tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo sensowna jedenastka, ale nie do końca.
Co tam robi Thiago Silva? xd
Najbardziej pominięty zawodnik? Suarez. Tylko pytanie za kogo miałby tam być?
Osobiście według mnie z przodu powinno być MSN, ale pominąć Ronaldo? Powiem tak, ze względu na to co wygrał nie można go pominąć w tym zestawieniu, ale swoją grą nie zasłużył na to.
0
Tak też może być ;)
3
To są włosy Conte. Właśnie z ciekawości sprawdziłem o co chodzi i okazuje się, że Conte zrobił sobie przeszczep ;)
9
aj, gdyby wtedy tylko Munir dobrze dołożył nogę...
0
Lepiej że Ronaldo i Messi grają w tym samym czasie. Pomyśl co byłoby gdyby nie grali ze sobą. Ludzie spieraliby się ze sobą o miano najlepszego gracza w historii, a tak sytuacja jest w miarę jasna (oprócz ludzi powiązanych z Madrytem)
0
oj myślę, że Umtiti pogra w Barcy przez długie lata ;)
2
a trzeci Haybock ma ok. 9 pkt straty ;)
25
18,5
To ładną notę dostał Eseisenbichler od swojego rodaka za takie lądowanie
0
Domen chyba nie wytrzymał presji
2
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/byla-gwiazda-milanu-psg-i-chelsea-konczy-kariere/94b24d?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb
Alex z powodu kontuzji kończy karierę. Szkoda
4
To nie są babcie, to są stare rury. Mówię oczywiście o tych bezczelnych
0
O ile "Ukrytą Prawdę" i "Szkołę" lubię, to tego paradokumentalnego ścierwa z Polsatu nie da się oglądać
0
Ciekawi mnie co za tablet ma Unzue :P
0
Zacytuję hiszpanskiego komentatora "Uno dos tres cuatro"
0
Messi.
1
Neymar skiksował jak jakiś Ronaldo xd
0
Domen Prevc to jest niesamowity talent
0
?
1
Zna ktoś jakąś dobrą stronę z niedrogimi i ładnymi zegarkami?
0
Najgorsze to jest to, że Enrique po meczu wychwalał Vidala jaki to on był fenomenalny, a koniec końców i tak nie gra
0
Puma ;)
0
Gdy dowiadujesz się, że w tv jest jakiś finał i włączasz mecz dopiero w 119 minucie to wiedz, że nie jest to zbyt prestiżowy turniej ;P
0
Słabe warunki, nie ma co się dziwić. Daniel Andre-Tande i Domen Prevc też bez rewelacji
1
Ona ma niesamowitą pupę. Ogólnie jest bardzo ładna i zgrabna. Pozazdrościć Messiemu, a warto zaznaczyć, że znają się od dzieciństwa
3
Uwielbiam takie komentarze wielkich obrońców demokracji ;))
1
Mimo wszystko więcej szacunku do Mathieu. Co prawdą trochę przepłacony, ale on też wniósł swój udział w zdobyciu trypletu.
3
A pamiętasz Inieste z Chelsea?
0
Rozumiem jakby był jakiś kwiecień/maj i Real ma w tej fazie sezonu tą przewagę co teraz, gra w 1/2 LM i 1/2 Pucharu Króla, ale żeby pisać o tryplecie w grudniu?
9
lata świetlne to jednostka odległości
0
bądź patriotą - sts :P