tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie przed początkiem sezonu powinno ustalać się miejsce rozgrywania finału, ale co roku gdzie indziej i nie było był tego kabaretu z remontami
8
Naprawdę? Bo miałem też sen z pewną dziewczyną xd
0
Uff śniło mi się, że Barca przegrała i dopiero teraz uświadomiłem sobie, że to był sen, a wstałem o 8
3
Kraft odrobi dużo punktów do Stocha
1
Ziobro chyba bał lekcje od Kubackiego - leciał w prawo nad zeskokiem
1
haha na polu w Lamborghini z zimnym łokciem :D
5
Janne mówi jak jest, no bo po co miałby kłamać?
http://www.sport.pl/skoki/1,65074,21347782,ps-w-skokach-ahonen-karani-sa-tylko-slabsi-sprawe-johaug.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
1
Oglądam sobie mecz Barcy na jakimś tam streamie i co jakiś czas włącza mi się ostatnie 5 sekund pierwszej połowy meczu Leicester - Manu wtf :D
0
albo w dogrywce
0
Liczyli na pewne 3 pkt z rezerwową Celtą, a zagrają ze składem, który wyeliminował ich z Pucharu Króla. Stąd ten płacz "Królewskich" ;)
Edit, sorry, ale coś mi się jeb***. Dwa razy dodało mi komentarz w złym miejscu. To jest komentarz do tego co napisał wyżej bixmix
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie pasuje mi tu Pique do Dona Corleone. Bardziej taka współczesna Camorra
0
Kraft z Wellingerem cykają sobie foteczki z Lewym ;))
0
No ale czego Krychowiak się spodziewał? Może, że aż tak jego pozycja będzie słaba, nie spodziewał się nikt. Ale przechodzić do zespołu gdzie w środku pola grają: Matuidi, Rabiot, Thiago Motta, Verratti. Za duża konkurencja
0
Też nie możecie wykupić premium na wizja.tv?
0
Ta Mathieu wolny, a w 76 min zaje*ał sprint jakby po fajki do sklepu biegł
0
Wellinger jest teraz piekienie groźny. Może powalczyć o złoto MŚ w Lahti
6
Suarez jaki zaciesz :D
0
Po prostu Messi ;)
1
Ta?
Wymień proszę tą "lepszą" piątkę.
1
Rakitic - Gomes
Czarno to widzę
0
No wiem wiem, ale jakby to powiedzieć - nie ma takiego zwyczaju dodawać swojego zdjęcia ;)
0
Ja nie mówię, żeby wprowadzić taki wymóg. Byłaby w tym pełna dowolność czy ktoś chce wstawić swoje zdjęcie czy nie.
0
Co do zmian, akurat miałem napisać to wcześniej, ale zapomniałem. Co powiecie na pomysł z prawdziwym zdjęciem w avatarze? Praktycznie żadnych informacji o sobie nie podajemy w profilu, a z takim zdjęcie jakoś rozmowa byłaby chyba inna ;)
10
Liga Mistrzów :D
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/510162852440670/
0
Niee, z szarym tłem jest okej ;)
0
Można skądś pobrać darmowy legalny windows 10?
0
ile doliczył?
edit. już widzę
0
Nie wiem jak Wy, ale podczas meczu tenisa wolę jak zawodnik, któremu kibicuje jest górnej części ekranu
0
*przełożony xd