tomek256
Dołączył/a: marzec 2013
Pruszków/Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż strach pomyśleć co by było gdyby grał regularnie
0
Na szczęście następny mecz w środę. Nie wytrzymałbym po porażce do następnego weekendu ;)
0
Pisząc Madryt chodziło mi o Real ;)
3
Podobno w Madrycie jak powiesz, że Messi jest lepszy od Ronaldo, to już nie jesteś przyjacielem Ronaldo :D
2
Ludzie tak samo widzieli Enrique z powrotem w swoim kantorku wuefisty ;)
Dajcie mu czas.
0
Swoją drogą, po awatarze stwierdzam, że jesteś sympatykiem "Ojca Chrzestnego? ;)
0
Tak działa internet? Niestety
30
http://sport.tvp.pl/24800274/boiskowi-aktorzy-klasy-b-jak-zwalczyc-symulantow
a na głównym zdjęciu Busquets. Komedia. Gość raz przysymulował, a chyba już do końca kariery wszyscy będą po nim jechać.
0
Thiago cwaniaczek :P
0
Trzymam kciuki za Wolfsburg, ale równie dobrze mogą skończyć jak Porto z Bayernem w rewanżu rok temu
0
poważnie? :D
0
Gdzie Messi nie może, gdzie Neymar nie może tam sędzie pomoże..a nie - Suarez jest na posterunku ;)
Trochę przekształcony cytat Kazia Węgrzyna
0
Suarez - fenomen - najsłabszy na boisku i dwa gole
0
Kur... a mi ścięło akurat
0
Myślę, że Lucho coś wykmini w przerwie ;)
3
Suarez to w ogóle jest na placu? :D
0
Dzięki wielkie ;)
0
Wie ktoś gdzie mogę obejrzeć powtórkę El Clasico?
Wiecie, w sobotę oglądałem w towarzystwie znajomych i niewielkiej ilości % i nie byłem aż tak bardzo skupiony ;)
0
właśnie teraz oglądam, trochę właśnie z ciekawości jak to będzie wyglądało z cenzurą ;)
18
"Wilk z Wall Street" - oglądałem ostatnio ze trzy razy, ale oglądam jeszcze raz :P
0
Ogólnie wypożyczenie to chyba najlepsza opcja dla gościa, który jest młody i nie gra. Najlepiej do drużyny z tej samej ligi. Jak tam pokaże na co go stać to można go ściągnąć z powrotem. Jeśli natomiast nie pokaże nic specjalnego, to znaczy, że w lepszym klubie też by sobie nie poradził. Takie jest moje zdanie.
A co do Halilovicia, to uważam że kierunek Sevilla to dobry pomysł ;)
4
Czcionka i wygląd newsów
18
Czekam do północy z nadzieją, że nowa szata graficzna to tylko żart ;)
0
Ta, razem z nim na obronie
2
dostał 500 na dziecko to postawił :D
1
Obie czcionki są bardzo ładne, ale ta z poprzedniego sezonu jest po prostu genialna i w żółtym kolorze idealnie pasuje to bordowo-granatowych barw. W porównaniu do Realu, czcionka na koszulkach Barcy jest o niebo lepsza. Real w tym sezonie ma czcionkę jak takie duże kolorowe napisy (pewnie wiecie o co mi chodzi) w starym wordzie - tragedia. :P
5
Wątpię, żeby to naprawdę tak trafił. Prawdopodobnie jest to wykonane komputerowo, tym bardziej, że w pewnym momencie nie widać piłki na filmiku i nagle spada w wycelowane miejsce.
Poza tym jest to reklama Adidasa.
Jakiś czas temu była akacja z Hazardem i reklama herbaty? że niby trafia w wycelowane miejsce, a dookoła tego miejsca tysiące? filiżanek. Tam to już w ogóle było bardzo widoczne, że było to zmontowane.
Prawdopodobnie będziesz miał jeszcze więcej "plusów" (na razie jest 15), bo jak już coś ma "fejm" to ludzie to lajkują jak leci.
0
To byłoby wielkie wzmocnienie dla całej hiszpańskiej piłki.
0
Myślicie, że zmiana szaty graficznej to taki prima aprilisowy żart czy może taka zmiana na serio tylko wprowadzona akurat teraz, bo na wypadek krytyki można to wytłumaczyć akurat tym świętem? ;)
11
Zmiana szaty graficznej poszła w złą stronę. Coś w podobie do Facebooka.