0

Dzięki. No to troszkę lipa

0

Luis Enrique nie nominowany?
Pozostaje tylko dalej robić swoje w La Liga. Kolejne mistrzostwo Hiszpanii będzie najlepsza odpowiedzią.

0

Serio???? Luis Enrique nie był nominowany???

0

Kiedy jakieś wybory na to stanowisko?

2

Remember the name: Lionel Messi! (0:55)

0



Nie potrafię tego wytłumaczyć. Dziejsza sytuacja z golem Moraty to już jest szczyt wszystkiego

3

Podziemny krąg w TV Puls
Polecam, świetny film

1

hit!!!!!

20

Powiedzcie mi co chciał zyskać Ronaldo podnosząc rękę i spoglądając chyba w kierunku bocznego arbitra po golu Moraty?
Sygnalizował spalonego czy jak? xdd

2

Athletic jak fajnie wyszedł z kontry. Niestety zakończenie słabiutkie

1

Tomasz Ćwiąkała stwierdził, że w głosowaniu na najlepszego piłkarza powinni brać udział dzieci, gdyż głosy są spontaniczne i po prostu wskazują piłkarza który gra najlepiej, bez większej analizy

No ciekawe czy takie dziecko dostrzeże świetną grę obrońcy i na niego zagłosuje czy zagłosuje na gościa, który strzeli najwięcej bramek.

Nie zgadzam się z tą opinią.

1

Absencja: 6-8 tygodni
El Clasico: za 6 tygodni
wiek: 32 lata

Wiadomo, taki mecz bez Iniesty i z Iniestą to duża różnica, ale nie ma co się spieszyć. W przypadku odnowienia urazu runda wiosenna bez Andresa to byłoby dopiero osłabienie.

0

Tak czytam odpowiedzi na mój komentarz i zdałem sobie sprawę, że napisałem jak jakaś ameba umysłowa

2

Wyobraź sobie, że w ostatniej minucie nie ma karnego dla Barcy albo Messie go nie strzela. Myślę, że wtedy inaczej myślałbyś o Gomesu

1

Gdy widzę go z piłką przy nodze ogarnia mnie spokój oglądając mecz. Wydaje mi się, że tak samo myślą jego partnerzy na placu.

0

Andre Gomes jak tak dalej będzie się prezentował, niech odda część kwoty transferu ze swojej pensji (kosztował bodajże 40 + 15 zmiennych)

0

No kur.. poszedłem na chwilę do łazienki

0

Coś się nam w końcu należy za to wykluczenie Andresa

0

Już drugi raz Digne dał się tak objechać

4

Dzisiaj w hicie Serie A Milan - Juve bardzo liczę na Milan. Kiedyś byłem przez jakiś czas wielkim fanem tego klubu, a głownie jej gwiazdy - Kaki (nie wiem czy poprawnie odmieniłem :P). Fajnie jakby znowu wrócili na szczyt, przynajmniej w Serie A ;)

5

Od wczoraj zacząłem znów grac w Call of Duty 2. To były piękne czasy. Najbardziej pamiętam misję w Stalingradzie, ale ona chyba była w CoD1 ;)

0

Masz rację. Nie wiedziałem, że sponsor ma się znaleźć w nazwie Camp Nou. Mój błąd.

3

Odnośnie modernizacji Santiago Bernabeu

"Prace, których koszt szacowany jest na około 400 mln euro, rozpoczną się w przyszłym roku, a sfinansuje je fundusz inwestycyjny IPIC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który w zamian zostanie dodany do nazwy stadionu".

No cóż - Real się sprzedał

1

W pierwszej połowie City jeszcze wyglądało jako tako. Ba, powiedziałbym, że nawet mieli lekka przewagę, przynajmniej w sytuacjach bramkowych. Natomiast w drugiej przy piłkarzach Barcelony wyglądają jak juniorzy

3

"Kogut w nowym kurniku" haha

0

Nie wierze. Co za pojeby. I to pod samym Santiago Bernabeu...

0

już ogarnąłem ;)

1

Ma ktoś instalkę messengera na androida przed tą najnowszą aktualizacją, która jest z opcją "snapchat"?

0

Ja tam grałem w 2 klasie podstawówki w GTA Vice City i nie sądzę, żebym miał zniszczoną psychikę teraz czy coś w tym stylu ;) (teraz jestem na studiach)

0

A mógł grać w Barcelonie te 3-4 lata...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?