2

A niech i nawet całe władze będą za Realem, a Barca niech robi swoje. Byleby traktowano Barcę sprawiedliwie i nie było "przypadkowych pomyłek sędziów

0

Hercules Alicante jest klubem z Katalonii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To jest już niemożliwe. Ciekawe jakie było prawdopodobieństwo, że nie trafi :P

6

Boże, i co z tego że było? Może nie siedzi cały czas online?

0

Iniesta to jest klucz do sukcesu w tym spotkaniu

0

Miejmy nadzieję, że już niedługo nastąpi eksplozja formy Barcy. Początek tego sezonu, pod względem gry - taka nijakość, jest podobny do tego pamiętnego, sprzed dwóch lat

0

Ta, teraz to magia, a jak była taka sytuacja jak teraz mamy to największy hejt szedł na Alvesa

0

aa ok ;)

0

uff, już myślałem, że Neymar trafi kogoś z Sociedad tym podaniem

2

Dopiero teraz ogarnąłem, że Barca w tym sezonie w strojach domowych ma czerwone getry, a nie niebieskie :P

0

Co gość ma odejście

3

„Messi jest najlepszy na świecie, ale względu na zdobyte w tym sezonie trofea postawiłem na Cristiano Ronaldo” - w takim razie dlaczego nie jest na drugim miejscu?

0

Ja tam to lubię

0

lol
matka Neymara też ma bulić??

1

Wiadomo - jak chcesz wygrać LM to musisz pokonać najlepszych, ale czy ktoś będzie pamiętał za 5 lat jaką drogę miał Real do finału LM?

0

Podobno Bayern to samograj i Guardiola przyszedł na gotowe xd

5

Jakby ktoś nie oglądał, to polecam "Wielkie konflikty", kanał Grupa Filmowa Darwin na youtubie. To co wyprawia dwójka chłopaków z tego kanału to mistrzostwo świata ;))



Mi się najbardziej podoba odcinek Hitlerem, Mojżeszem i Arką Noego

0

Myślę, że Bellerin wie z kim musiałby rywalizować na prawej obronie. Nie wiem czy to nie będzie śmieszne, bo już pewna osoba powiedziała, że jego transferem jest Puyol, ale Roberto tak można nazwać. Gość gra zaledwie kilka miesięcy na całkiem nowej pozycji, a radzi sobie dobrze. Minie jeszcze trochę czasu, a mogę się założyć, że Roberto będzie jeszcze lepszy - więcej doświadczenia i wtedy już nikt nie będzie nawet wspominał o transferze na prawą obronę.
Oczywiście, przydałby się solidny zmiennik, ale czy wydawać ok. 30 mln na zmiennika?

0

to ironia czy Ty tak na serio?

0

Ty zrobiłeś czy osiągnięcia drużyny w dużej mierze Ci pomogły?

0

Nie sledzę sytuacji Valdesa więc mam pytanie. Czemu on gra tylko w takim Middlesbrough? Według mnie ma umiejętności do grania w czymś lepszym. Czemu w ogóle nie został tam w Standardzie?

1

Buffon - Pique Pepe Godin Boateng - De Bruyne Mahrez Modric - Messi Suarez Griezman

0

2

Tabela La Liga u siebie

http://www.flashscore.pl/tabela/SGarA0rG/rH7SFawI/#table;home

10 miejsce? Trochę słabo

0

Bez przesady z tym karnym Pique. Nie wiem ile sędziów podyktowałoby jedenastkę

2

Ta drużyna jest uzależniona od MSN. Trzeba jakoś to naprawić

0

Przynajmniej sędzia zachował się uczciwie doliczając ponad 6 min, za to jak cwaniaczki grały na czas

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?