0

Czy w tym sezonie będzie można obejrzeć Ligę mistrzów w otwartej telewizji oprócz meczy Legii?

0

dzięki

15

Ciekawe kto chciał ściągać Pogbe za 100 mln

0

Ile dali Ronaldo?
Kiedyś grałem w te FIFY, ale ostatnimi czasy kompletnie nie mam czasu :P

0

21 lat, co tydzień z pół litra czystej/6 piw to nie za dużo? :D
Żadnego sportu nie uprawiam. Tylko amatorsko piłka nożna + studia na co dzień.

0

Trochę się nudzę i rzucę z ciekawości takie pytanie: jak często spożywacie alkohol, w jakich ilościach i ile macie lat? :P
+ jak ktoś uprawia jakieś sporty amatorsko/zawodowo to niech też to doda ;)

0

Cały czas zastanawiam się nad tym transferem i uśmiech nie schodzi mi z buzi. A może to jest taka forma promocji Barcy i Douglas wygrał jakiś konkurs w Brazylii - trenuj i spędzaj czas z najlepszymi. Teraz czas Douglasa dobiega końca i Barca zorganizuje coś podobnego w innym kraju :D

0

Ja bym poczekał do zimowego okienka. Dałbym szansę Munirowi i potem zastanowił się czy trzeba się wzmacniać.

0

Wydaje mi się, że Messi przegrał jakiś zakład :D

0

~Mundo Deportivo :D

0

sqrt(4). Arsenal

1

To nie jest fejk, bo tam myślę, po napisaniu komentarza czy nie wyszedłem na idiotę? :P

1

Zły.
Nic dziwnego skoro od dwóch dni nakur*ia mnie gardło, a dzisiaj nie mogę mówić xd

0

Sprzedać jak najszybciej.

13

Z całym szacunkiem do Oblaka, ale jeśli chce się być najlepszym to karne też trzeba umieć bronić.

0

Czasem, gdy widzę takie sytuacje, to robi mi się aż szkoda takich ludzi, bo są tacy głupi ;/

0

dziękuję ;)

0

"Pitbull nowe porządki" - ktoś jakiś link? ;)

10

co ma wspólnego deszcz i konsola?
pada :P

0

Podobnie Graziano Pelle ;)

1

Ja byłemcały czas przekonany, że to Michał komentuje :D

0

A dzisiaj miałem sen, że David Silva skończył reprezentacyjną karierę :P

3

Żenada?
Rosberg bronił się za szeroko, nie widzę w tym winy Hamiltona.
Co prawda to była sama końcówka wyścigu i mogli już dowieść swoje pozycje do mety, ale każdy walczy o punkty i to się ceni.

1

[F1] Niby nikt nie ma szans z Mercedesem, ale oni sami się wybijają!!

0

Występ na Euro 2016 należy uznać za udany i nie ma co się smucić. Oczywiście, że jest niedosyt, ale nie jest to też rozczarowanie. Portugalia była do ogrania, ale trudno - to jest sport.

Pierwszy raz za mojego życia, po występie naszej Reprezentacji Polski widać perspektywy na kolejny turniej. Wreszcie ta grupa ludzi tworzy drużynę, która znacząco nie zmieni się po Euro i chyba również, jeżeli chodzi o obsadę trenera.

Kolejny cel tej drużyny to eliminacje MŚ.

Btw. myślę, że paru reprezentantów zmieni klub tego lata ;)

2

ja tam oglądam na tvp info ;)

0

Najgorsze jest to, że drużyna, która zalicza trzy remisy w grupie, jest w półfinale...

1

Na ten moment numer jeden. Ma 33, więc pogra jeszcze parę ładnych lat. Nie może odejść.

0

Beko daje aż tyle hajsu, żeby zapełniać kolejną przestrzeń na tej pięknej szacie?

2

Maradona niech spier*ala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?