tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
System Ci nie ruszy jeżeli podłączysz dysk do innej płyty głównej
0
To jest geniusz. To jest piłkarz kompletny !!
0
Po tym co ostatnio pokazał Denis, Rafinha to chyba najlepsze rozwiązanie
4
Na ten moment nie widzę naszej pomocy bez Iniesty i Busquetsa. Oni dwa muszę grać + ktoś z wymienionych: Rakitic, Gomes, Denis Suarez, Rafinha, Arda
Szczerze? Żaden z wymienionych mnie nie przekonuje.
A może Sergi Roberto w takim razie?
0
jak nie będziesz grał Gomes to może wygramy :P
0
A nie wiedziałem nawet ;)
0
Też coś takiego pamiętam. Pewnie Messi
8
"Nagroda mówi sama za siebie...jestem..." już myślałem, że powie "jestem najlepszy" xdd
2
Nie no, ale żeby ręce w kieszeni..
0
Założę się, że Ronaldo swoje wybierał sam
1
To tak jak z Ronaldo. Nie był nawet najlepszy w swoim zespole, a walczy o tytuł najlepszego piłkarza roku
4
A ostatni sezon Rijkarda?
1. Real
2. Villareal
3. Barca
15
Ja bym się nie martwił raczej stratą punktową do Realu tylko stylem gry, bo grając tak dalej to my nic nie wygramy w tym sezonie, nie chodzi tu już tylko o ligę
4
pewnie męczy go jeszcze po sylwestrze od tych jego win xd
1
Weź już przestań z tym sędzią. Jeszcze żebyśmy zagrali chociaż dobrze
5
To już nie jest śmieszne. Poważnie bym się zastanowił czy tam nie ma jakiś ustaleń przed meczem.
0
Kiedyś Ibra, bodajże w meczu LM gdy Barca odpadła najszybciej biegł właśnie schodząc ;)
0
uff
Chyba nie przesadzę jeśli powiem, że Gomes powinien zejść po bramce, no bo jak można tak wracać za gościem jak on
3
Na początku jak spojrzałem na trenera Villareal, to myślałem, że to Mourinho :D
0
racja
2
Stoch w tamtym sezonie był bez formy, wcześniej miał kontuzję. Turniej czterech skocznie to za mało. Jeżeli utrzyma tę formę do końca sezonu (w tym są MŚ) to być może za rok odbierze nagrodę.
41
Gdy pies podjada Ci hormon wzrostu ;))
0
żebyśmy my w tym styczniu nie zaprzepaścili szansy na to jedne z trofeów
7
bez przesady z tym "zjada na śniadanie"i w ogóle, że jest lepszy
0
miałem wrażenie, że poleciał dalej, podobnie miałem z Kubackim
0
Tak naprawdę ta rekompensata za wiatr i obniżenie belki jest chu*a warta, ale lepsze to niż nic
0
Może i miałby dużo więcej punktów, ale to niesprawiedliwe, że mu obniżyli belkę. To też trzeba przyznać
0
Ewidentny
0
Messi pomyślał, że sobie pośmieszkuje i zaczął obserwować Chelsea :P
0
A gdzie był Vardy parę lat wcześniej zanim zdobył Mistrzostwo Anglii ;))