1

serio? xd

8

To od jutro Ter Stegen łysy? ;)

0

nie zaczaiłem ;)

0

Czterech Polaków w pierwszej ósemce. I to na MŚ.
Jakich my dożyliśmy czasów ;)

0

jakieś zdjęcie/nagranie?

0

Ed sheeran - Shape of you
o to Ci chodzi? :D

0

Stoch chyba spóźnił wyjście z progu

1

Sędzia z Austrii same 20 daje xd
chyba jakaś awaria komputera

0

Nie no wiem, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest dramatycznie słaby w stosunku do poziomu ligi, ale akurat w tym meczu uważam, że sędziowie nie popełnili jakiś większych błędów.

1

hejt na sędziowanie jest teraz modny

1

Ciekawi mnie czy Halilović tak po prostu ma - chodzi mi o te ruchy i ogólnie zachowanie czy jest to naturalne, czy stara się upodobnić do Messiego i chce, żeby ludzie to widzieli. Oczywiście nie każdemu to będzie wychodzić, a Halilović w każdym razie robi to skutecznie.

2

Mirosławski ma już orgazm

1

No kurwa nie
nie wierze

1

Gość gra padake, a mecz zokończy z bramką

0

Żeby ocenić piłkarza trzeba obejrzeć przynajmniej parę spotkań pod rząd. Nie śledzę Las Palmas, a tym samym Hlilovicia, ale dzisiaj jego gra bardzo mi się podoba ;)

0

ja ofensywnie, nawet rm.pl chyba odwiedzę :D

1

nie mów hop (Real) :P

0

Oj nie wiem czy tam akurat Morata był na spalonym

0

To jest skandal, że Bale za to kopnięcie nie dostał od razu czerwonej, tylko wylatuje po drugiej żółtej

0

Rakitic [*]

1

Nie wiecie może czy można zalogować się jednocześnie na tym samym koncie eleven na dwóch różnych komputerach i oglądać ten sam mecz?

1

Środek tygodnia, ale jutro wolne, więc na pewno jakieś piwko czy to na Barcy czy to na Realu się wypije ;))

0

dobre ;)
w sumie tak pobieżnie zobaczyłem ten komentarz, ale zobaczyłem na ortografię i myślałem, że on tak na serio, a to jakiś troll xd

0

a może i tak ;)

2

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1177571019030475&set=p.1177571019030475&type=3&theater

Zauważyłem jak kolega wrzucił to zdjęcie pod postem RealMadryt.pl na fb.
Takich oszołomów trzeba banować od razu, zanim złoży jaja, żeby takie komentarze nie szły potem w Świat.

2

ja na przykład nabywam umiejętność mówienia w języku rosyjskim

1

ja to był jej zaje*ał za to. Jak to można -,-

1

A ja na początku pomyślałem o tym Kościelnym z Arsenalu xd

1

Liczy się efekt, a afektem tych wrzutek są dzisiaj dwie bramki

edit. komentarz oczywiście do szogetyn, źle kliknąłem

0

miałem to dopisać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?