takim ludziom, którzy zamiast umówić się ze znajomymi na jakiś turniej w fifę przy piwku albo chociaż sami zagrać przez neta, oglądają pół dnia takie coś. Mi byłoby szkoda czasu, ale to ich sprawa.

0

Zamknęli już serwery do Modern Warfare Multiplayer?
BO kiedyś odpalił coda i właśnie nie wiem czy to tylko takie chwilowe było czy już na stałe?

0

Czy ja wiem czy taki bezsensowny. Pokazuje w miarę aktualny układ sił. Oczywiście, że czasem są jakieś absurdy, ale na razie lepszego nie wymyślono.

0

"Może dobre pomysły Lucho były mu podsuwane właśnie przez Unzue"

No właśnie. Unzue pracuje z Enrique i według mnie gdyby miał jakieś super rozwiązania to na pewno podzieliłby się tym z Enrique i nasza gra byłaby inna. Nie mówię, że jest źle, ale trzeba coś zmienić. Problem z Unzue jest taki, że gdyby on został trenerem, to podejrzewam, że to będzie wyglądało nadal tak samo jak w tym sezonie.

1

Cały czas myślałem, że to jakieś konfetti lata albo coś w tym stylu tam w Urugwaju. Tymczasem patrzęm, a tu gołębie xd

14

#Talizman

0

Jeśli pojawiłaby się fajna oferta z Chin to czemu nie ;)

5

Neymar co ma formę ostatnio

0

Starość nie radość

0

Mangala z nieba do piekła

0

Nawet nie pomyślałem, żeby wyrywać dziewczyny testowym samochodem :P
Niegłupi ten twój pomysł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?