tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja mam sesje...
1
Czemu według Ciebie nietrafiony karny to pech?
0
Ahonen siedemnasty. Nieźle ;)
1
"Niemcy poza zasięgiem"? :P
0
Ja dobrze widzę? Rafał Patyra prowadzi teleexpres
1
Finlandia czwarta xd
0
Może źle to napisałem, ale chodziło mi właśnie o takie krytykowanie tzn. że teraz jest pod lupą i każde jego zagranie (te złe) będą wyolbrzymiane. Coś takiego jak Ronaldo na tej stronie - gra słabo i jest na cenzurowany
0
Nie oglądam meczu, ale widzę, że hejt na Gomesa jest na czasie
1
Ten kto robi filmiki z Ronaldo mistrzowsko dobiera muzykę xd
0
Nie no, bez przesady ;)
0
Które rozwiązanie podoba wam się bardziej, chodzi o wyświetlacz ten ze starszej generacji BMW serii 5 (f10) czy tej najnowszej (g30)?
g30: https://www.mycarportal.net/wp-content/uploads/2016/10/BMW-G30-5-Series-M-Sport-interior-26.jpg
f10: https://i.wheelsage.org/pictures/b/bmw/518d_sedan_luxury_line/bmw_518d_sedan_luxury_line_21.jpeg
Ja wolę bardziej taki zabudowany wyświetlacz. Według mnie lepiej było zostawić jak jest, tylko powiększyć, coś jak w nowej e-klasie. Niestety BMW poszło w stronę Audi - taki tablet bardziej.
1
To że się nie łapie do 18, nie znaczy, że gra gorzej. To jest w tym najgorsze.
7
A tu Mathieu wychodzi na prawej xd
0
A ja mam nadzieję, że na DM zagra Gomes
1
idź spać
0
Poczekam do oficjalki, ale jeżeli się potwierdzi to dziękuję Panie Boże!!
0
No tak, ale przy obecnych konstrukcjach tak nie jest ;)
0
haha jak na banie wyłapał
2
W skokach narciarskich nigdy nie będzie takich samych warunków dla wszystkich. Zawsze ktoś będzie miał lepiej, a ktoś gorzej. Można to skompensować, ale i to tylko po części. Mimo wszystko lepiej jest skakać w dobrych warunkach niż w słabych i dostać punkty. Nie mniej jednak lepsze to niż nic.
0
Ale końcówka!
0
"Roar Ljokelsoy..." xd
2
Ahonen już kończył karierę, ale wrócił. Widać, że nie mógł żyć bez skoków. Jest cieniem samego siebie, ale jeżeli sprawia mu to przyjemność, to czemu nie?
0
Jak to on. Koledzy nie stworzyli mu sytuacji tak żeby mógł wbić piłkę do bramki.
Raz było groźnie, gdy przyjął piłkę na klatkę i uderzył w słupek, a kilka sytuacji zepsuł, w tym sam na sam.
1
Jest dobrze. Polska na drugim miejscu. Oby tylko Kubacki nie zje*ał, bo Stoch myślę, że skoczy dobrze
1
Na początku myślałem, że trener Malagi to Carlos xd
1
Co jak co ale Ramos po mistrzowsku zgubił krycie
0
Szkoda, że kontuzja, bo wiadomo - tego nie życzę nikomu, ale czy szkoda, że nie będzie grał?
0
Jedyny zawodnik z Realu, którego lubiłem i darzyłem dużym szacunkiem, który jeszcze grał do niedawna to Casillas. Obecnie za nikim nie przepadam
0
coś czuje, że tam w West Hamie może powstać coś na wzór klubu Kokosa xd
0
oho zaczyna się na La Rambli xd