tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki. No to troszkę lipa
0
Luis Enrique nie nominowany?
Pozostaje tylko dalej robić swoje w La Liga. Kolejne mistrzostwo Hiszpanii będzie najlepsza odpowiedzią.
0
Serio???? Luis Enrique nie był nominowany???
0
Kiedy jakieś wybory na to stanowisko?
2
Remember the name: Lionel Messi! (0:55)
0
Nie potrafię tego wytłumaczyć. Dziejsza sytuacja z golem Moraty to już jest szczyt wszystkiego
3
Podziemny krąg w TV Puls
Polecam, świetny film
1
hit!!!!!
20
Powiedzcie mi co chciał zyskać Ronaldo podnosząc rękę i spoglądając chyba w kierunku bocznego arbitra po golu Moraty?
Sygnalizował spalonego czy jak? xdd
2
Athletic jak fajnie wyszedł z kontry. Niestety zakończenie słabiutkie
1
Tomasz Ćwiąkała stwierdził, że w głosowaniu na najlepszego piłkarza powinni brać udział dzieci, gdyż głosy są spontaniczne i po prostu wskazują piłkarza który gra najlepiej, bez większej analizy
No ciekawe czy takie dziecko dostrzeże świetną grę obrońcy i na niego zagłosuje czy zagłosuje na gościa, który strzeli najwięcej bramek.
Nie zgadzam się z tą opinią.
1
Absencja: 6-8 tygodni
El Clasico: za 6 tygodni
wiek: 32 lata
Wiadomo, taki mecz bez Iniesty i z Iniestą to duża różnica, ale nie ma co się spieszyć. W przypadku odnowienia urazu runda wiosenna bez Andresa to byłoby dopiero osłabienie.
0
Tak czytam odpowiedzi na mój komentarz i zdałem sobie sprawę, że napisałem jak jakaś ameba umysłowa
2
Wyobraź sobie, że w ostatniej minucie nie ma karnego dla Barcy albo Messie go nie strzela. Myślę, że wtedy inaczej myślałbyś o Gomesu
1
Gdy widzę go z piłką przy nodze ogarnia mnie spokój oglądając mecz. Wydaje mi się, że tak samo myślą jego partnerzy na placu.
0
Andre Gomes jak tak dalej będzie się prezentował, niech odda część kwoty transferu ze swojej pensji (kosztował bodajże 40 + 15 zmiennych)
0
No kur.. poszedłem na chwilę do łazienki
0
Coś się nam w końcu należy za to wykluczenie Andresa
0
Już drugi raz Digne dał się tak objechać
4
Dzisiaj w hicie Serie A Milan - Juve bardzo liczę na Milan. Kiedyś byłem przez jakiś czas wielkim fanem tego klubu, a głownie jej gwiazdy - Kaki (nie wiem czy poprawnie odmieniłem :P). Fajnie jakby znowu wrócili na szczyt, przynajmniej w Serie A ;)
5
Od wczoraj zacząłem znów grac w Call of Duty 2. To były piękne czasy. Najbardziej pamiętam misję w Stalingradzie, ale ona chyba była w CoD1 ;)
0
Masz rację. Nie wiedziałem, że sponsor ma się znaleźć w nazwie Camp Nou. Mój błąd.
3
Odnośnie modernizacji Santiago Bernabeu
"Prace, których koszt szacowany jest na około 400 mln euro, rozpoczną się w przyszłym roku, a sfinansuje je fundusz inwestycyjny IPIC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który w zamian zostanie dodany do nazwy stadionu".
No cóż - Real się sprzedał
1
W pierwszej połowie City jeszcze wyglądało jako tako. Ba, powiedziałbym, że nawet mieli lekka przewagę, przynajmniej w sytuacjach bramkowych. Natomiast w drugiej przy piłkarzach Barcelony wyglądają jak juniorzy
3
"Kogut w nowym kurniku" haha
0
Nie wierze. Co za pojeby. I to pod samym Santiago Bernabeu...
0
już ogarnąłem ;)
1
Ma ktoś instalkę messengera na androida przed tą najnowszą aktualizacją, która jest z opcją "snapchat"?
0
Ja tam grałem w 2 klasie podstawówki w GTA Vice City i nie sądzę, żebym miał zniszczoną psychikę teraz czy coś w tym stylu ;) (teraz jestem na studiach)
0
A mógł grać w Barcelonie te 3-4 lata...