0

Bardzo sensowna jedenastka, ale nie do końca.
Co tam robi Thiago Silva? xd
Najbardziej pominięty zawodnik? Suarez. Tylko pytanie za kogo miałby tam być?
Osobiście według mnie z przodu powinno być MSN, ale pominąć Ronaldo? Powiem tak, ze względu na to co wygrał nie można go pominąć w tym zestawieniu, ale swoją grą nie zasłużył na to.

0

Tak też może być ;)

3

To są włosy Conte. Właśnie z ciekawości sprawdziłem o co chodzi i okazuje się, że Conte zrobił sobie przeszczep ;)

9

aj, gdyby wtedy tylko Munir dobrze dołożył nogę...

0

Lepiej że Ronaldo i Messi grają w tym samym czasie. Pomyśl co byłoby gdyby nie grali ze sobą. Ludzie spieraliby się ze sobą o miano najlepszego gracza w historii, a tak sytuacja jest w miarę jasna (oprócz ludzi powiązanych z Madrytem)

0

oj myślę, że Umtiti pogra w Barcy przez długie lata ;)

2

a trzeci Haybock ma ok. 9 pkt straty ;)

25

18,5

To ładną notę dostał Eseisenbichler od swojego rodaka za takie lądowanie

0

Domen chyba nie wytrzymał presji

4

To nie są babcie, to są stare rury. Mówię oczywiście o tych bezczelnych

0

O ile "Ukrytą Prawdę" i "Szkołę" lubię, to tego paradokumentalnego ścierwa z Polsatu nie da się oglądać

0

Ciekawi mnie co za tablet ma Unzue :P

0

Zacytuję hiszpanskiego komentatora "Uno dos tres cuatro"

0

Messi.

1

Neymar skiksował jak jakiś Ronaldo xd

0

Domen Prevc to jest niesamowity talent

0

?

1

Zna ktoś jakąś dobrą stronę z niedrogimi i ładnymi zegarkami?

0

Najgorsze to jest to, że Enrique po meczu wychwalał Vidala jaki to on był fenomenalny, a koniec końców i tak nie gra

0

Puma ;)

0

Gdy dowiadujesz się, że w tv jest jakiś finał i włączasz mecz dopiero w 119 minucie to wiedz, że nie jest to zbyt prestiżowy turniej ;P

0

Słabe warunki, nie ma co się dziwić. Daniel Andre-Tande i Domen Prevc też bez rewelacji

1

Ona ma niesamowitą pupę. Ogólnie jest bardzo ładna i zgrabna. Pozazdrościć Messiemu, a warto zaznaczyć, że znają się od dzieciństwa

3

Uwielbiam takie komentarze wielkich obrońców demokracji ;))

1

Mimo wszystko więcej szacunku do Mathieu. Co prawdą trochę przepłacony, ale on też wniósł swój udział w zdobyciu trypletu.

3

A pamiętasz Inieste z Chelsea?

0

Rozumiem jakby był jakiś kwiecień/maj i Real ma w tej fazie sezonu tą przewagę co teraz, gra w 1/2 LM i 1/2 Pucharu Króla, ale żeby pisać o tryplecie w grudniu?

9

lata świetlne to jednostka odległości

0

bądź patriotą - sts :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?