tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
serio? xd
8
To od jutro Ter Stegen łysy? ;)
0
nie zaczaiłem ;)
0
Czterech Polaków w pierwszej ósemce. I to na MŚ.
Jakich my dożyliśmy czasów ;)
0
jakieś zdjęcie/nagranie?
0
Ed sheeran - Shape of you
o to Ci chodzi? :D
0
Stoch chyba spóźnił wyjście z progu
1
Sędzia z Austrii same 20 daje xd
chyba jakaś awaria komputera
0
Nie no wiem, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest dramatycznie słaby w stosunku do poziomu ligi, ale akurat w tym meczu uważam, że sędziowie nie popełnili jakiś większych błędów.
1
hejt na sędziowanie jest teraz modny
1
Ciekawi mnie czy Halilović tak po prostu ma - chodzi mi o te ruchy i ogólnie zachowanie czy jest to naturalne, czy stara się upodobnić do Messiego i chce, żeby ludzie to widzieli. Oczywiście nie każdemu to będzie wychodzić, a Halilović w każdym razie robi to skutecznie.
2
Mirosławski ma już orgazm
1
No kurwa nie
nie wierze
1
Gość gra padake, a mecz zokończy z bramką
0
Żeby ocenić piłkarza trzeba obejrzeć przynajmniej parę spotkań pod rząd. Nie śledzę Las Palmas, a tym samym Hlilovicia, ale dzisiaj jego gra bardzo mi się podoba ;)
0
ja ofensywnie, nawet rm.pl chyba odwiedzę :D
1
nie mów hop (Real) :P
0
Oj nie wiem czy tam akurat Morata był na spalonym
0
To jest skandal, że Bale za to kopnięcie nie dostał od razu czerwonej, tylko wylatuje po drugiej żółtej
0
Rakitic [*]
1
Nie wiecie może czy można zalogować się jednocześnie na tym samym koncie eleven na dwóch różnych komputerach i oglądać ten sam mecz?
1
Środek tygodnia, ale jutro wolne, więc na pewno jakieś piwko czy to na Barcy czy to na Realu się wypije ;))
0
dobre ;)
w sumie tak pobieżnie zobaczyłem ten komentarz, ale zobaczyłem na ortografię i myślałem, że on tak na serio, a to jakiś troll xd
0
a może i tak ;)
2
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1177571019030475&set=p.1177571019030475&type=3&theater
Zauważyłem jak kolega wrzucił to zdjęcie pod postem RealMadryt.pl na fb.
Takich oszołomów trzeba banować od razu, zanim złoży jaja, żeby takie komentarze nie szły potem w Świat.
2
ja na przykład nabywam umiejętność mówienia w języku rosyjskim
1
ja to był jej zaje*ał za to. Jak to można -,-
1
A ja na początku pomyślałem o tym Kościelnym z Arsenalu xd
1
Liczy się efekt, a afektem tych wrzutek są dzisiaj dwie bramki
edit. komentarz oczywiście do szogetyn, źle kliknąłem
0
miałem to dopisać ;)