tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to jest z jazdą testową?
Marki: Audi, BMW, Mercedes
Czy taka jazda testowa jest darmowa i co trzeba spełnić, żeby być dopuszczonym do takiej jazdy, jaki jest okres czasu/przejechane kilometry, co w przypadku gdy samochód zostanie uszkodzony/skradziony?
BTW. nie planuję zakupu żadnego samochodu ;)
4
Trzeba jednak zauważyć, że miał jeszcze silniejszy wiatr pod narty niż Kraft, a ten skoczył 253 m. Tak więc Kamil mógł polecieć jeszcze dalej, a to z kolei robi się już niebezpieczne
0
Poprawiam się - Mirosławski jest redaktorem naczelnym - czyli osobą, która kieruje wszystkim od strony merytorycznej.
6
Z tego co wiem, on jest szefem tego wszystkiego
2
A w Vikersund puszczają Zenka :D
1
Szkoda gadać :D
Jeszcze to bym przebolał jakby Alonso jeździł w Mercedesie, bo to mój ulubiony kierowca ;) A tak to Jeździ w tej słabej Hondzie...
5
Kibice Arsenalu? Wiem jak się muszą czuć.
Jestem fanem Ferrari w F1. Ostatnie mistrzostwo kierowcy w 2007 roku
0
Jest słabo, ale nie aż tak źle jak w Interze albo Milanie, które już nie grają w LM parę lat, a kluby jeszcze bardziej utytułowane. Liverpool podobnie.
0
chyba każdy zawsze ma taką nadzieję ;)
0
Jak zachowywać się podczas poślizgu samochodu.
Świetnie wytłumaczone :D
0
Do wszystkich, którzy robią własne losowania par 1/4 LM. Nie piszcie co wylosowaliście, bo to jest szczerze jest chu*a warte.
Lepiej piszcie jak obstawiacie ;)
4
chłopak? xd
0
macie jakiegoś streama ze skrótami, bo mi nic nie działa?
0
Przecież on go lekko dotknął
1
Nieprawda. Ja znalazłem 4 :P
5
Ja nie twierdzę, że nie jest dobrym obrońcą. Ba, według mnie jest świetny, tylko problem w tym, że czasem traci głowę
13
W magazynie: Eleven GOL LIVE mówią, że Ramos ma dobrą głowę pod względem fizycznym i psychicznym.
Psychicznym? Średnio bym powiedział :P
4
Wrzutka i gol.
W piłce nożnej chodzi chyba o strzelanie goli, ale mogę się mylić/
2
i co z tego że wrzutka?
1
Był Domen, Kamil, a teraz Kraft i Wellinger
0
Bo to jest prawda. Niemcy i Austriacy są najlepiej oceniani. Nie zauważyłeś tego jeszcze?
W skokach są równi i równiejsi. Dam Ci przykład. Wiesz kto ma pierwszeństwo przy wyborze materiałów na kombinezony? Reprezentanci tych dwóch krajów.
0
Świetna decyzja, bo jednak awans Barcy był mało prawdopodobny ;)
0
O właśnie, to Ty pisałeś, że jedziesz do kina na Barcę, bo ktoś pisał? ;)
1
Też tak miałem. Do godziny przed meczem nie wierzyłem. Mówiłem kolegom, że to niemożliwe. Można wygrać 4:0 w LM, ale nie odrobić. Szanse praktycznie zerowe.
Zmieniłem jednak zdanie jak zobaczyłem moją Barcę, która wychodzi na boisko. To był moment kiedy powiedziałem sobie, że to jest piłka nożna, oni dali radę strzelić aż cztery bramki to i my damy (wiem, wbrew temu co napisałem wcześniej). Zdawałem również sobie sprawę, że bramka dla PSG jest bardzo realna, ale wbrew logice dalej wierzyłem, nawet nie w 4:0, a w to że Barca strzeli nawet 6 goli.
Nie wiem czy takie coś zdarzy się jeszcze w LM. Być może zdarzy, ale na pewno nie prędko.
0
Wtedy nas nie powinno być w finale.
Taka jest niestety prawda.
0
niee, Real chcę przed finałem
0
A wczoraj przed meczem tak sobie myślę - Messi, taki fajny dorobek bramkowy w tym sezonie w LM. Mógłby pobić rekord, a tak... ;)
2
Założę się, że w takiej samej sytuacji z Ronaldo twój komentarz byłby zupełnie inny.
10
Ja chcę Real, ja chcę Real w 1/4!!
0
To jest niesamowite jaka jest cienka granice między sukcesem a porażką. Do niedawna Barca praktycznie za burtą LM - do awansu potrzebuje cudu, w lidze teoretycznie (bo Real mecz zaległy) 7 pkt straty.
Parę tygodni później Barca bije się o trzy trofea ;)