0

Aż strach pomyśleć co by było gdyby grał regularnie

0

Na szczęście następny mecz w środę. Nie wytrzymałbym po porażce do następnego weekendu ;)

0

Pisząc Madryt chodziło mi o Real ;)

3

Podobno w Madrycie jak powiesz, że Messi jest lepszy od Ronaldo, to już nie jesteś przyjacielem Ronaldo :D

2

Ludzie tak samo widzieli Enrique z powrotem w swoim kantorku wuefisty ;)

Dajcie mu czas.

0

Swoją drogą, po awatarze stwierdzam, że jesteś sympatykiem "Ojca Chrzestnego? ;)

0

Tak działa internet? Niestety

30

http://sport.tvp.pl/24800274/boiskowi-aktorzy-klasy-b-jak-zwalczyc-symulantow
a na głównym zdjęciu Busquets. Komedia. Gość raz przysymulował, a chyba już do końca kariery wszyscy będą po nim jechać.

0

Thiago cwaniaczek :P

0

Trzymam kciuki za Wolfsburg, ale równie dobrze mogą skończyć jak Porto z Bayernem w rewanżu rok temu

0

poważnie? :D

0

Gdzie Messi nie może, gdzie Neymar nie może tam sędzie pomoże..a nie - Suarez jest na posterunku ;)
Trochę przekształcony cytat Kazia Węgrzyna

0

Suarez - fenomen - najsłabszy na boisku i dwa gole

0

Kur... a mi ścięło akurat

0

Myślę, że Lucho coś wykmini w przerwie ;)

3

Suarez to w ogóle jest na placu? :D

0

Dzięki wielkie ;)

0

Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć powtórkę El Clasico?
Wiecie, w sobotę oglądałem w towarzystwie znajomych i niewielkiej ilości % i nie byłem aż tak bardzo skupiony ;)

0

właśnie teraz oglądam, trochę właśnie z ciekawości jak to będzie wyglądało z cenzurą ;)

18

"Wilk z Wall Street" - oglądałem ostatnio ze trzy razy, ale oglądam jeszcze raz :P

0

Ogólnie wypożyczenie to chyba najlepsza opcja dla gościa, który jest młody i nie gra. Najlepiej do drużyny z tej samej ligi. Jak tam pokaże na co go stać to można go ściągnąć z powrotem. Jeśli natomiast nie pokaże nic specjalnego, to znaczy, że w lepszym klubie też by sobie nie poradził. Takie jest moje zdanie.

A co do Halilovicia, to uważam że kierunek Sevilla to dobry pomysł ;)

4

Czcionka i wygląd newsów

18

Czekam do północy z nadzieją, że nowa szata graficzna to tylko żart ;)

0

Ta, razem z nim na obronie

2

dostał 500 na dziecko to postawił :D

1

Obie czcionki są bardzo ładne, ale ta z poprzedniego sezonu jest po prostu genialna i w żółtym kolorze idealnie pasuje to bordowo-granatowych barw. W porównaniu do Realu, czcionka na koszulkach Barcy jest o niebo lepsza. Real w tym sezonie ma czcionkę jak takie duże kolorowe napisy (pewnie wiecie o co mi chodzi) w starym wordzie - tragedia. :P

5

Wątpię, żeby to naprawdę tak trafił. Prawdopodobnie jest to wykonane komputerowo, tym bardziej, że w pewnym momencie nie widać piłki na filmiku i nagle spada w wycelowane miejsce.

Poza tym jest to reklama Adidasa.

Jakiś czas temu była akacja z Hazardem i reklama herbaty? że niby trafia w wycelowane miejsce, a dookoła tego miejsca tysiące? filiżanek. Tam to już w ogóle było bardzo widoczne, że było to zmontowane.

Prawdopodobnie będziesz miał jeszcze więcej "plusów" (na razie jest 15), bo jak już coś ma "fejm" to ludzie to lajkują jak leci.

0

To byłoby wielkie wzmocnienie dla całej hiszpańskiej piłki.

0

Myślicie, że zmiana szaty graficznej to taki prima aprilisowy żart czy może taka zmiana na serio tylko wprowadzona akurat teraz, bo na wypadek krytyki można to wytłumaczyć akurat tym świętem? ;)

11

Zmiana szaty graficznej poszła w złą stronę. Coś w podobie do Facebooka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?