tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy w tym sezonie będzie można obejrzeć Ligę mistrzów w otwartej telewizji oprócz meczy Legii?
0
dzięki
15
Ciekawe kto chciał ściągać Pogbe za 100 mln
0
Ile dali Ronaldo?
Kiedyś grałem w te FIFY, ale ostatnimi czasy kompletnie nie mam czasu :P
0
21 lat, co tydzień z pół litra czystej/6 piw to nie za dużo? :D
Żadnego sportu nie uprawiam. Tylko amatorsko piłka nożna + studia na co dzień.
0
Trochę się nudzę i rzucę z ciekawości takie pytanie: jak często spożywacie alkohol, w jakich ilościach i ile macie lat? :P
+ jak ktoś uprawia jakieś sporty amatorsko/zawodowo to niech też to doda ;)
0
Cały czas zastanawiam się nad tym transferem i uśmiech nie schodzi mi z buzi. A może to jest taka forma promocji Barcy i Douglas wygrał jakiś konkurs w Brazylii - trenuj i spędzaj czas z najlepszymi. Teraz czas Douglasa dobiega końca i Barca zorganizuje coś podobnego w innym kraju :D
0
Ja bym poczekał do zimowego okienka. Dałbym szansę Munirowi i potem zastanowił się czy trzeba się wzmacniać.
0
Wydaje mi się, że Messi przegrał jakiś zakład :D
0
~Mundo Deportivo :D
0
sqrt(4). Arsenal
1
To nie jest fejk, bo tam myślę, po napisaniu komentarza czy nie wyszedłem na idiotę? :P
1
Zły.
Nic dziwnego skoro od dwóch dni nakur*ia mnie gardło, a dzisiaj nie mogę mówić xd
0
Sprzedać jak najszybciej.
13
Z całym szacunkiem do Oblaka, ale jeśli chce się być najlepszym to karne też trzeba umieć bronić.
0
Czasem, gdy widzę takie sytuacje, to robi mi się aż szkoda takich ludzi, bo są tacy głupi ;/
0
dziękuję ;)
0
"Pitbull nowe porządki" - ktoś jakiś link? ;)
10
co ma wspólnego deszcz i konsola?
pada :P
0
Podobnie Graziano Pelle ;)
1
Ja byłemcały czas przekonany, że to Michał komentuje :D
0
A dzisiaj miałem sen, że David Silva skończył reprezentacyjną karierę :P
3
Żenada?
Rosberg bronił się za szeroko, nie widzę w tym winy Hamiltona.
Co prawda to była sama końcówka wyścigu i mogli już dowieść swoje pozycje do mety, ale każdy walczy o punkty i to się ceni.
1
[F1] Niby nikt nie ma szans z Mercedesem, ale oni sami się wybijają!!
0
Występ na Euro 2016 należy uznać za udany i nie ma co się smucić. Oczywiście, że jest niedosyt, ale nie jest to też rozczarowanie. Portugalia była do ogrania, ale trudno - to jest sport.
Pierwszy raz za mojego życia, po występie naszej Reprezentacji Polski widać perspektywy na kolejny turniej. Wreszcie ta grupa ludzi tworzy drużynę, która znacząco nie zmieni się po Euro i chyba również, jeżeli chodzi o obsadę trenera.
Kolejny cel tej drużyny to eliminacje MŚ.
Btw. myślę, że paru reprezentantów zmieni klub tego lata ;)
2
ja tam oglądam na tvp info ;)
0
Najgorsze jest to, że drużyna, która zalicza trzy remisy w grupie, jest w półfinale...
1
Na ten moment numer jeden. Ma 33, więc pogra jeszcze parę ładnych lat. Nie może odejść.
0
Beko daje aż tyle hajsu, żeby zapełniać kolejną przestrzeń na tej pięknej szacie?
2
Maradona niech spier*ala