0

United stoi w miejscu? Oni się cofnęli i to ostro ;)

1

Nie no, na bieżni można chyba założyć słuchawki ;)

0

Tak, ale mimo wszystko to nie jest najlepsze ćwiczenie dla kogoś kto ma słabe mięśnie. A6W bardzo pomaga w wyrzeźbieniu brzucha, ale według mnie jeżeli ktoś nie jest za mocny to nie skończy tego. Przynajmniej mi się nigdy nie udało :P

0

Ja poszedłbym nawet jakbym miał nosić bidony :P

1

A6W może szkodzić na kręgosłup, ale tylko gdy wykonujesz ćwiczenia niepoprawnie. Najtrudniejsze w całym tym cyklu to jest właśnie poprawne wykonywanie ćwiczeń.

0

Jak Turcy sypną sianem to nawet nie zastanawiać się

7

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,19969714,atletico-malaga-diego-simeone-przerwal-kontre-rywala-wideo.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Bezczelne zachowanie. Myślcie co chcecie o Atletico, ale ja ich nie znoszę równie dobrze jak Realu. Nie trawię metod pracy Simeone. Jeżeli jesteś gorszy to masz kosić rywali równo z trawą. Kiedyś była taka sytuacja, gdy Atletico nie radziło sobie z Messim i wiecie co powiedział Simeone ? Że jak nie możesz poradzić sobie z nim to go skasuj. Mniej więcej jakoś tak było.

0

"Ronaldo nie lubi tego".

0

Mam nadzieję tylko, że prace budowlane nie będą odbywały się tak jak w Polsce :P

0

Najlepszy (pod względem tytułów myślę, że to tylko kwestia czasu) klub na Świecie zasługuje na najlepszy stadion.

1

Obejrzę Real, bo jak ich oglądam to w 3/4 meczy tracą punkty :P

0

W La Coruna jakie bity zapuszczają :D

0

Eleven pokazuje multiplikację meczy Barcy i Atletico, gdy tymczasem mecz tych drugich jeszcze się nie ropoczął

0

komentatorzy o Juanfran Moreno: "W Realu nie poznano się na jego talencie. Deportivo to odpowiedni klub jak na jego możliwości"

30

Kiedyś byłem jego wielkim zwolennikiem, ale wydaje mi się, że Barcelonie potrzebny jest ktoś taki jak Pogba.

61

Urodziło Ci się dziecko? :D

1

Niestety, ale tak działa ten świat. Ludzie mają to w dupie, nawet jak dowiedzą się jak żyją Ci ludzie. Chcą igrzysk, zabawy. Oczywiście można coś z tym zrobić, ale wtedy hajs nie będzie się zgadzał.

0

Nie chcę tłumaczyć porażki w LM, ale może to i dobrze, że Barca odpadła? Ciężko byłoby grać na trzech frontach do końca sezonu drugi rok z rzędu. Już teraz widać jak tridente MSN jest zajechane.
Lepiej mieć wróbla w garści niż kanarka na dachu.

0

miałem dokładnie to samo

0

macie rację ;)

1

Coutinho celem transferowym Barcy? Nie lepiej postarać się o powrót Thiago?

0

Proponuję przywrócić opcję z minusami pod komentarzem. Łatwiej będzie znaleźć kretyna i banować takie osoby.

0

Z jednej strony wymieniasz City wśród "słabeuszy", natomiast z drugiej są wśród wymagających rywali, z którymi musiała mierzyć się Barca :P

1

City - Real

Szkoda gadać. Real ma takiego farta, że być może awansuje do finału. Prawda jest taka, że dostali Europejskiego średniaka, bo jak inaczej nazwać City (nie uwzględniam ile jest wart cały ich skład). Real i Zidane będą wychwalani pod niebiosa. Wątpię, żeby awansowali chociaż do ćwierćfinału, gdyby dostali takie Atletico po drodze.

0

O ile dobrze pamiętam, żeby Neymar pojechał na oba turnieje, to Barca musiałaby wygrać tryplet. Teraz już chyba wiadomo na ile turniejów pojedzie ;)

0

Ja się interesuję F1 od czasów Schumachera. Dzięki niemu pokochałem Ferrari ;)
Bardzo też kibicuje Alonso, chociaż nie znosiłem go za czasów Renault, gdy rywalizował właśnie głównie z Schuumacherem.

Lepiej jakby kwalifikacje odbywały się po staremu plus każdy kierowca musi pokonać ileś tam okrążeń pomiarowych, żeby nie było oszczędzania opon i połowa kwalifikacji w garażu. Oby okrążenie było zaliczane do okrążeń pomiarowych, czas okrążenia musiałby się różnić o ileś tam % od najlepszego wyniku. Co o tym myślicie?

0

Ja trzymam kciuki za Pepa

1

Ogromne rozczarowanie.
Nie komentuję natomiast nic co dotyczy postawy Barcy, bo to będzie pod wpływem emocji. Poczekam do jutra.
Mam nadzieję, że Real trafi na Atletico albo Bayern, bo jak trafia na City to mają już finał..

0

Dzisiejszy wieczór może być bardzo rozczarowujący, jednak ja jestem dobrej myśli. Pamiętajcie - to Atletico musi się otworzyć, żeby odrobić stratę z pierwszego meczu ;)

0

żartowniś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?