0

A ja mam sesje...

1

Czemu według Ciebie nietrafiony karny to pech?

0

Ahonen siedemnasty. Nieźle ;)

1

"Niemcy poza zasięgiem"? :P

0

Ja dobrze widzę? Rafał Patyra prowadzi teleexpres

1

Finlandia czwarta xd

0

Może źle to napisałem, ale chodziło mi właśnie o takie krytykowanie tzn. że teraz jest pod lupą i każde jego zagranie (te złe) będą wyolbrzymiane. Coś takiego jak Ronaldo na tej stronie - gra słabo i jest na cenzurowany

0

Nie oglądam meczu, ale widzę, że hejt na Gomesa jest na czasie

1

Ten kto robi filmiki z Ronaldo mistrzowsko dobiera muzykę xd

0

Nie no, bez przesady ;)

0

Które rozwiązanie podoba wam się bardziej, chodzi o wyświetlacz ten ze starszej generacji BMW serii 5 (f10) czy tej najnowszej (g30)?

g30: https://www.mycarportal.net/wp-content/uploads/2016/10/BMW-G30-5-Series-M-Sport-interior-26.jpg
f10: https://i.wheelsage.org/pictures/b/bmw/518d_sedan_luxury_line/bmw_518d_sedan_luxury_line_21.jpeg
Ja wolę bardziej taki zabudowany wyświetlacz. Według mnie lepiej było zostawić jak jest, tylko powiększyć, coś jak w nowej e-klasie. Niestety BMW poszło w stronę Audi - taki tablet bardziej.

1

To że się nie łapie do 18, nie znaczy, że gra gorzej. To jest w tym najgorsze.

7

A tu Mathieu wychodzi na prawej xd

0

A ja mam nadzieję, że na DM zagra Gomes

1

idź spać

0

Poczekam do oficjalki, ale jeżeli się potwierdzi to dziękuję Panie Boże!!

0

No tak, ale przy obecnych konstrukcjach tak nie jest ;)

0

haha jak na banie wyłapał

2

W skokach narciarskich nigdy nie będzie takich samych warunków dla wszystkich. Zawsze ktoś będzie miał lepiej, a ktoś gorzej. Można to skompensować, ale i to tylko po części. Mimo wszystko lepiej jest skakać w dobrych warunkach niż w słabych i dostać punkty. Nie mniej jednak lepsze to niż nic.

0

Ale końcówka!

0

"Roar Ljokelsoy..." xd

2

Ahonen już kończył karierę, ale wrócił. Widać, że nie mógł żyć bez skoków. Jest cieniem samego siebie, ale jeżeli sprawia mu to przyjemność, to czemu nie?

0

Jak to on. Koledzy nie stworzyli mu sytuacji tak żeby mógł wbić piłkę do bramki.
Raz było groźnie, gdy przyjął piłkę na klatkę i uderzył w słupek, a kilka sytuacji zepsuł, w tym sam na sam.

1

Jest dobrze. Polska na drugim miejscu. Oby tylko Kubacki nie zje*ał, bo Stoch myślę, że skoczy dobrze

1

Na początku myślałem, że trener Malagi to Carlos xd

1

Co jak co ale Ramos po mistrzowsku zgubił krycie

0

Szkoda, że kontuzja, bo wiadomo - tego nie życzę nikomu, ale czy szkoda, że nie będzie grał?

0

Jedyny zawodnik z Realu, którego lubiłem i darzyłem dużym szacunkiem, który jeszcze grał do niedawna to Casillas. Obecnie za nikim nie przepadam

0

coś czuje, że tam w West Hamie może powstać coś na wzór klubu Kokosa xd

0

oho zaczyna się na La Rambli xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?