0

Jak dla mnie przed początkiem sezonu powinno ustalać się miejsce rozgrywania finału, ale co roku gdzie indziej i nie było był tego kabaretu z remontami

8

Naprawdę? Bo miałem też sen z pewną dziewczyną xd

0

Uff śniło mi się, że Barca przegrała i dopiero teraz uświadomiłem sobie, że to był sen, a wstałem o 8

3

Kraft odrobi dużo punktów do Stocha

1

Ziobro chyba bał lekcje od Kubackiego - leciał w prawo nad zeskokiem

1

haha na polu w Lamborghini z zimnym łokciem :D

1

Oglądam sobie mecz Barcy na jakimś tam streamie i co jakiś czas włącza mi się ostatnie 5 sekund pierwszej połowy meczu Leicester - Manu wtf :D

0

albo w dogrywce

0

Liczyli na pewne 3 pkt z rezerwową Celtą, a zagrają ze składem, który wyeliminował ich z Pucharu Króla. Stąd ten płacz "Królewskich" ;)

Edit, sorry, ale coś mi się jeb***. Dwa razy dodało mi komentarz w złym miejscu. To jest komentarz do tego co napisał wyżej bixmix

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie pasuje mi tu Pique do Dona Corleone. Bardziej taka współczesna Camorra

0

Kraft z Wellingerem cykają sobie foteczki z Lewym ;))

0

No ale czego Krychowiak się spodziewał? Może, że aż tak jego pozycja będzie słaba, nie spodziewał się nikt. Ale przechodzić do zespołu gdzie w środku pola grają: Matuidi, Rabiot, Thiago Motta, Verratti. Za duża konkurencja

0

Też nie możecie wykupić premium na wizja.tv?

0

Ta Mathieu wolny, a w 76 min zaje*ał sprint jakby po fajki do sklepu biegł

0

Wellinger jest teraz piekienie groźny. Może powalczyć o złoto MŚ w Lahti

6

Suarez jaki zaciesz :D

0

Po prostu Messi ;)

1

Ta?
Wymień proszę tą "lepszą" piątkę.

1

Rakitic - Gomes
Czarno to widzę

0

No wiem wiem, ale jakby to powiedzieć - nie ma takiego zwyczaju dodawać swojego zdjęcia ;)

0

Ja nie mówię, żeby wprowadzić taki wymóg. Byłaby w tym pełna dowolność czy ktoś chce wstawić swoje zdjęcie czy nie.

0

Co do zmian, akurat miałem napisać to wcześniej, ale zapomniałem. Co powiecie na pomysł z prawdziwym zdjęciem w avatarze? Praktycznie żadnych informacji o sobie nie podajemy w profilu, a z takim zdjęcie jakoś rozmowa byłaby chyba inna ;)

10

0

Niee, z szarym tłem jest okej ;)

0

Można skądś pobrać darmowy legalny windows 10?

0

ile doliczył?
edit. już widzę

0

Nie wiem jak Wy, ale podczas meczu tenisa wolę jak zawodnik, któremu kibicuje jest górnej części ekranu

0

*przełożony xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?