1

"Niestety ale w przyszłym sezonie Ramos powinien być już tylko rezerwowym. Benzemę i Navasa trzeba sprzedać. Potrzebny jest tez Nam zawodnik typu Hazard, Di María czy Coutinho" - cytat wiadomo z jakiej strony xd

0

Który to już raz tym sezonie mieliśmy przegrać ligę, a póki co są 4 pkt straty. Rewelacji nie ma, ale do odrobienia.

0

fajna piosenka :P

2

Najbardziej nie dowierzam, gdy czytam stare wiadomości do dziewczyn :D

1

To jest niemożliwe jak Ajax to zepsuł

1

Denerwuje mnie Żewłakow tym częstym "momentalnie"

0

ogólnie cały poziom Euro był średni

4

Jakbyś spytał czy gra w Csa to by Ci odpisał ;)

0

Nie rozumiem jak można mówić, że ktoś jest lepszy bo strzelił więcej bramek. Jeżeli obaj strzelają sporo to nie ma to aż tak dużego znaczenia, bo liczy się całokształt - bramki, tworzenie sytuacji, asysty no i wyniki drużyny (choć czasem mogą bardzo mylić co do wyboru najlepszego piłkarza - przykład z ostatniego roku).
Dziwne jest to, że teraz fani Barcy mówią, że Leo jest lepszy, bo ma więcej bramek. A jak Ronaldo miał więcej to znaczy, że był lepszy? Nie.

Poza tym nikt nie powiedział, że jeśli ZP nie powędruje do Messiego, to zdobędzie ją Ronaldo. Równie dobrze może ją zdobyć Bale (jeżeli Real wygrałby LM) lub ktoś inny.
Na tym etapie sezonu jeszcze nic nie wiadomo.

1

PSG może i nie zagra drugiego tak dobrego spotkania. Tylko pytanie, czy my zagramy dobry mecz?

0

Szczerze? Jakoś nie czuję radości, że Barca być możne wygra to spotkanie, bo z taką grą i tak nie ma szans na mistrza.
Nie mniej jednak, lepsze 3 pkt niż 1

1

Lucho też chyba nie ma planu B w tym sezonie :P

1

Aj chciałbym się tak ponudzić ;)

1

A znając życie wezmą Eusebio, bo DNA Barcy

0

Tak, ale wspomniałeś o Verrattim. Ja uważam, że kogoś takiego nam potrzeba.

0

3

w piątek jakoś o 20:30 pierwsza reklama podczas filmu na TVN trwa z 20 min

0

bardzo

0

Aj marzy mi się Verratti - absolutny top pomocników

6

nowy czasownik: (przy)ceerzyć :D

0

no i po ch ten żółty tam stoi

1

Zarobi troszkę hajsu. Nic w tym złego

4

Barca obrała fajny kierunek. Podobnie jak Umtiti - niedrogi młody i obiecujący zawodnik.

1

Nie wiem czy to dobry pomysł dla osoby która jest z 98 nawet jeśli pracowałeś gdzieś wcześniej fizycznie.
Kasa fajna, ale 10 h od poniedziałku do niedzieli?

2

Oj ktoś tam napisał, że Arsenal ma lepszą sytuację, ale czy to istotne?
Obie drużyny mają minimalne szanse na awans

2

hahaha beka życia
no nie wierzę
dobre!!

0

Takie głupie że aż śmieszne :D

0

niee

0

No właśnie - lepiej niech nie kupuje :P

2

Co jak co, ale Ronaldo uważa, żeby nie zepsuć fryzury, gdy łapie się za głowę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?