0

Większość kupuje kupuje produkty Apple prawdopodobnie dla szpanu (głównie chodzi o to, żeby zrobić zdjęcie w lustrze i na Instagram - wtedy widać, że jesteś kimś xd)
ale są również osoby, które kupują Apple, bo jest to po prostu dobry system (niezależnie czy jest to Iphone, Ipad itd.)

2

Zobaczyłem wersję za 2400zł
droższej wolę nie patrzeć :P

5



19-letni Messi. Pamiętam, że dowiedziałem się o tym z Bravo Sportu :P

0

tak tak, odbędzie się ogłoszenie najlepszego zawodnika roku według FIFA

0

On w ogóle zapłacił te zaległe alimenty?

0

Teraz to można powiedzieć "gdyby Ronaldo był na poziomie kolegów"

1

Gala będzie, ale w stycznu, organizowana przez FIFA

0

Ja za to jestem ogromnie rozczarowany. Ta złota piłka jest chyba pierwszą, kiedy jestem rozczarowany. O ile 3 poprzednie Ronaldo zdobył zasłużenie to ta na pewno nie powinna do niego trafić. Szkoda, bo najgorsze jest to, że on w swoim mniemaniu jest najlepszy i podejrzewam, że chamskie zachowania czy wypowiedzi z jego strony mogą się nasilić, bo przecież "najlepszemu piłkarzowi" wolno. Prawda jest jednak inna.
To już się stało. Teraz trzeba tylko liczyć, że w następnych latach Messi zdobędzie kolejne Ballon d'Or i powiększy swoją przewagę.

1

nie pajacuj

0

Faworyci 1/8 według mnie:
1. City, chociaż Monaco może powalczyć, nie zdziwię się jeżeli wyeliminują Anglików
2. Real, Napoli to dobra drużyna, według mnie ich szanse są nie dużo, ale mniejsze
3. Dortmund
4. Bayern - Arsenal, szanse oceniam 50 do 50, awans żadnej z drużyn nie będzie zaskoczeniem
5. Juve
6. Atletico
7. Barca
8. Chyba Sevilla, chociaż liczę na Leicester

1

Dlaczego Arsenal nie miałby przejść Bayernu?

0

nom, według mnie również Arsenal nie jest na straconej pozycji

0

Mógłby ktoś pisać relację live, bo mam akurat zajęcia i nie mam czasu nigdzie indziej wchodzić ;)

edit. ok już jest

2

Ale grzać może xd

1

słaby przykład na tekst "kasa to nie wszystko". Są tam tylko wyjątki: Tottenham i Real i może Sporting

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mi wyszło tak:

Sevilla - Borussia Dortmund
Real Madrid - Arsenal
Benfica - Leicester City
FC Porto - AS Monaco
Bayern München - Juventus
Paris Saint-Germain - Atlético Madrid
Bayer Leverkusen - FC Barcelona
Manchester City - Napoli

3

Ciekawe czy zostałby ukarany, gdyby tak sobie dyskutował z piłkarzami Realu..
aj sami wiecie, szkoda gadać...

3

Pamiętasz słowa Simeone z poprzedniego sezonu?
Nie może tak być, że Królewscy zdobywają majstra raz na 8 lat

0

Może jakiś konkurs z wytypowaniem par 1/8 LM?
Piszcie w komentarzu ;)

0

Jeżeli chodzi o czwórkę najlepszych zespołów w Premier League ostatnich 10-15 lat to tam raczej powinien być Liverpool. a nie City

1

Co ciekawe, bracia Prevcovie, a więc Domen i Peter nie przepadają za soba

0

A wiesz ile razy puszczali Stocha w beznadziejnych warunkach?

7

Ten "puchar" który dostają skoczkowie wygląda jak półmisek na wędlinę na święta :P

0

4 i 5 miejsce wczoraj to nie przypadek ;)

1

Czy będzie dublet? :)

0

Walka o mistrza w Premier League zapowiada się naprawdę pasjonująco. Na ten moment chyba Chelsea jest faworytem, nieco mniejsze, ale wciąż bardzo duże szanse daję Liverpoolowi (mam nadzieję, że to oni zgarną majstra) oraz Arsenalowi. Nie wiem natomiast jak City, bo grają w kratkę. Tottenham i Manu powalczą pewnie o Ligę Europy.

1

Zwracam Ci honor ;)

0

Szkoda strzępić ryja

1

Te, Samuel, to że zagrałeś dzisiaj dobry mecz to nie znaczy, że możesz tak kląć na naszej stronie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?